Προς το περιεχόμενο

Lenovo Thinkpad Edge 11 (NVY3LGM) i3


SwAToNeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαταρια: 3 cell battery vs 6 cell battery....

σωπα. και πιστευεις δηλαδη οτι και παλι αξιζει 395 ευρω , οσα το πηρες, οντας μεταχειρισμενα?? γουστο εχετε ορισμενοι , δε λεω.

 

Για να μη σχολιασω τη λογικη σου να διαφημισεις μια αγγελια στο θεμα των προσφορων. Ευγε. keep going.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωπα. και πιστευεις δηλαδη οτι και παλι αξιζει 395 ευρω , οσα το πηρες, οντας μεταχειρισμενα?? γουστο εχετε ορισμενοι , δε λεω.

 

Για να μη σχολιασω τη λογικη σου να διαφημισεις μια αγγελια στο θεμα των προσφορων. Ευγε. keep going.

 

βασικά για κώτσο ψάχνει αλλά θα σου απαντήσει "και τι σε νοιάζει εσένα, εγώ τόσο το πουλάω,όποιος θέλει ας το πάρει"

 

για 2 κατοστάρικα το συζητάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά για κώτσο ψάχνει αλλά θα σου απαντήσει "και τι σε νοιάζει εσένα, εγώ τόσο το πουλάω,όποιος θέλει ας το πάρει"

 

Ο καθένας οσο κρίνει οτι αξίζει κάτι το πουλάει. Το αν θα αγοράσετε κάτι ή οχι ειναι καθαρά στο δικο σας χέρι. και εγω για εναν προτζέκτορα χωρις απόδειξη (που "στο e-shop εχει 320") και τον έδινε 220 ο χρήστης ενώ υπάρχει με αποδειξη απο καταστημα 270 έκανα προσφορά 150 και γέλαγε ο κύριος. Προβλημα του οτι γέλαγε, πρόβλημα μου οτι τόσα μπορώ να δώσω.-

 

Το ζήτημα ειναι οτι στην προκειμένη περίπτωση το σημείο δεν ήταν το σωστό. Ας μην το κάνουμε θέμα. Το μύνημα ήδη σβήστηκε από τον ίδιο το χρήστη και τελείωσε η υπόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...