Προς το περιεχόμενο

Η Google θα παρουσιάσει υπηρεσία αποθήκευσης αρχείων στο Cloud


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Σημερα το σκεφτομουν...

Γινεται οτι μουσικη και διαφορα αρχεια που εχω, τα οποια ειναι κοντα στα 500GB να τα στειλω σιγα σιγα και με υπομονη καπου για back up;

Αν ο μεγαλύτερος όγκος από τα 500GB είναι μουσική, ίσως αξίζει να περιμένεις να ενεργοποιηθεί το iTunes Match στην Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες είναι οι cloud υπηρεσίες, αλλά με τα upload speeds που έχουμε στην Ελλάδα, θα κάνεις 10 χρόνια να ανεβάσεις μεγάλο όγκο αρχείων.

 

Κατά τ'άλλα εγώ είμαι στο Box μέλος κι έγινα μόνο και μόνο γιατί μου έδινε 50GB δώρο μέσω HP Touchpad. Πρόσφατα ανέβασα μερικά αρχειάκια για backup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες μπορει τι εννοεις? Πως γινεται αυτο.? Και.τι να.επιλεξω απο τα δυο? Πηρα την αποφαση να παω στο.skydrive αλλα μετα απο αυτο που ειπες οτι και το dropbox παει εως τα 25 το σκευτομαι γιατι μου αρεσει πολυ η εφαρμογη που εχει..!

 

Ψάξε how to get free space on dropbox. Με refferals διάφορα post στο facebook τους κτλ αυξάνετε σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οταν λες μπορει τι εννοεις? Πως γινεται αυτο.? Και.τι να.επιλεξω απο τα δυο? Πηρα την αποφαση να παω στο.skydrive αλλα μετα απο αυτο που ειπες οτι και το dropbox παει εως τα 25 το σκευτομαι γιατι μου αρεσει πολυ η εφαρμογη που εχει..!

Ριξε μια ματια εδω για αρχη

http://www.insomnia....5%ce%b9-%ce%ad/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε how to get free space on dropbox. Με refferals διάφορα post στο facebook τους κτλ αυξάνετε σιγά σιγά.

αααα... εντάξει τοτε καλύτερα να προτιμήσω το skydrive! δεν θέλω να μπαίνω στην διαδικασία να διαφημίζω εταιρίες! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα... εντάξει τοτε καλύτερα να προτιμήσω το skydrive! δεν θέλω να μπαίνω στην διαδικασία να διαφημίζω εταιρίες! :eek:

 

 

Το χρησημοποιω εδω και καιρο και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος, ειδικα απο τοτε που ξεφορτωθηκανε το silverlight και το στησανε με html 5 εγινε εξαιρετικα ευχρηστο και πεταει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες μπορει τι εννοεις? Πως γινεται αυτο.? Και.τι να.επιλεξω απο τα δυο? Πηρα την αποφαση να παω στο.skydrive αλλα μετα απο αυτο που ειπες οτι και το dropbox παει εως τα 25 το σκευτομαι γιατι μου αρεσει πολυ η εφαρμογη που εχει..!

οταν κάνεις την εγγραφή σου έχει κάποια tasks να κάνεις με τα οποία ανεβάζεις την χωριτικότητα.Έπειτα που και πού υπάρχουν τα Dropquest τα οποία είναι κάτι σαν γρύφοι (υπάρχουν οι απαντήσεις στο net) και σου δίνουν μέχρι και 3 GB.Tέλος μπορείς να προσκαλέσεις φίλους και να κερδίσεις μέχρι και 16 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά χρησιμοποιώ το Box.com με την προσφορά με τα 50gb (xperia users) και είμαι υπερευχαριστημένος για αρχεία που μπορεί να χρειαστώ ανά πάσα στιγμή και λόγω δουλειάς αλλά και για πιο γενική χρήση! :D

 

Δεν πρόκειται καν να ασχοληθώ σε τέτοιες υπηρεσίες να ανεβάζω ταινίες,σειρές,μουσική για πολλούς λόγους!!! ;)

 

Πάντως θα είναι πολύ καλή φάση να το κάνει η google και να το εντάξει στις cloud υπηρεσίες της αρκεί κι ελπίζω να δίνει αρκετό χώρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...