Προς το περιεχόμενο

HP CQ521B Photosmart Premium e-All-in-One Wifi Printer with Fax - 77€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα το έλεγα ακριβώς φλύδα - ένα κομμάτι πλαστικό περίπου 30 πόντους με εξογκώματα στο κάτω μέρος. Δεν το χάνεις αυτό με τίποτα. Ήταν αμέσως μόλις ανοίξεις το κουτί δίπλα στο "πορτοφόλι" με το τροφοδοτικό.

 

Το παράξενο είναι ότι στις οδηγίες αναφέρει ότι δεν περιλαμβάνεται πάντα (όπως λέει και για το καλώδιο USB, και το διαφημιστικό φωτογραφικό χαρτί).

 

Κρίμα πάντως να πάει πίσω όλος ο εκτυπωτής για ένα πλαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιλησα με την amazon και μου ειπαν θα μου στειλουν καινουργιο και να στειλω πισω αυτο, βεβαια και αυτο ειναι μια διαδικασια, αλλα τι να κανουμε. Το μονο που δε τους ρωτησα αν μπορουσαν να μου στειλουνε μονο τη προσοψη και να μη κανουμε βολτα τα μηχανιματα ελλαδα αγγλια, ισως το ρωτησω. Παντος διαβασα και εναν αλλο που εγραφε γιαυτο, και λεει δε το βαζουνε μεσα για να το στελνουνε σε πολλες χωρες, τι να πω, περιεργο!

 

κάνεις τη διαδικασία επιστροφής μέσα από το amazon , πακετάρεις τον εκτυπωτή και τον στέλνεις πίσω με δικά σου έξοδα (ζήτα από το courier να αναγράφεται το κόστος αποστολής στη συσκευασία) και μόλις το παραλάβουν θα σου επιστρέψουν το κόστος των μεταφορικών, ωστόσο θα σου έχουν ήδη στείλει καινούριο εκτυπωτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικως αφου τους επριξα ολη μερα χτες, μου στελνουνε ηδη το καινουργιο, και μου ειπαν για το παλιο που εχω εδω χωρις τη πλακετα, οτι η το στελνω πισω και θα μου δωσουνε τα λεφτα (150 για ems και 250 dhl περιπου) η αμα θελω μπορω να το κρατησω πληρωνοντας ενα μειωμενο ποσο. Βρηκα και τη πλακετα παντος στην hp, 10 ευρω την εχει, πληροφοριακα το λεω. Παντως αν κανεις το θελει ας μου στειλει πμ. Ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια

 

 

Η προσφορα, δεν ισχυει πλεον παιδια, ευχαριστω για το ενδιαφερον και τις συμβουλες. Τελικα μου το πηρε ο αδερφος μου το πολυμηχανημα. Όσο για την αμαζον εχω να πω οτι, η συμπεριφορα τους ηταν εξαιρετικη, και εαν εχετε προβλημα κυνηγήστε το! Τα αποτελεσματα μπορει να σας εκπληξουν θετικοτατα!!

Επεξ/σία από akis_geo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...(150 για ems και 250 dhl περιπου) ...

 

Στα ελτα να πας, δεμα συστημενο θα το στειλεις, καπου 40-50ευρω θα σου πανε τα μεταφορικα. (θα στα πληρωσουν μετα).

 

Διανομεας (παλιος οχι νεουδι) των ταχυμεταφορων ελτα μου ειπε  πριν λιγες μερες "καλυτερα σκετο ελτα απο ems, μπορει να φτασει και πιο γρηγορα"... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως γινεται η ασυρματη συνδεση?

 

Προσπαθω απο usb να την κανω ασυρματη και μου βγαζει οτι καποια θυρα ενδεχομενως να ναι μπλοκαρισμενη, κλεινω το firewall αλλα και παλι τιποτα...

 

Πρεπει να κανω καποια ρυθμιση στην σελιδα του ρουτερ μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εισερχόμενα φαξ έχετε δοκιμάσει;

Προσπάθησα αλλά δεν σηκώνει την γραμμή. Στέλνει κανονικά και λαμβάνει κανονικά χειροκίνητα.

 

Παλαιότερα θυμάμαι τα αγγλικά τηλέφωνα θέλανε μετατροπή για να κουδουνίζουν στην Ελλάδα. Μήπως είναι το ίδιο και εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το εχω δοκιμασει, αλλα θυμαμαι πως στις ρυθμισεις καπου εχει επιλογη αν θα ανοιγει μονο του τη γραμμη η οχι, και αν θυμαμαι καλα ρυθμιζεις σε 1-2 επιπεδα και αριθμο κουδουνισματων πριν ανοιξει.

 

Δεν νομιζω να εχει καμια σχεση με αυτο που λες, γιατι το μηχανημα στην αρχη οταν το πρωτοβαλες στην πριζα σε ρωτησε χωρα, αρα (απο τη στιγμη που του δηλωσες "Ελλαδα") ειναι με Ελληνικες προδιαγραφες, δεν εχει σημασια το οτι το πηραμε απο uk.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα στα 3 και δεν κάνει κάτι. Ένα τηλέφωνο που έχω επάνω του χτυπάει κανονικά.

Το έχω δηλώσει Ελλάδα. Θα δοκιμάσω άλλο καλώδιο μπας και.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς η προσφορά δεν ισχύει πλέον από οτι βλέπω (αργά ξύπνησα)

και ψάχνω για ένα τέτοιο πολυμηχάνημα (για να μη παω σε ακριβοτερα λειζερ)

 

τι να κανω, να περιμένω μήπως το ξαναβάλει? :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα ειναι παλιο το θεμα, οι περισσοτεροι μαλιστα το πηραμε περισυ (τον Μαιο του 2011 στα 59€).

 

Απλα ανεκυψε "προβλημα" και αναστηθηκε το (V.2) θεμα.

 

Φιλε papars θα προσπαθησω αυριο να δοκιμασω και εγω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...