Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις μου το φερε ο θειος.

 

Πολυ ευχαριστο παιχνιδι, στανταρ επιλογες στα γραφικα με αρκετα ωραιες επιλογες.

 

Gameplay κλασσικο (με την καλη εννοια :P) και προβλεπεται και δυνατη ιστορια.

 

Αν και μου φαινεται ψιλο βαρυ παιχνιδι το τρεχω maxed out 50-60 fps..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε φιλε; με ποσα χλμ/ωρα ετρεχε ο θειος σου; πυραυλο εχει;

 

βασικα ειχε βγει απο το μεσημερι..απλα χρειαζοταν το αρχειακι απο τον θειο που βγηκε το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ειχε βγει απο το μεσημερι..απλα χρειαζοταν το αρχειακι απο τον θειο που βγηκε το βραδυ

 

συνηθως δεν δουλευουν ετσι οπως τα κανουν οποτε υποθετω οτι του φερνει την τελικη εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου το φερε ο θειος.

 

Πολυ ευχαριστο παιχνιδι, στανταρ επιλογες στα γραφικα με αρκετα ωραιες επιλογες.

 

Gameplay κλασσικο (με την καλη εννοια :P) και προβλεπεται και δυνατη ιστορια.

 

Αν και μου φαινεται ψιλο βαρυ παιχνιδι το τρεχω maxed out 50-60 fps..

 

Kαλα τωρα δεν μπορει να μιλας σοβαρα.Ειπαμε το προσωπικο γουστο σταματαει εκει που αρχιζει η αντικειμενικη αληθεια. Η ιστορια ειναι για γελια και για κλαμματα, το gameplay ειναι κλασσικο με την κακη εννοια για να μην πω καμια αλλη βαρια κουβεντα και η μηχανη γραφικων ειναι προιστορικη με textures της κακιας ωρας.7 χρονια την ιδια μηχανη εχουν, δεν παιζονται οι τυποι. Οσο για το MP εκει η επιστημη σηκωνει ψηλα τα χερια οσο υπαρχουν ανθρωποι που παιζουν σε χαρτες μεγεθους WC γκαρσονιερας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα τωρα δεν μπορει να μιλας σοβαρα.Ειπαμε το προσωπικο γουστο σταματαει εκει που αρχιζει η αντικειμενικη αληθεια. Η ιστορια ειναι για γελια και για κλαμματα, το gameplay ειναι κλασσικο με την κακη εννοια για να μην πω καμια αλλη βαρια κουβεντα και η μηχανη γραφικων ειναι προιστορικη με textures της κακιας ωρας.7 χρονια την ιδια μηχανη εχουν, δεν παιζονται οι τυποι. Οσο για το MP εκει η επιστημη σηκωνει ψηλα τα χερια οσο υπαρχουν ανθρωποι που παιζουν σε χαρτες μεγεθους WC γκαρσονιερας.

 

οχι δεν εχεις δικιο.

ημουν τρελος φαν της σειρας μεχρι που βγηκε το black ops 1. οταν επαιξα battlefield ειδικα απλα δεν υπηρχε το cod για μενα. ενα πραγμα, που παραδεχομαι σε ολα τα call of duty, ειναι η ιστορια. οποιο cod και να παιξεις η πλοκη απλα γαμαει. ειδικα στο black ops που το παιχνιδι ηταν τραγικο, η ιστορια ηταν κατι που μου αρεσε παρα πολυ. στα υπολοιπα δεν εχεις και αδικο, ειδικα αυτο το θεμα με τις πιστες... ε οχι. ειδα μια πιστα που ειναι σε ενα πλοτο γιοτ, απορω ποιος την σκεφτηκε. + οτι μια πιστα ειναι σχεδον ολοιδια με μια απο το mw3 που εχει κατι τρενα στην μεση

 

μου κανει τρομερη εντυπωση που το ign του εβαλε 9.3 και το παρουσιαζει ως το πιο επαναστατικο παιχνιδι της σειρας. σηκωνω τα χερια ψηλα. ο κοσμος πιστευω οτι εχει αρχισει και καταλαβαινει μερικα πραγματα και παλι καλα το κραζουν ακομα περισσοτεροι απο περσυ

+ οτι μεχρι τωρα στο στεαμ δεν το βλεπω να πηγαινει καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...