Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για Huawei P Smart Pro (128GB).

 

Επειδή είναι καινούργιο μοντέλο ίσως η μόνη πιθανότητα για προσφορά είναι από μαγαζιά της Κίνας. 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. 

 

Σας ευχαριστώ πολύ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, PedroG είπε

Smartwatch που να κανει τα παραπανω και ας ειναι και μικροτερο σε μεγεθος...Σε προσφορα??

Το huawei GT τα κάνει όλα αυτά σε πολύ καλή τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο πιθανός να ψάχνω για λέβητα φυσικού αερίου καθότι μάλλον δεν υπάρχει ανταλλακτικό για να επισκευαστεί αυτός που έχω (ούτε δεκαετία δεν έβγαλε). Έχετε να προτείνετε κάποιο μοντέλο ή εταιρεία αξιόπιστη και σχετικά λογική στα χρήματα; 

 

Το σπίτι είναι 70 τ.μ., έχει πολύ καλά κουφώματα και τα  σώματα καλοριφέρ είναι 10ετίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε συμβούλευα να προσέξεις πολύ την εγκατάσταση του νέου μηχανήματος που θα επενδύσεις. Να το προστατεύσεις ειδικά έναντι του ψύχους και της υγρασίας γιατί πολλές βλάβες προέρχονται από αυτά. Ενδεικτικά κάποιες προτάσεις εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, drade είπε

Από αύριο πιθανός να ψάχνω για λέβητα φυσικού αερίου καθότι μάλλον δεν υπάρχει ανταλλακτικό για να επισκευαστεί αυτός που έχω (ούτε δεκαετία δεν έβγαλε). Έχετε να προτείνετε κάποιο μοντέλο ή εταιρεία αξιόπιστη και σχετικά λογική στα χρήματα; 

Το σπίτι είναι 70 τ.μ., έχει πολύ καλά κουφώματα και τα  σώματα καλοριφέρ είναι 10ετίας.

Chaffoteaux ειμαι υπερ ικανοποιημενος , διαλεξε μοντελο EXT (external)  για να μην βαζεις επιπλον κουτια για καλυψη καθως και να βαλεις το expert control εαν δεν το εχει καθως και το wifi module αξιζει με τα χιλια για προσβαση στις ρυθμίσεις μεσω Η/Υ ( και απο κινητο )
Εχει 6 έτη εγγύηση
KατοχοςChaffoteaux Pigma Green Ext 25 se 65 τετραγωνικα σπιτι

Spoiler

rBm0zN7.png

Στις 5/5/2018 στις 4:52 ΜΜ, villasg είπε

Λοιπον εγω το εψαξα πολυ μεχρι να καταληξω ποιο συστημα να βαλω .
Βασικα προσεξε να βαλεις οποσδηποτε ερμαριο ή ακομη πιο καλα λεβητα εξωτερικης τοποθετησης

Για μενα αυτα που αξιζουν κατα την ταπεινη μου αποψη , χωρις να χωσεις πολλα λεφτα , ειναι :

1. Rinnai Mirai ( ιαπωνικος ) 2 έτη εγγύηση  + 3 χρόνια πακέτο επέκτασης εγγύησης με κόστος 120 € + ΦΠΑ που περιλαμβάνει μαγνητικό φίλτρο ιζημάτων και ασφαλιστικό υπέρτασης ρεύματος)
2. CHAFFOTEAUX PIGMA GREEN ΕΧΤ EU με τον καταπληκτικο θερμοστατη EXPERT CONTROL + εαν το θες wifi module για απομακρυσμενο ελεγχο απο κινητο   ( εξωτερικου χωρου  γαλικος ιδια εταιρια με την ariston)  6 έτη εγγύηση
2. Ariston Genus Premium Evo EXT με τον καταπληκτικο θερμοστατη SENSYS + εαν το θες wifi module για απομακρυσμενο ελεγχο απο κινητο  ( αλλη μαρκα  ιταλικος αλλα ιδιος με τον αποπανω εξου και το ιδιο νουμερο αριθμησης ) 6 έτη εγγύηση
3. RADIANT R2Κ με τον δικο του εξελιγμενο θερμοστατη EASY REMOTE 10 έτη εγγύηση  (2 + 8 χρόνια πακέτο επέκτασης εγγύησης)

** οτι και να βαλεις , βαλε επιπλεον  : Φίλτρο – ουδετεροποιητή συμπυκνωμάτων απόρριψης  & ΦΙΛΤΡΟ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ/Διαχωριστή σωματιδίων

Εγω κατεληξα μετα απο ερευνα στο 2. CHAFFOTEAUX PIGMA GREEN ΕΧΤ EU με θερμοστατη EXPERT CONTROL & wifi module .
Ενας κυριος λογος ειναι οτι και ο εγκαταστατης ειναι και επισημος επισκευαστης  CHAFFOTEAUX αρα τον ξερει και οτι και να γινει θα ειναι διπλα μου ! !

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι

Η εφαρμογη για Ariston / Chaffotaux

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, terry308 είπε

Θερμαντικό(α) σώμα(τα)(2) για κάλυψη 2 δωματίων προς βοήθεια της υπάρχουσας ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ θέρμανσης, οι τοίχοι του σπιτιού είναι παγωμένοι και θέλω να ανεβάσω την εσωτερική θερμοκρασία. 

Κάτι vfm, δε έχω πρόβλημα αν είναι με βέργες, λαδιού κτλ

Ευχαριστώ 

https://infrawarm.gr/termantika-panel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφυγραντήρας για σπίτι γύρω στα 80 τετραγωνικά μέχρι 150€ αν γίνεται και διπλό ηλεκτρικό υπόστρωμα παρακαλώ.

Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Ψάχνω για ασύρματο τηλέφωνο με 2 βάσεις. Η 2η/βοηθητική συσκευή θα τοποθετηθεί σε σημείο που δεν υπάρχει πρίζα τηλεφώνου και σε περίπου 6-7 μέτρα απόσταση από την κύρια ενώ θα παρεμβάλλονται και δυο τοίχοι. Ξέρει κανείς κάτι δοκιμασμένο που θα δουλέψει καλά σε αυτές τις συνθήκες;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Zus είπε

Αφυγραντήρας για σπίτι γύρω στα 80 τετραγωνικά μέχρι 150€ αν γίνεται και διπλό ηλεκτρικό υπόστρωμα παρακαλώ.

Ευχαριστώ!

https://climareport.gr/shop0/tcl-25-e-afugrantiras-25lt-hlektronikos-detail.html

https://www.kokotas.gr/el/eshop/thermantika-ilektrika-somata/ilektrikes-koybertes/diplo-ilektriko-ypostroma-primo-qd-140x160-120watt.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, kalampakas. είπε

ψαχνω για λαπτοπ δυνατο για χρηση Machine learning. Βρισκομαι Αμερικη, οποτε προτασεις και απο amazon us δεκτες

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΟΡΗΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (part 2)

7 ώρες πριν, bilythekid είπε

ψαχνω για smartwatch στρογγυλο.

https://www.banggood.com/Bakeey-S966-GPS-Heart-Rate-Monitor-Compass-Temperature-Multi-sport-Modes-Outdoor-Watch-Smart-Watch-p-1440354.html  αποστολή με Priority Direct Mail

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για Honor 9x (128GB).

Επειδή είναι καινούργιο μοντέλο ίσως η μόνη πιθανότητα για προσφορά είναι από μαγαζιά της Κίνας. 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. 

Σας ευχαριστώ πολύ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για αντάπτορα σύνδεσης εσωτερικού δίσκου εξωτερικά (SATA3 <-> USB3) κατά προτίμηση με δυνατότητα παροχής τροφοδοσίας στο δίσκο από πρίζα ρεύματος. Δε χρειάζεται να είναι bay, συμβιβάζομαι και με καλώδια/αντάπτορες χύμα. Αν έχει κάνει κανείς πρόσφατη αγορά κι είναι ευχαριστημένος, ευπρόσδεκτη η πρόταση/σύσταση.

Καλή χρονιά με υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...