Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παλι ψαχνω φτηνη εκτυπωση φωτογραφιας (10Χ15 συνηθως) να ειναι ομως κοντα στο κεντρο.

Που τυπωνεται εσεις και ποσο?

στιρλιγκας στο κεντρο. πηγαινε ρωτα εκεί. αριστειδου καθετη της Σοφοκλέους διπλα στην κεντρικη δεη. απο τα πιο γνωστα στην αθηνα, για εμενα πολυ φτηνο.

δεν κανω διαφημιση και δεν εχω καμια σχεση με το μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στιρλιγκας στο κεντρο. πηγαινε ρωτα εκεί. αριστειδου καθετη της Σοφοκλέους διπλα στην κεντρικη δεη. απο τα πιο γνωστα στην αθηνα, για εμενα πολυ φτηνο.

δεν κανω διαφημιση και δεν εχω καμια σχεση με το μαγαζι.

Χαμηλά επι της πανεπιστημίου (προς ομόνοια) εχω δει την πιο φθηνή εκτύπωση μέχρι ώρας (απέναντι απο ρεξ-τιτανια περίπου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπ δεν το εχω υπ'οψιν αυτο γιωργο. θα το τσεκάρω παντως. ειναι μετα το υψος της μπενακη η στο ύψος της που εχει καταστηματα με φωτογραφικες? μπορει ο φιλος να τσεκαρει και τα δυο και να αποφασισει. γενικα εκει γυρω εχει αρκετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω και στα δυο να κανω τεστ ντραιβ,

αλλα γενικα ψαχνω για τιμη γυρω στα 0.10 ανα φωτο....

 

κάπου εκει ειναι, ίσως να ειναι 0,15...

Η αλήθεια ειναι οτι εχω δει και κάπου με 0,09

 

Κώστα αυτός ειναι αναμεσα εμμ. μπενακη και στην επόμενη (πεζόδρομος θεμιστοκλέους; ) αλλα απο την απέναντι μεριά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι πως δεν θυμαμαι ακριβως τις τιμες αυτου που προτεινα. εχω κανει πολλες πολλες δουλειες εκει μεταξυ αυτων και φωτογραφιες και ειμαι φουλ ικανοποιημενος, αν υπαρχει και οικονομικοτερο βεβαια δεν θα πουμε οχι.

 

ααα εκει αναμεσα η ακριβως πριν στα κινηταδικα θα ειναι τοτε.

ευχαριστω γιωργο!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ενα μηχανημα που να βαζεις φωτογραφιες και να στις κανει σε jpg.

 

και τετοιο (αλλα για home user)

http://graphics.kodak.com/DocImaging/US/en/Products/Photo_Scanning/Photo_Scanning_Systems_Family/index.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για οικονομικό (value for money) μικρό ασύρματο πληκτρολόγιο με touchpad (υποχρεωτικα multitouch) και/ή air mouse/3d mouse για το htpc. Αγορά μάλλον απο ebay.

 

επίσης ψάχνω για καλό σετάκι κατσαβιδιών ηλετρονικών (σταυρους, ισια, allen, torx). έχω ενα φθηνό με καμια 30αριά κομμάτια, αλλά στη δευτερη βίδα στραβώνουν οι μύτες, οπότε δε θέλω κάτι τοπ, απλά να κάνει τη δουλειά του σωστά.

 

ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για έναν οικονομικό και κυρίως αξιόπιστο 2.5" 1TB External HDD.

Παίζει κάποια καλή τιμή αυτή την εποχή?

 

Επίσης, απ'ότι είδα σχεδόν όλοι οι κατασκευαστές δίνουν 2 χρόνια εγγύηση ενώ αυτός εδώ http://www.e-shop.gr/product?id=PER.330960 δίνει 3 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστος.. Τι λέτε, αξίζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

επίσης ψάχνω για καλό σετάκι κατσαβιδιών ηλετρονικών (σταυρους, ισια, allen, torx). έχω ενα φθηνό με καμια 30αριά κομμάτια, αλλά στη δευτερη βίδα στραβώνουν οι μύτες, οπότε δε θέλω κάτι τοπ, απλά να κάνει τη δουλειά του σωστά.

 

ευχαριστώ!

 

 

 

αμα θες κατι κορυφαιο παρε αυτα.

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=280002988

 

Αυτα που εχεις ειναι με μυτες και δεν κανουν δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπορείς να ανέβεις λίγο ακόμα δες τα παρακάτω

 

http://eustore.ifixit.com/en/Tools/54-Bit-Driver-Kit-Standard-Case.html

 

 

Από τα πλέον πλήρη και ποιοτικά σετάκια που υπάρχουν. Το έχω 3 μήνες και είμαι ενθουσιασμένος 

Επεξ/σία από prometheas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προμηθέα τα σετ με μύτες δεν κάνουν για λεπτό δουλειές πχ να ανοίξεις ένα σκληρό δίσκο. Δεν ξέρω τι δουλειές θέλει να κάνει ο φίλος μας, αλλά αν θέλει ακρίβεια και λεπτομέρεια πρέπει να είναι έχει στιβαρό εργαλείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...