Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δειτε λιγο κι αυτο:

 

Microsoft confirms 'pre-owned fee' for Xbox One

 

 

 

 

http://www.computerandvideogames.com/407912/microsoft-confirms-pre-owned-fee-for-xbox-one/

OK μόλις έφαγε άκυρο από εμένα. Δεν πα να σου δίνουν και την Σκλερανίκοβα δώρο... δεν την θέλω (την κονσόλα, την άλλη την θέλω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλείεται..!! Κι εγώ το αναρωτήθηκα, αλλά τόσο πιά???

 

υγ : 4xAA.. έχω να βάλω τόσες απο εποχές Game Boy :P

 

Μάλλον σου ξέφυγε το σχόλιό του.

 

 

 

σοβαρα ρε και τα χειριστηρια του xbox360 με μπαταριες ηταν?και δεν χαλαν οι επαναφορτιζομενες? ποσσες φορτισεις αντεχουν?το χειριστηριο του ps3 το εχω απο το ξεκινημα και δεν ειχα θεμα...

 

 

chrome-2013-05-21-10-24-11-02.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλάκα είναι οτι χάρηκαν κάποιοι με τους 15 αποκλειστικούς τίτλους σε 1 χρόνο,χωρίς να σκεφτούν πόσοι θα είναι για το kinect2.

dance central 5

adidas mycoach 3

kinectimals 2

party animal adventures 4

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας παρουσιάζουμε το xbox Gone,,,εμμμ το xbox Done ,εεμμμμ one 

 

περισσότερο κόντρα το apple tv θα έχει παρά το ps4..

 

 

"No, it does not have to be always connected, but Xbox One does require a connection to the Internet," Microsoft said

για το always online, άντε βγάλε άκρη....

 

 

http://www.vg247.com/2013/05/21/xbox-one-live-tv-available-in-us-only-at-launch-requires-separate-device/

 

guess what? μόνο για αμερική στην αρχή (και όσα αν έρθουν εδώ) και θέλει και άλλο εξάρτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν χρειάζεται να είναι συνέχεια συνδεμένο αλλά απαιτεί σύνδεση Internet. Απαιτεί σύνδεσή μόνο για να ανοίξεις την κονσόλα, να παίξεις παιχνίδι, να αποθηκεύσεις την πρόοδο σου, να κλείσεις την κονσόλα, να ακούσεις μουσική, να δεις βίντεο, να δεις τηλεόραση, να παίξεις ουμπερ σουπερ φαντασι λιγκ, να την πετάξεις από το παράθυρο! :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όποιον έχασε την conference ένα review εδώ 

3425989_o.gif

 

20130514-XBOX-ONE-013-660x440.jpg

 

2 θύρες hdmi μάλλον για να το συνδέεις με το box σου για να κάνει τις αλλαγές απο tv στο os. 2 θύρες usb ,έχει ethernet port

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Take a Look at Xbox One

Here are a ton of HD photos of the new controller, console, and Kinect.

 

 

Xbox One Black Tusk Game Unveiled at E3 2013

One of Microsoft's 15 exclusives will appear in just a couple weeks.

In a post-reveal interview, Microsoft President of Interactive Entertainment Business confirmed to Geoff Keighley that a new game from developer Black Tusk would be revealed at E3 2013.

 

Black Tusk, an internal Microsoft development team, formerly known as Microsoft Vancouver, is rumored to be working on a AAA project that it billed as being "the next Halo." During its reveal of the Xbox One, Microsoft noted that it has 15 exclusive games in production for its next-gen system, including 8 original concepts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...