Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά ψάχνω για επαναφορτιζόμενες μπαταρίες AAA, παίζει τίποτα καλό? Χρειάζομαι minimum 8 μπαταρίες.

 

 

για τι χρηση τις θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τις χρειάζομαι για φωτάκια σε 2 ποδήλατα. Κυκλοφορώ αρκετά τα βράδια και δεν θέλω να μένω χωρίς μπαταρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη αλλα μου την ειπες;δεν ηξερα οτι η λιστα των επαναφορτιζομενων ΑΑΑ θα σε ενοχλουσε.οκ.

τουλαχιστον δεν ειχα προθεση κακια,χωρις να ξερω για τη χρηση που θελεις.Γιατι με 2 ευρω κανεις τη δουλεια σου απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου dobro για να μπαίνω στο insomnia, να γράφω στο θέμα "ψάχνω για...μπαταρίες μπλα μπλα" και εσύ να μου πετάς το link από την αναζήτηση του skroutz, υποτιμά την νοημοσύνη μου!
Και ΝΑΙ στην είπα, γιατί ΠΡΟΦΑΝΩΣ, έχω κοιτάξει στο SKROUTZ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω σου απαντησα οτι με 2€ θα κανεις τις βολτες σου μια χαρα .(δεν υποτιμω την νοημοσυνη κανενος!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατόπιν εορτής απάντησες αλλά τέλος πάντων. αν μπορείς παράθεσε μου το link όπου με 2 ευρώ αγοράζω 8 επαναφορτιζόμενες μπαταρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι παρεξηγησες την προθεση μου να βοηθησω,αλλα δεν πειραζει.αν βιαζεσαι παρε απο το πρωτο μαγαζι του τσιγκουνη 2 τετραδες.αλλιως ebay 1,99€

http://www.ebay.com/itm/8x-AAA-1800mAh-1-2V-Ni-MH-Rechargeable-battery-3A-Blue-/170713078838?pt=AU_Electronics_Batteries_Chargers&hash=item27bf4adc36

 

ή 20αδα με 4,60€

http://www.ebay.com/itm/20-x-AAA-1800mAh-Ni-MH-Rechargeable-battery-Cell-Yellow-/270786068728?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item3f0c1b80f8

 

καλες βολτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και τις βιάζομαι η τιμή είναι παραπάνω από ελκυστική. Με δαύτες όμως μήπως γίνω πρώτο θέμα με τίτλο "Ποδηλάτης πήρε φωτιά από έκρηξη μπαταριών"? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και τις βιάζομαι η τιμή είναι παραπάνω από ελκυστική. Με δαύτες όμως μήπως γίνω πρώτο θέμα με τίτλο "Ποδηλάτης πήρε φωτιά από έκρηξη μπαταριών"? :P

 

 

παρε καλυτερα αλκαλικες να κανεις οπως οπως την δουλεια σου και μετα βρες μπαταριες οπως αυτες που σου λεει ο dobro

η κανε μια ερευνα αγορας.

Γενικα παρε τις φθηνοτερες, μιας και ο φακος δεν τραβαει πολυ ρευμα οποτε θα κανεις δουλεια σου.

 

Επιπλεον σου προτεινω να επενδυσεις σε αυτο το φορτιστη

http://www.emark.gr/index.php?route=product/product&product_id=14800

θα γλυτωσεις και αλλα λεφτα μακροπροθεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αν και τις βιάζομαι η τιμή είναι παραπάνω από ελκυστική. Με δαύτες όμως μήπως γίνω πρώτο θέμα με τίτλο "Ποδηλάτης πήρε φωτιά από έκρηξη μπαταριών"? :P

Οντως ρε dobro! Που τις βρηκες 20αρα με 5 ευρω;;;

 Ψηνομαι και γω να παρω τωρα....

Αλλά θα αντέχουν ή θα τις αλλάζουμε κάθε 3 μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tornado φορτιστές έχω 2, από μπαταρίες έχω ξεμείνει. Φοβάμαι και εγώ ότι δεν θα κρατάνε αλλά για να πω και την αλήθεια μου, θα κάνω την δουλεία μου με ψευτομπαταρίες και παραγγέλνω αυτές.

τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αλλά θα αντέχουν ή θα τις αλλάζουμε κάθε 3 μέρες;

 

αναλογα για τι χρηση τις θες....

αν τραβαει μπολικο η συσκευη σου, καλυτερα μην ασχοληθεις.

Πχ για τηλεκοντρολ ειναι η καλυτερη επιλογη.

Εγω εχω βαλει τετοιες απο περυσι και ακομα να τις αλλαξω.

tornado φορτιστές έχω 2, από μπαταρίες έχω ξεμείνει. Φοβάμαι και εγώ ότι δεν θα κρατάνε αλλά για να πω και την αλήθεια μου, θα κάνω την δουλεία μου με ψευτομπαταρίες και παραγγέλνω αυτές.

τι λέτε?

 

 

για τον φορτιστη στο προτεινα γιατι φορτιζει και αλκαλικες.

Εγω εχω τρεις :P

 

 

Παρε μια οκταδα να δεις πως πανε,

και αν σου κανουν παρε οσες θες.

Επισης αυτα τα 50.000 mA που γραφουν,

μην τα υπολογιζεις γιατι ειναι μουφα.... το πολυ 700 με 900 mA, τα παραπανω ειναι για εντυπωσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το γνωρίζω ότι είναι μούφα απλά είδα αυτές και αυτές οι οποίες δεν είναι τόσο OEM και έχουν μια επωνυμία απέξω και μου φαίνονται λίγο πιο σόι! οι 1350άρες λες να είναι μούφα και αυτές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το BTY σου κανει για επωνυμο? 

δηλαδη αμα δεις μπαταριες tornado θα πεις ειναι επωνυμες?

Η αν θες, πιθανον να ειναι επωνυμες κινεζικης καταναλωσης,

αλλα δεν ειναι ουτε Duracell ουτε Energizer....

 

Τεσπα αν στοχευεις για απλες μπαταριες χωρις απαιτησεις,

παρε τις φτηνοτερες ασχετως τι φουμαρο πουλανε.

Γιατι δυστυχως ειναι κινεζικα φουμαρα, αλλα αν θες να κανεις μια απλη δουλεια 

(οπως εσυ με τον φακο) θα την κανεις μια χαρα.

Αλλα μην πληρωνεις τσαμπα βιτρινα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είπα βρε ότι είναι μεγάλη και γνωστή επωνυμία η BTY απλά ότι δεν είναι τόσο OEM όσο αυτές που προτάθηκαν παραπάνω και ότι έχουν έστω μια μάρκα. Άρα πάω για τις φτηνές. καλά τα λες για χρήση σε φακούς που θέλω εγώ δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...