Προς το περιεχόμενο

HP CQ521B Photosmart Premium e-All-in-One Wifi Printer with Fax - 77€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι 100ml το κάθε μπουκάλι...Κάθε φορά που γεμίζω βάζω γύρω στα 5 ml αν δεν απατώμαι, αρα 20 φορές!

Βέβαια έχω τα μαμίσια μελάνια, τα οποία είναι κανονικής χωρητικότητας...Υπάρχουν και και τα xl μελάνια που παίρνουν διπλάσια ποσότητα, οπότε κρατάνε πιο πολύ καιρό...

 

20 φορές , μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά, είναι σωστό αυτό που λες, αλλά τα μελάνια του συγκεκριμένου πολυμηχανήματος είναι πολύ σχετικό θέμα με την αγορά του, μιας και όλοι γνωρίζουμε ότι με τα χρήματα που δίνουμε για μελάνια θα αγοράζαμε δεκάδες ή και εκατοντάδες παρόμοια μηχανήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να αλλάξει ο τίτλος;

Αφού ανοίχτηκε άλλο θέμα για την νέα χαμηλότερη τιμή του συγκεκριμένου μοντέλου.

Γνώμη μου ότι το θέμα για καλύτερη τιμή μελανιών (για το συγκεκριμένο εκτυπωτή) ανήκει στις προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να αλλάξει ο τίτλος;

Αφού ανοίχτηκε άλλο θέμα για την νέα χαμηλότερη τιμή του συγκεκριμένου μοντέλου.

Γνώμη μου ότι το θέμα για καλύτερη τιμή μελανιών (για το συγκεκριμένο εκτυπωτή) ανήκει στις προσφορές.

 

Όταν χθες το απόγευμα είδα τη νέα (μειωμένη) τιμή, προβληματίστηκα εάν θα άνοιγα νέο θέμα ή θα το ανακοίνωνα σ' αυτό και τελικά σκέφτηκα ότι είναι σωστότερο για όλους τους ενδιαφερόμενους να μάθουν για τη νέα προσφορά που έκανε το ίδιο κατάστημα (amazon) και, για το λόγο αυτό, υπερασπίζομαι αυτή τη θέση.

 

Παρόμοιο θέμα δημιουργήθηκε και με την προσφορά του Electroworld για το δίσκο του 1ΤΒ και ενώ εξαντλήθηκε η προσφορά για τη μία έκδοση, συνεχίστηκε στο ίδιο thread για την άλλη που είναι ακριβότερη.

 

Σε ότι αφορά στα μελάνια, έχω ήδη καταγράψει τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

άλλαξα το τίτλο στη νέα τιμή

 

Μονο που εξακολουθεις να μην υπολογιζεις τον "Ελληνικο" ΦΠΑ στις τιμες που δινεις για το αμαζον.

 

 

79.30€ ειναι οι 64.99 λιρες αυτη τη στιγμη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελάνια εκτυπώνουν άψογα, καμία διαφορά(που να μπορώ να καταλάβω εγω τουλάχιστον) σε σχέση με τα αυθεντικά...

Επειδή γεμίζω τα αυθεντικά μελάνια δεν υπάρχει πρόβλημα γνησιότητας, απλα το μηχάνημα σε ειδοποιεί οτι τα μελάνια είναι άδεια, απλά στο βγάζει σαν μήνυμα και δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα(απλά αδιαφορείς..χεχε)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αφαίρεσαν τη συγκεκριμένη προσφορά από τα deals of the Week in Computers & Accessories, στη σελίδα των deals, εξακολουθεί να ισχύει η προσφορά για το πολυμηχάνημα, για όσους εξακολουθούν να ενδιαφέρονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες άσχετο, αλλα όποιος θέλει να έχει ειδοποίηση για οποιοδήποτε προιόν του amazon για το πότε πέφτει η τιμή, σε ποιά διαφορά τιμής να σε ειδοποιεί κτλ υπάρχει το www.camelcamelcamel.com

Πολύ καλό και βολικό...

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...