Προς το περιεχόμενο

Έλληνας Δημιουργός κάνει την «Έναστρη Νύχτα» interactive (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιγά αυτό το κάνει και το LSD

 

 

Οταν ησουν παιδακι σιγουραο πατερας δεν σου ειπε ποτε μπραβο, αλλιως δεν εξηγειται το σχολιο σου. Το οτι πετας μια 'εξυπναδα' δε σημαινει πως ειναι και το σωστο. μαθε να εκτιμας την δουλεια των αλλων και ας μην σου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ησουν παιδακι σιγουραο πατερας δεν σου ειπε ποτε μπραβο, αλλιως δεν εξηγειται το σχολιο σου. Το οτι πετας μια 'εξυπναδα' δε σημαινει πως ειναι και το σωστο. μαθε να εκτιμας την δουλεια των αλλων και ας μην σου αρεσει.

 

Δε νομίζω να είπε πως δεν εκτιμά τη δουλειά του άλλου. Μια χαρά αναγνώρισε τη δουλειά του Hoffman. :)

Τι αρπάζεσαι εσύ έτσι και κάνεις προσωπικές επιθέσεις; Χαλάρωσε, σου έχω και τη μέθοδο: Μπρικάκι, μια μυρωδάτη κούπα ελληνικό καφέ, στρίψε κι ένα τσιγαράκι (προσοχή όμως, η μέθοδος προκαλεί χe$iMο! Σε αυτήν την περίπτωση, τουαλέτα με κυριακάτικη εφημερίδα).

 

Πάντως για το συγκεκριμένο θέμα, μπράβο στο παιδί για τον κόπο του και τα λοιπά, αλλά νταξ, δεν άλλαξε και τον κόσμο των εικαστικών τεχνών. Ούτε της τεχνολογίας. Για να πω τη αλήθεια, είμαι σίγουρος πως αν δεν ήταν έλληνας (εξού μάλλον και η ευαισθησία του μουρλού) δε νομίζω αν το ανακάλυπτε κανείς σε μια γωνιά του ίντερνετ να το πόσταρε στο insomnia. Αλλά ξέρω ναι, πρεπει να νιώσουμε εθνικά υπερήφανοι κτλ....

 

Αυτά χωρίς καμία μομφή στον δημιουργό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτα ομορφο

 

υγ υπαρχουν και αυτοι οι ελληνες που αντι να βριζουν και να κατηγορουν την πτανα την καινωνια και τον χατζηπετρη απλα δημιουργουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα,χα,χα πολύ καλό... :-D Εννοείς το χάπι ecstasy, σωστά; :rolleyes:

 

οχι.. άλλο lsd αλλο ecstasy.. Το lsd σε κάνει να βλέπεις τα παραπάνω. Το ecstasy απλώς σε κάνει gay :P

 

@mourlos

Οταν ήσουν μικρός σίγουρα ο πατέρας σου δε σου είπε μπράβο.. γι αυτό και το σχόλιο που έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πετας μια 'εξυπναδα'

 

Δεν ήταν εξυπνάδα. Χιούμορ ονομάζεται. Και ειδικά το 2ο comment του ήταν από τα λίγα.. :-D

 

Ontopic: Ποτέ δε τα πήγαινα καλά με την επιτοίχια τέχνη. Το βίντεο δε μου είπε πραγματικά τίποτα γαμώτο.. εγώ σαν να νιώθω πως γίνεται απλά με ένα εξειδικευμένο πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο/εικόνων ξερωγώ. Ο συγκεκριμένος πίνακας εν το μεταξύ, ποτέ δε μουάρεσε και απορώ πως αρέσει στον λαό του πλανήτη. Πραγματικά είμαι άσχετη από τέχνη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...