Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την εχω δει πολυ καλα ,και οπως βλεπεις η παρουσιαση τηs micro συνεχιζει .Απολαυσε νεο cod με νεα engine και μην εισαι fanboy

 

 

το νεο cod εχει ανακοινωθει εδω και βδομαδες. μεχρι και το τραιλερ ειχε βγει που δειχνουν τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@konstantinos

Αν ήμουν fanboy, ούτε θα έβλεπα την παρουσίαση, ούτε θα είχα Χbox/X360.

 

Να δώ το CoD, την παιχνιδάρα της χιλιετίας..

Tροπος του λεγειν ...Επειδη ειπες δεν δειχνει ingame ..Στο ps4 τι ειδες παραπανω δηλαδη .Infamous ειδες και diablo 3 ελεος .Μην μου μιλησεις για της νεας engine το demo .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, καποιες παρατηρησεις στα γρηγορα.

 

Πανω κατω ειδα οτι περιμενα. Ενα entertainment system πιο πολυ παρα μια κονσολα αποκλειστικα για gaming. Πολυ ωραια πραγματα, δυστυχώς ομως μονο για την Αμερικη τα περισσοτερα.

 

Το ονομα ειναι απολυτως λογικο και απορω πως μας διεφυγε. XBOX 1 πολυ απλα για να γινει ενα ακομα προιον που θα ξεχωριζει το επομενο προιον με απλα νουμερα.

 

Σημερα βγηκε στην φορα και η αλλαγη της τελευταιας στιγμης και η αιτια της καθυστερησης της παρουσιασης... 4GB extra RAM... λογικα παντα DDR3 χωρις ακομα να εχουν βγει στην φορα τα specs που λογικα για να μην ανακοινωθηκαν νουμερα... ειναι πιο κατω του PS4.

 

Παμε στα παιχνιδια. Ειδαμε πανω κατω παλι οτι περιμεναμε. Μια παρατηρηση μονο... 0 gameplay. Αυτο ηταν εκπληξη.

 

Κατα τα αλλα, ενδιαφερον το Quantum Break σαν πρωτη εντυπωση αλλα ακομα δεν ξερουμε τιποτα. Οσο για τα γραφικα του Forza 5, νομιζω ολοι περιμεναμε οτι θα ναι πολυ ωραια.

 

15 exclusives.... απλα ενα νουμερο.... να τα δουμε με το καλο.

 

Υ.Γ. Φοβερο νεο η σειρα Halo αλλα δεν εχει σχεση με το topic. Αναμενουμε νεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tροπος του λεγειν ...Επειδη ειπες δεν δειχνει ingame ..Στο ps4 τι ειδες παραπανω δηλαδη .Infamous ειδες και diablo 3 ελεος .Μην μου μιλησεις για της νεας engine το demo .

Είχε κάτι in-game απο Killzone, Knack και tech-demo της Epic.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κλάματα, για κλάματα, για κλάματα.

Με τρία παιχνίδια και multimedia crap δεν σώζεται η κατάσταση.

 

Must have? Ίσως οταν κάνει 100€..

 

Όσο για το "state of the art" MW3, no comment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...