Προς το περιεχόμενο

Εξιχνιάστηκε η ηλεκτρονική επίθεση στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Δικαιοσύνης


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαινεται εχουν περισσοτερη αξιοπρεπια κ κοτσια,απο μας και απ'αυτους που τους κατακρινουν πισω απο τις ασφαλεις οθονες των σπιτιων τους!

Ελπιζω μονο να μη καταληξουν στο τελος τοσο δειλοι κ πουλημενοι,οπως η γενια μου κ εγω μαζι τους!

 

Και μη ξανακουσω κατι για 2 λαπτοπ κ 3 pc και αλλες τετοιες παπαριες!!!

Το γεγονος οτι η νεολεα ακομη μπορει και αντιδρα και δεν εχει ευνουχιστει ακομη,απο τη ψευτικη χλιδη που τους προσφερουμε,νομιζω ειναι κατι που πρεπει να εκτιμηθει ακομη περισσοτερο,παρα να τους κραζουμε!

 

μην το λες, λιγοι ειναι οι νεοι που πραγματικα αντιδρουν, και το κακο ειναι οτι δυσκολα θα πεισουν τους υπολοιπους! βλεπω καθημερινα συμμαθητες μου να συζητανε για μπαλα, το μηχανακι τους και ποια γκομενα φασωσαν, και αν τους πεις για την σημερινη κατασταση, σε κοιτανε σαν χαζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρεις μήνες τσάμπα φαί, στους "χαλεπούς*" καιρούς που ζούμε.

Γουστάρω.

(*Μου αρέσει αυτή η λέξη, την ακούω συχνά)

 

Εκεί στους i-cops κάνουν τρελλή δουλειά λέμε.

Αφού σε μια συνέντευξη που έπαιρναν από την υπεύθυνο (κρητικός στο επώνυμο, χελωνονιτζάκι) είχε κρύψει το πρόσωπό του !!!

 

ναι κρύβει το πρόσωπο του αλλά τον δείχνουν στο κανάλι της εκκλησιάς να μιλάει σε συνέδρια....το θέατρο στο μεγαλείο του...καραγκιόζηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κρύβει το πρόσωπο του αλλά τον δείχνουν στο κανάλι της εκκλησιάς να μιλάει σε συνέδρια....το θέατρο στο μεγαλείο του...καραγκιόζηδες

Ντακς, τώρα βλέπουν CSI Miami, 5ο κύκλο και θα κάνουν ακόμα καλύτερα τη δουλειά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απλο ειναι το θεμα, λενε πως πιασαν 16, 17, 18 χρονων παιδια ενω δεν επιασαν κανεναν, θελουν να μας περασουν το μηνυμα οτι δεν ηταν μια διαμαρτηρια για αυτο που γινετε αλλα θελουν να μας που οτι το εκαναν για πλακα!!!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοιοι εγκληματιες πρεπει να μπουν στη φυλακη ισοβια ή συγνωμη λάθος, νομίζω πως αν τους δένανε σε ένα στύλο στην ομόνοια και τους λιθοβολήσουν θα είναι η τιμωρία που τους ταιριάζει.

 

ΥΓ Υπάρχει δικαιοσύνη στην Ελλάδα για να υπάρχει τέτοιο υπουργείο που θέλει και σελίδα στο ίντερνετ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν και σύμβουλους...μια εκκλησιαστική οργάνωση

 

να φανταστείτε στην υπόθεση που τους περίμενα είχαν κάνει συμμορία 10 άγνωστα άτομα μεταξύ τους !!!

 

Τους κατηγορούσαν για σατανιστές για δωδεκαθεϊστες !!!! ....

 

άσχετος το ότι θα ήταν δικαίωμα τους...

 

 

είχαμε και παπάδες στο δικαστήριο σαν μάρτυρες οι οποίοι δεν ήξεραν καν για ποιο λόγο ήταν εκεί...

 

με κάτι φώτο που βρήκαν της Beluci και από suiced girls(μοντέλα) σε ένα από τα pc τους κατηγόρησαν για πορνογραφία...

 

 

και ολα αυτά ξεκίνησαν απο ενα club στο pathfinder με αντικείμενο την metal μουσική...είχε γίνει καταγγελία από την γνωστή εκκλησιαστική οργάνωση ότι είναι άνδρο σατανιστών στην δικογραφία υπήρχε και το black album....και φώτο από εξώφυλλα από cd

 

 

 

η ξεφτίλα και η ασχετοσύνη στο μεγαλείο τους...

 

 

η δικαστίνα όταν τα είδε γελούσε...και γυρνάει και λέει στην εισαγγελέα "και εγώ ακούω ροκ και metal"

 

εκεί σταμάτησα και εγω να μιλάω...

 

και δεν θα πω και για το απόρρητο που έσπασε...τότε ο νόμος ήταν διαφορετικός δεν είχαν δικαίωμα

 

7 χρόνια ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά μιλάμε για τρελά ποσά σε δικηγόρους και η αξιωματικός δεν μας έκανε καν την τιμή να έρθει να την κάνουμε ρόμπα...

 

αχ "Φαρμακη" στάζω πάλι...μήπως να κάνω κανα blog να δημοσιεύσω ολη την δικογραφία???εεεεε πόσο ρόμπα θα γίνεις με το "Φαρμακη" που θα στάξω

 

Σορρυ αλλά είμαι σίγουρος ότι τα τσακάλια το διαβάζουν...έτσι γιατί μερικοί λένε οτι η διωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος είναι απο τα λίγα τμήματα της αστυνομίας που λειτουργεί και παράγει έργο...

 

 

και φυσικά απο τότε όταν ακούω για επιτυχίες τους λέω σε ποιους τα φόρτωσαν πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν και σύμβουλους...μια εκκλησιαστική οργάνωση

 

να φανταστείτε στην υπόθεση που τους περίμενα είχαν κάνει συμμορία 10 άγνωστα άτομα μεταξύ τους !!!

 

Τους κατηγορούσαν για σατανιστές για δωδεκαθεϊστες !!!! ....

 

άσχετος το ότι θα ήταν δικαίωμα τους...

 

είχαμε και παπάδες στο δικαστήριο σαν μάρτυρες οι οποίοι δεν ήξεραν καν για ποιο λόγο ήταν εκεί...

 

με κάτι φώτο που βρήκαν της Beluci και από suiced girls(μοντέλα) σε ένα από τα pc τους κατηγόρησαν για πορνογραφία...

 

και ολα αυτά ξεκίνησαν απο ενα club στο pathfinder με αντικείμενο την metal μουσική...είχε γίνει καταγγελία από την γνωστή εκκλησιαστική οργάνωση ότι είναι άνδρο σατανιστών στην δικογραφία υπήρχε και το black album....και φώτο από εξώφυλλα από cd

 

η ξεφτίλα και η ασχετοσύνη στο μεγαλείο τους...

 

η δικαστίνα όταν τα είδε γελούσε...και γυρνάει και λέει στην εισαγγελέα "και εγώ ακούω ροκ και metal"

 

εκεί σταμάτησα και εγω να μιλάω...

 

και δεν θα πω και για το απόρρητο που έσπασε...τότε ο νόμος ήταν διαφορετικός δεν είχαν δικαίωμα

 

7 χρόνια ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά μιλάμε για τρελά ποσά σε δικηγόρους και η αξιωματικός δεν μας έκανε καν την τιμή να έρθει να την κάνουμε ρόμπα...

 

αχ "Φαρμακη" στάζω πάλι...μήπως να κάνω κανα blog να δημοσιεύσω ολη την δικογραφία???εεεεε πόσο ρόμπα θα γίνεις με το "Φαρμακη" που θα στάξω

 

Σορρυ αλλά είμαι σίγουρος ότι τα τσακάλια το διαβάζουν...έτσι γιατί μερικοί λένε οτι η διωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος είναι απο τα λίγα τμήματα της αστυνομίας που λειτουργεί και παράγει έργο...

 

και φυσικά απο τότε όταν ακούω για επιτυχίες τους λέω σε ποιους τα φόρτωσαν πάλι...

 

Μου αρεσει που λενε οτι και-καλα κανουν δουλεια.απλοι μπατσοι ειναι ρε παιδια,δεν κανουν τιποτα και το παιζουν εξουσια και ετσι.

Μην περιμενετε εργο..

Και εγω παλιοτερα νομιζα πως λειτουργουσε σωστα και θα μου αρεσε να δουλεψω εκει.τωρα ουτε συζητηση.χαβαλετζιδες σε chat ειναι που κοροιδεουν τον κοσμο.

 

Αποστολή από Galaxy Nexus με Insomnia App v2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για αυτό και ο εμπειρογνώμονας που είχαν καλέσει οι ίδιοι τελικά τον βάλαμε σαν μάρτυρα υπεράσπισης γιατί γύρισε και είπε οτι δεν βλέπει τίποτα παράνομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για αυτό και ο εμπειρογνώμονας που είχαν καλέσει οι ίδιοι τελικά τον βάλαμε σαν μάρτυρα υπεράσπισης γιατί γύρισε και είπε οτι δεν βλέπει τίποτα παράνομο...

 

Βρε παιδι μου σε ποια υποθεση αναφερεσαι συγκεκριμενα γιατι ειμαι απο 10ωρο διαβασμα και σε χανω..

 

Αποστολή από Galaxy Nexus με Insomnia App v2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά αν ήμουν στην θέση των κατηγορούμενων θα τους κυνηγούσα δικάστηκα αλλα δεν θελαν να τρέχουν σε δικαστήρια αλλα 7 χρόνια ασε που θα παραγραφόταν κιόλας...

 

εσυ τι θέμα εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψευδεις κατηγοριες,κατασχεση μηχανηματων και-καλα για αποκρυπτογραφηση(υποτιθεται οτι ηταν παρανομα η ξερω εγω τι αλλο) και τωρα κατηγορουν το φιλαρακι μου στο συγκεκριμενο θεμα,διακυβευοντας τον.ασε κιολας που παιζει να αρχιζουν να βαρανε μηνυσεις οι υπευθυνοι του υπουργειου σε "αυτους που φταινε" αφου τους "επιασε" η δηε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...