Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα αν αγορασω ενα μεταχειρησμενο παιχνιδι θα μπορει να παιξει στο δικο μου xbox one ευχαριστω

ναι κανονικα δεν εχει κανενα θεμα με τα μεταχειρισμενα παιχνιδια  το xbox one
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι παιχνίδι και να βάλεις. ουτε και μενα με ενοχλει στην τριτη κονσολα ο ηχος είναι ποιο ηπιος απλα μην εχει κανα θρμα. μετα απο ωρα που παίζεται η κονσολα απο εκείνη την μερια ειναι ζεστό το πλαστικό η κρύο? Γιατί εμενα ειναι λιγο ζεστο απο εκείνη τη μεριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα παιζω destiny ξερει κανενας αν γινεται σιγουρα unlocked στις 12 ?? οποιος θελει κανει add στο mize98


το πσ4 που εχω ειναι οκ και οσοι φιλοι μου εχουν δεν αντιμετωπισει κανενα προβλημα εκτος απο αυτο με τον μοχλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παίξει κανείς Destiny στο Xbox One ? Περιμένω πως και πως να γίνει unlocked το pre-purchase. Όποιος θέλει ας με κάνει add .

 

XboxLive Tag : Fresten

 

Μόλις ξεκίνησα το Destiny. Όπως είχα προβλέψει, όσοι έχουμε Hong Kong location θεωρείται ότι έχουμε περάσει ήδη την ώρα ξεκλειδώματος του παιχνιδιού (στο HK αυτή τη στιγμή είναι ήδη 2.30 το βράδυ). Οπότε παίζω κανονικά. Εννοείται χωρίς να πειράξω το ρολόι του Χ1 ή να βάλω ξένη ΙΡ.

 

Tag: zeppos

 

νομίζω κάπου ειπώθηκε ότι δεν σε αφήνει να κάνεις redeem τέτοιον κωδικό...καλό είναι να το ψάξεις πριν προχωρήσεις σε αγορά

 

Ευχαριστώ. Εννοείται πως θα το σιγουρέψω πρώτα και θα δοκιμάσω να πάρω τη φθηνότερη δυνατή κάρτα αν είναι να κάνω δοκιμή. Όταν μάθω περισσότερα θα επανέλθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ξεκίνησα το Destiny. Όπως είχα προβλέψει, όσοι έχουμε Hong Kong location θεωρείται ότι έχουμε περάσει ήδη την ώρα ξεκλειδώματος του παιχνιδιού (στο HK αυτή τη στιγμή είναι ήδη 2.30 το βράδυ). Οπότε παίζω κανονικά. Εννοείται χωρίς να πειράξω το ρολόι του Χ1 ή να βάλω ξένη ΙΡ.

 

Tag: zeppos

 

 

Οχι δεν νομιζω οτι εχει να κανει με αυτο αν και δεν το εχω σε xbone, εγω στο psn επαιξα απο το μεσημερι σημερα, ειχε ανοιξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαζωντας locale  και αγοραζοντας καποιο παιχνιδι απο το αντιστοιχο market  , μπορεις να το παιζεις μετα οποιο locale και αν εχεις επιλεξει?

 

 

π.χ αγοραζω το Desting απο ΗΚ market , μπορω να το παιξω οταν κανω log in με USA locale κ.λ.π ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

 

ps: level 4 ήδη, δεν φαίνεται άσχημο. Ωραία γραφικά (αν και δεν καταστρέφεται ούτε... χαλίκι, που 'σαι ρε BF4...), σταθερότατο frame rate, ικανοποιητικό ΑΙ, ενώ φαίνεται πως έχει βάθος. Θα δείξει στην πορεία. Υπ' όψιν ότι από τα παιχνίδια του είδους, μόνο το Gears of War μου αρέσει (το Halo πχ. δεν το συμπάθησα ποτέ).

 

pps: υπομονή λίγες ώρες ακόμα για το demo του Fifa15.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft announces TGS 2014 lineup

 

Xbox One

  • Call of Duty: Advanced Warfare (Square Enix)
  • Dance Central: Spotlight (Microsoft)
  • Dead Rising 3 (Microsoft)
  • Dynasty Warriors 8: Empires (Koei Tecmo)
  • D4: Dark Dreams Don’t Die (Microsoft)
  • EA Sports UFC (EA)
  • The Evil Within (Bethesda Softworks)
  • Evolve (2K Games)
  • FIFA 15 (EA)
  • Forza Horizon 2 (Microsoft)
  • Forza Motorsport 5 (Microsoft)
  • Halo: The Master Chief Collection (Microsoft)
  • Happy Wars (Microsoft)
  • Kiler Instinct (Microsoft)
  • Kinect Sports Rivals (Microsoft)
  • Minecraft: Xbox One Edition (Mojang)
  • NBA 2K15 (2K Games)
  • Ori and the Blind Forest (Microsoft)
  • Psycho-Pass: Sentaku naki Koufuku (5pb.)
  • Ryse: Son of Rome (Microsoft)
  • Sunset Overdrive (Microsoft)
  • Titanfall (EA)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, πολύ ωραία.

 

Ορισμένα δεν τα γνωρίζω (πχ. το Evil Within μόλις τώρα έμαθα τι είναι), αλλά με μια πρόχειρη ματιά από ολόκληρη τη λίστα δεν νομίζω να με ενδιαφέρουν πάνω από 3-4 παιχνίδια (τα οποία θα κυκλοφορήσουν και σε PC).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση προς κάποιον που εχει κονσολα που δεν ακούγεται. οταν την κλείσετε το ανεμηστηρακι συνεχίζει να δουλεύει η σταματάει αμέσως?

πιστεύω ο θόρυβος ειναι απο το ανεμιστήρα ο σκληρός είναι ποιο πίσω. το ανεμιστηρακι κάνει τον ιδιο θόρυβο και οταν παίζεται και οταν είστε στην αρχη?

η κονσόλα που μου έδωσε τωρα κάνει λιγότερο θόρυβο αλλά λογικά πάλι κάνει. αν δεν είναι ίδια τα "φαινόμενα" με τα δικα σας θα παρω τα λεφτά πισω και θα δω τι θα κανω. η ps4 η θα περιμένω να βρεθεί λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε ps4 και περίμενε κανα χρόνο για το ΟΝΕ, χθες στο public στον Αγ. Δημήτριο μου ελεγε το παλικάρι ότι τους τα πηγαίνουν σχεδόν όλα πίσω για doa...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε το demo του Fifa15 για Xbox One. Το κατεβάζω τώρα, 3.07 GB. Όταν ήμουν στο Hong Kong location δεν φαινόταν, αλλά μόλις "γύρισα" σε Ελλάδα έγινε το θαύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ΕΑ access φαίνεται μια χαρά. Μέχρι να βγει το Fifa 15, έχω το 14 για ένα μήνα. Και να πω την αλήθεια καμία σχέση η έκδοση του PC με αυτή του XBOX One...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...