Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην κάνει κανένας βέτο στο trade με τον Τηλέμαχο.Μπέρδεψα τους Lee και έμεινε ο καλός free agent και τον πήρα μόλις τον είδα ψηλά ψηλά να του τον δώσω.Επειδή του έγινε μλκία του τηλέμαχ παίρνει και τον McGee αυτός με απόφαση του κομισάριου για να ξεκινήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx dkni, το αθροισμα μετραει ομως νομιζω στο τελος της εβδομαδας σαν συνολικο σκορ κ μονο κ οχι οι νικες της καθε μερας, ετσι δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχασε ή κέρδισε κανείς.Απλά χάνουμε ή κερδίζουμε μέχρι στιγμής.Αθροιστικά πάει όλη τη βδομάδα..

 

Free agents έχουμε πάρει οι μισοί.(Πάτε players και πατάτε στο σταυρό τον πράσινο για αν τους βάλετε στην ομάδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις πως καθορίζετε αν κάποιος θα μπει στα playoffs; Από το σκορ του φανταζυ; Τι γίνεται αν μπω στο φανταζυ στα πλέι-οφ αλλά δεν έχω ούτε ένα παίχτη να παίζει στα κανονικά πλέι-οφ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θά έχουμε τελειώσει μέχρι να ξεκινήσουν τα πλέι οφς.9 αγωνιστικές μας μένουν ακόμη και οι δύο πρωτοι από κάθε περιφέρεια μπαίνουν πλέι οφς.Όπως καταλαβαίνετε παίζει και η τύχη μεγάλο ρόλο οπότε μην απελπίζονται όσοι έχουν άσχημα ρεκόρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλακεία που κανει sim τις προηγουμενες εβδομάδες. Ηθελα να το πάρω αήττητος.

 

Και για να αρχίσουν οι κοντρες, Νικο τι λέει ο Ασικ που τον προτίμησες από τον Γκαρνετ; καλος; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι.Έπρεπε να έχουμε ξεκινήσει από την αρχή.Την επόμενη φορά.:-D

 

Οι παίχτες με πάνω από 30 πόντους χθές:

 

Durant 41.5

Rose 38.5

LBJ 37.5

Paul 36

Love 36

Noah 33.5

Rubio 33

Paul Millsap 32.5

Ryan Anderson 31.5

 

Κανένα trade θα κάνουμε;Όλοι μου οι παίχτες διαθέσιμοι για ανταλλαγή.Ακούω προσφορές. :mrgreen:

 

Btw κάθομαι και βλέπω παιχνίδια και εστιάζω σε κλεψίματα,τάπες κτλ λόγω fantasy από χθές.:-D

Με το που κλέβει κάποιος μπάλα λέω το τσίμπισε το ποντάκι. χαχαχα

 

Και για να αρχίσουν οι κοντρες, Νικο τι λέει ο Ασικ που τον προτίμησες από τον Γκαρνετ; καλος; :P

Ο κλέφτης μιλάει κιόλας.Εγώ έψαχνα να βρώ παίχτη μισή ώρα και πήρα ότι μου ρχόταν για να τελειώνουμε για να δούμε και τον αγώνα και ο άλλος καραδωκούσε να πάρει τον ξεχασμένο ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ. :mrgreen: .Που να θυμόμουν ότι δεν τον είχε πάρει κανένας.Αλλά δεν θα τραυματιστεί ο Νόα;Θα σου δείξω εγώ.Θα δείς τι θα πάθεις.Όταν θα μαζεύει ο Ασίκ 10 επιθετικά στο παιχνίδι.

 

Ρε συ Νικο, τον Κεμπα Γουοκερ πηρα, οχι τον Αντουαν, ελεος :mrgreen: Ευτυχως εμεινε φρι και δεν επαιζε χτες

 

Τα έκανα χάλια λίγο.Και με τον Τηλέμαχο με τον Lee.Sorry παιδιά.Ελπίζω στην πορεία να αποκατασταθεί η τάξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nικο, σε περιπτωση που σημερα εχω μονο 9 παικτες (γιατι εχω 6 που δεν παιζουν αλλα δεν θελω να στειλω καναν τους free agent μην μου τους παρει κανεις αλλος) εχει καμια διαφορα αν διαλεξω εναν και τον βαλω στη δεκαδα ή αν κατεβω με 9αδα και 6 παγκο? (ειδα οτι μπορω να το κανω)

Αλλαζει κατι στη βαθμολογια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...