Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Έλεγα για κατι απλούστερο αν υπήρχε, wifi receiver να δωσω μετα με ethernet σε ενα TP-LINK που εχω να εχω το δικο μου εσωτερικο wifi, ώστε να δεσμευω μια ip απο το fon. 

 

49 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Έχει καμια πρόταση απο Ελλάδα; γιατι θα ηθελα να το ειχα αυτη την εβδομάδα. Εχω κανει παρόμοια συνδεση παλαιότερα με οικιακό wifi αλλα ποτέ με τετοιο που μπαινει σε login page. Πως εμφανίζεται το log in page? Όπως εγραψα, θέλω να το συνδεσω σε ενα AP να ειμαι κομπλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Τρολλάρεις? Πήρες με αυτό ασύρματα WiFi fon (αν φυσικά ξέρεις τι είναι)?

33 λεπτά πριν, MrWhite είπε

Έλεγα για κατι απλούστερο αν υπήρχε, wifi receiver να δωσω μετα με ethernet σε ενα TP-LINK που εχω να εχω το δικο μου εσωτερικο wifi, ώστε να δεσμευω μια ip απο το fon. 

Έχει καμια πρόταση απο Ελλάδα; γιατι θα ηθελα να το ειχα αυτη την εβδομάδα. Εχω κανει παρόμοια συνδεση παλαιότερα με οικιακό wifi αλλα ποτέ με τετοιο που μπαινει σε login page. Πως εμφανίζεται το log in page? Όπως εγραψα, θέλω να το συνδεσω σε ενα AP να ειμαι κομπλε. 

Ψάξε τις λύσεις που σου είπα,  μπορείς να συνδεθείς στο WiFi fon μέσω WiFi  μόνο απ' ευθείας, δεν μπορείς να το πάρεις με extenders, repeaters, access points κλπ και να παίρνεις μέσω αυτών internet...

 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτη τη στιγμη συνδέομαι μεσω laptop και απο το laptop κανω share σε ολο το σπιτι. Απλα θελω να μπορω να μετακινησω το laptop. 

 

Επεξ/σία από MrWhite
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Τρολλάρεις? Πήρες με αυτό ασύρματα WiFi fon (αν φυσικά ξέρεις τι είναι)?

Ψάξε τις λύσεις που σου είπα,  μπορείς να συνδεθείς στο WiFi fon μέσω WiFi  μόνο απ' ευθείας, δεν μπορείς να το πάρεις με extenders, repeaters, access points κλπ και να παίρνεις μέσω αυτών internet...

Δεν τρολλαρω καθολου ''χαρτινε'' , αλλα δεν θ'ασχοληθω και μαζι σου επειδη τα ξερεις ολα .......ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Δεν τρολλαρω καθολου ''χαρτινε'' , αλλα δεν θ'ασχοληθω και μαζι σου επειδη τα ξερεις ολα .......ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

 

image.jpg

83445753_991586311219009_7052137095153844224_o.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω Ηλεκτρικο Ποδηλατο που να εμπιπτει στην κατηγορια της επιδοτησης 40% και αν γινεται να εχει ετοιμα ολα τα εγγραφα για αποστολη στο συστημα .....πλατφορμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sithodor είπε

Ψάχνω  φούρνο ηλεκτρικό με κεραμικές εστίες ,για οικογένεια ,μέχρι 400 ευρώ. Δεν μου αρέσουν τα beko. Καμιά ιδέα?

https://www.electroholic.gr/el/product/KITELE00028

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτό κουμπωμένο πίσω από μια οθόνη θα είναι εντάξει για πολύ βασική ιντερνετ για γονείς (internet, pdf, ταινίες); 

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά +100 ευρώ μιας οθόνης ώστε να βγει ενα τίμιο βασικό σύστημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

34 λεπτά πριν, mouxaxa είπε

Καλησπέρα, αυτό κουμπωμένο πίσω από μια οθόνη θα είναι εντάξει για πολύ βασική ιντερνετ για γονείς (internet, pdf, ταινίες); 

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά +100 ευρώ μιας οθόνης ώστε να βγει ενα τίμιο βασικό σύστημα; 

Φτάνει και με το παραπάνω. Μόνο παιχνίδια δεν σηκώνει. Όλα τα άλλα άνετα.

Επεξ/σία από UnlockedEvolution
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mouxaxa είπε

Καλησπέρα, αυτό κουμπωμένο πίσω από μια οθόνη θα είναι εντάξει για πολύ βασική ιντερνετ για γονείς (internet, pdf, ταινίες); 

Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά +100 ευρώ μιας οθόνης ώστε να βγει ενα τίμιο βασικό σύστημα; 

https://www.banggood.com/T-Bao-TBOOK-MN22-Mini-PC-AMD-Ryzen-3-2200U-8GB-DDR4-128GB-M_2-NVME-SSD-Desktop-PC-Dual-Core-Radeon-Vega-3-Graphics-2_5GHz-to-3_4GHz-DP-HD-4K-Dual-WiFi-p-1729533.html?rmmds=search&ID=47184&cur_warehouse=CN αποστολή με EU Priority Line

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-5257U-vs-AMD-Ryzen-3-3200U/2504vs3431

https://www.hellasphone.gr/index.php?route=product/product&product_id=43880954  /  https://www.welcomestores.gr/product/1343296-lg-24mp59g-238-fullhd-1ms-75hz-monitor.html

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Ωραία. Με πόντους μου βγαίνει 213€. Μάρκα με κάψες ή εμπιστευομαστε; δεν βρίσκω φωτογραφία αλλά να υποθέσω από τις γρίλιες ότι έχει ενεργή ψύξη με ανεμιατηρακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mouxaxa είπε

Ωραία. Με πόντους μου βγαίνει 213€. Μάρκα με κάψες ή εμπιστευομαστε; δεν βρίσκω φωτογραφία αλλά να υποθέσω από τις γρίλιες ότι έχει ενεργή ψύξη με ανεμιατηρακι;

H μάρκα είναι μια χαρά. έχει ενεργή ψύξη (ανεμιστηράκι, δες την δες στην πρώτη φωτογραφία εκεί που γράφει dissipation), παίρνει και δεύτερο HDD ή SSD δίσκο 2.5"...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...