Προς το περιεχόμενο

συμπληρωμα διατροφης


gamespyreee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανε σε ένα διαιτολογο να σου πει τα βασικά ή ψαξου μέσω Ίντερνετ και κοψε το βραδινό. Το τελευταίο γεύμα να είναι νωρίς και σε συνδυασμό με το kick box θα χαθούν σταδιακά τα κιλά σου.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και βλεπω οτι το τοπικ ειναι προσφατο για να μην ανοιγω αλλο θα σας πω εδω περα...

Ειμαι 14 χρονων εχω υψος 1.80 και ειμαι 97 κιλα....κανω kick-boxing και θελω να χασω καποια κιλα γιατι οσο να ναι για την ιλικια μου ειναι πολλα..

περσι ακριβος τετοια εποχη ειχα ξεκινισει μια αυστηροτατη διαιτα που με αυτην ειχα χασει 15! κιλα σε 2.5 μηνες....μετα τα κρατησα αυτα τα κιλα μεχρι που ηρθαν οι γιορτες τωρα τα χριστουγεννα....πως καταφερα σε ενα μηνα να τα παρω ολα παλι και γω δεν ξερω...προσπαθησα να ξανακανω την διαιτα αλλα δεν μπορω...

τι μου προτεινεται να κανω.....?

 

Να μην τρως μαλακίες.

 

Είσαι 14 χρονών. Αν κόψεις τις 3 σοκολάτες την ημέρα θα χάσεις γύρω στα 10 κιλά σε ένα μήνα. Εύκολο μου ακούγεται. Α ρε τα νιάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου, εισαι 14 χρονων, πανω στην αναπτυξη!

Μην ζητας συμβουλες σε ιντερνετικα φορουμ. Θα καταστρεψεις το σωμα σου κανοντας απλα ο,τι σου λενε. Οχι γιατι δεν ξερουν οι ανθρωποι που σου μιλανε αλλα γιατι χωρις να εχουν ολα τα δεδομενα, απαντανε με βαση τον εαυτο τους.

Πηγαινε σε εναν διατροφολογο και ψαξου.

Και ξαναλεω, εισαι 14 χρονων, πανω στην αναπτυξη και ορισμενες φορες η αυξομειωση του βαρους σου ειναι σε λογικα πλαισια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

δεν θες συμπληρωμα το πιο βασικο ειναι η διατροφη η ΚΑΛΗ διατροφη ...ολα ξεκινανε απο κει, αμα περνεις Π.χ πρωτεινη και τρως γυρους μην περνεις καθολου...καλη διατροφη και ασκηση cardio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...