Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φέτος κάτι μου λέει ότι θα ξαναδούμε φλας απ'τα πολύ παλια.

δεν νομιζω.το παν για τον wade ειναι να κερδισει και ενα 4ο πρωταθλημα.4ο πρωταθλημα με το να σκιστει στην κανονικη περιοδο και να τα φτυσει post-season δεν παιζει επομενως θα τον δουμε κλασικα να ειναι στο ρελαντι πιστευω μεχρι φεβρουαριο μαρτιο..

αντε να δουμε ποιον θα διαλεξει ο βασιλης και ο κρις μπας και μεινει αυτος που θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Γουολ ηθελα για να τον εχω μαζι με Ιρβινγκ.Φετος δεν εχω υπολογισει καθολου ποσους ποντους βγαζει ο καθενας,απλα θελω να εχω καλη ομαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ανδυ τον Cousins εννοουσα στο pm. Ο 1ος στόχος ηταν ο Wall, o 2ος o Cousins Και ο 3ος ο Lillard, τελικά αναμεσα σε Cousins και Lillard επέλεξα τον 2ο μηπως κανει ακομα μεγαλύτερο ξεπέταγμα. Παντως ο Cousins τωρα που υπέγραψε με τους Queens αναμενεται να παιξει αρκετά καλύτερα.

 Και αυτον φοβομουν μην παρει ο Basilisc γιατι αν θυμαμαι καλά τον είχε παρει και περσι στο 2ο γυρο. Παντως προπερσι που τον ειχα, στα καλά του χτυπουσε 50αρια πολύ ανετα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να του σκασει καμια φαπα και ο shaq μπας και παρει μπρος!πιστευω ειναι καλη επιλογη..ο λιλαρντ ειναι το πουλεν μου αλλα θα τον επαιρνα στον τριτο γυρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...