Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, sotiriadisc είπε

καλημέρα, θελω να mp3 player για το τρεξιμο για να ακους μουσικη , υπαρχει καποια προταση δοκιμασμενη ? εχουν και radio αυτα ?  εαν εχει θα ηθελα προταση με ραδιο μαζι

Kαλημερα 

Γιατι δεν περνεις μια θηκη armbabd να εχεις το κινητο μαζι σου?

Και μουσικη και ραδιο θα  ακους.

ΜΕ 4- 5 Ευρω βρισκεις απο e-bay κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, bluesattack είπε

Μηπως εχετε πετυχει πουθενα , σε τιμη bf (oχι γιαλατζι ) το τελευταιο tomb raider για pc η το steam key ?>

 Στα 15.36 ευρώ https://www.instant-gaming.com/en/2487-buy-key-steam-shadow-of-the-tomb-raider/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nermain είπε

Εχω το teclast f15. Το μονο που δεν μου αρεσε ειναι η μπαταρια. Μεσα σε 1 ωρα λειτουργιας κλεινει η θελει πριζα. Ειναι επισης πολυ αδυναμο λαπτοπ, οποτε ξεχνα το gaming. Το καλοκαιρι που εδινα εξετασεις και ειχε χαλασει ο σταθερος με εσωσε. Διαφανειες, διαλεξεις κλπ ηταν οτι πρεπει. Το ειχα παρει 300 ευρω βεβαια(μαζι με μεταφορικα) και μου φαινεται πλεον Ehh τιμη για το τι ακριβως ειναι. Αν ηταν τωρα 220-230 θα σου ελεγα τρεχα να το παρεις.BTW αν το θες για σχεδιαση πρεπει ν α παρεις και τον stylus του αλλιως..

για browsing το ηθελα και ισως και league of legends με τερμα Low γραφικα. απο wifi Πιανει καλα η θελει διπλα στο ρουτερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, giorgos pliakos είπε

Kαλημερα 

Γιατι δεν περνεις μια θηκη armbabd να εχεις το κινητο μαζι σου?

Και μουσικη και ραδιο θα  ακους.

ΜΕ 4- 5 Ευρω βρισκεις απο e-bay κτλ

δεν θελω να ειμαι τοσο " φορτομενος" ελεγα εαν υπαρχει καποιο player να εχω αυτο , μεχρι 25-30 ευρω

Επεξ/σία από sotiriadisc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, gregorypap είπε

για browsing το ηθελα και ισως και league of legends με τερμα Low γραφικα. απο wifi Πιανει καλα η θελει διπλα στο ρουτερ?

Δεν έχω δοκιμάσει lol αλλά το cs στα low είναι sub 30fps και αν θυμάμαι καλά έχω δει και low 18fps. Το WiFi ποιανει τέλεια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για προσφορά σε Mi 9 Lite 64 Gb μπλε χρώμα. Από τα 203 που το βρίσκω σήμερα στο skroutz στα 183

Και για Amazfit Gtr stainles steel 47 mm στα 110 το πολύ από τα 122 που είναι τώρα στο skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Arwindan είπε

Ψάχνω για θερμοστάτη για τα καλοριφέρ στο σπίτι. Νομίζω μέχρι 50-60 ευρώ είναι καλά. Αν με 100 ευρώ παίρνω κάτι με smart δυνατότητες (Wi-Fi, μέτρηση ωρών κατανάλωσης κυρίως) θα τα έδινα. 

https://www.electronio.gr/el/ilektrologiko-uliko/thermostates-horou/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nermain είπε

Ψαχνω 4Κ τηλεοραση που να ειναι οντως σε προσφορα και smart για netflix στο σαλονι

Δες την 65αρα lg στις προσφορές με τα yellows mediamarkt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, sotiriadisc είπε

καλημέρα, θελω να mp3 player για το τρεξιμο για να ακους μουσικη , υπαρχει καποια προταση δοκιμασμενη ? εχουν και radio αυτα ?  εαν εχει θα ηθελα προταση με ραδιο μαζι

https://www.gearbest.com/mp3-player/pp_009384181417.html?wid=1433363

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dinosoeo είπε

Δες την 65αρα lg στις προσφορές με τα yellows mediamarkt

Ευχαριστω, αλλα να διορθωσω. Εως 55" γιατι δεν χωρανε πιο μεγαλες στο σαλονι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...