Προς το περιεχόμενο

tablet ?


dub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπειδή το εχω ψάξει και το Xoom , ιντερνετικό ραδιόφωνο μπορείς να ακούσεις?

 

Και αν μπορεις κάνε μου μια χάρη.

Οποτε μπορείς πηγαινε στο www.futbol24.com και παρακολούθα για λιγο τα Live scores. Oταν μπαίνει κάποιο goal ακούγεται ο ήχος?

Ευχαριστώ πολυ

 

Τσέκαρα όλα αυτά που ανέφερες στο Μ19.

 

Ιντερνετικό ραδιόφωνο μπορείς να ακούσεις, με τις ανάλογες εφαρμογές, π.χ. Tune In Radio.

 

Το futbal24 έχει ήχο.

 

Στο betfair365 τα βίντεο παίζουν κανονικά.

 

Στο livegoal.tk που τσέκαρα ξανά τα παιχνίδια παίζουν επίσης κανονικά, ανάλογα βέβαια με το traffic και την ταχύτητα της σύνδεσης. Πολύ βολικό γιατί το συνδέω και στην τηλεόραση και δεν χρειάζομαι Nova ή OTE TV :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα όλα αυτά που ανέφερες στο Μ19.

 

Ιντερνετικό ραδιόφωνο μπορείς να ακούσεις, με τις ανάλογες εφαρμογές, π.χ. Tune In Radio.

 

Το futbal24 έχει ήχο.

 

Στο betfair365 τα βίντεο παίζουν κανονικά.

 

Στο livegoal.tk που τσέκαρα ξανά τα παιχνίδια παίζουν επίσης κανονικά, ανάλογα βέβαια με το traffic και την ταχύτητα της σύνδεσης. Πολύ βολικό γιατί το συνδέω και στην τηλεόραση και δεν χρειάζομαι Nova ή OTE TV :)

 

 

 

Φίλε τι να πω?

Είσαι φοβερός.

Ευχαριστώ παρα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε τι να πω?

Είσαι φοβερός.

Ευχαριστώ παρα πολύ!

 

Να'σαι καλά φίλε μου....Χαίρομαι να βοηθάω όποτε μπορώ και να ψάχνω κάτι όταν δεν το ξέρω.... :mrgreen:

 

Καλή σου αγορά ότι και αν επιλέξεις, και αν έχεις άλλες ερωτήσεις εδώ είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eπειδή το εχω ψάξει και το Xoom ' date=' ιντερνετικό ραδιόφωνο μπορείς να ακούσεις?

 

Και αν μπορεις κάνε μου μια χάρη.

Οποτε μπορείς πηγαινε στο www.futbol24.com και παρακολούθα για λιγο τα Live scores. Oταν μπαίνει κάποιο goal ακούγεται ο ήχος?

Ευχαριστώ πολυ[/quote']

 

τωρα είδα το μνμ σου πήγα στο σιτε και ακούγεται the ήχος δεν θα εχεις πρόβλημα με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια,ειμαι φοιτητης και θα ηθελα κατι σαν λαπτοπ ή ταμπλετ για να κραταω σημεισωσεις στο μαθημα να μπενω στο internet στο eclass και να εχει ενα ικανοποιητικο browser.Να μπορω να διαβαζω comics,ebooks κτλ...Η τιμη θα ηθελα να φτανει το πολυ τα 300-350 euro?

Υπαρχει κατι?Μπορειτε να με βοηθησετε?

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,ειμαι φοιτητης και θα ηθελα κατι σαν λαπτοπ ή ταμπλετ για να κραταω σημεισωσεις στο μαθημα να μπενω στο internet στο eclass και να εχει ενα ικανοποιητικο browser.Να μπορω να διαβαζω comics,ebooks κτλ...Η τιμη θα ηθελα να φτανει το πολυ τα 300-350 euro?

Υπαρχει κατι?Μπορειτε να με βοηθησετε?

Ευχαριστω πολυ

 

aoson m19,τα κανει ολα αυτα που λες πολυ καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...