Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

ευχαριστω για την αντιπροταση, αλλα ειναι 50% πιο ακριβο οπότε εκτος δυνατοτητων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Beorn είπε

ευχαριστω για την αντιπροταση, αλλα ειναι 50% πιο ακριβο οπότε εκτος δυνατοτητων

Δεν αγοράζεις τέτοια πράματα απλώς για να τα αγοράζεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/11/2021 στις 7:10 ΜΜ, tinapo είπε

Από θα αγοράζατε κλειδί για windows 10, MS office  για προσωπική χρήση;

 

https://instantware.online

Εχω αγοράσει κάμποσες φορές από αυτούς χωρις κανένα πρόβλημα..

 

Στις 13/11/2021 στις 12:09 ΠΜ, quintus είπε

Αλλάξαμε πριν επταμιση χρονια το Miele μας με ενα 7κιλο LG των ουτε 400 ευρω και βρηκαμε την υγειά μας. 

+ 10000 για LG

Προσωπικά σε ψυγείο και  πλυντήριο ρούχων  δεν θα κοιταζα καμμία αλλη μάρκα...

Επεξ/σία από prometheas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Beorn είπε

ευχαριστω για την αντιπροταση, αλλα ειναι 50% πιο ακριβο οπότε εκτος δυνατοτητων

Αν δε θες αυτό του Ζαχαρης, δες και το TP-LINK-TL-PA7017P. Προσωπικά μου δουλεύει απροβλημάτιστα για 3+ μήνες μέχρι στιγμής και βολεύει και το pass through. Καταλαβαίνω ότι ψάχνεις όσο φθηνότερα γίνεται, αλλά με 15-20 ευρώ παραπάνω θα ξενοιάσεις (δε λέω πως αυτό που πόσταρες είναι προβληματικό, αλλά μπορείς να πάρεις κάποιο που έχει αποδειχθεί αξιόπιστο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά, θέλω να συνδέσω έναν προτζέκτορα  σε μια ηχόμπαρα. Το έχω ενσύρματα, αλλά θέλω να το κάνω ασύρματα,μέσω Bluetooth. Φαντάζομαι πως χρειάζομαι ενα Bluetooth transmitter που θα μπαίνει στον προτζεκτορα και ένα receiver που θα μπαίνει στην ηχόμπαρα. Εχει κανείς κάτι να προτείνει? Μπάτζετ σε λογικά πλαίσια,κανα 30αρι λέω.  Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sithodor είπε

Λοιπόν παιδιά, θέλω να συνδέσω έναν προτζέκτορα  σε μια ηχόμπαρα. Το έχω ενσύρματα, αλλά θέλω να το κάνω ασύρματα,μέσω Bluetooth. Φαντάζομαι πως χρειάζομαι ενα Bluetooth transmitter που θα μπαίνει στον προτζεκτορα και ένα receiver που θα μπαίνει στην ηχόμπαρα. Εχει κανείς κάτι να προτείνει? Μπάτζετ σε λογικά πλαίσια,κανα 30αρι λέω.  Ευχαριστώ. 

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-BL2-2-In-1-bluetooth-V5_0-Audio-Transmitter-Receiver-Adapter-Wireless-3_5mm-Aux-Audio-Adapter-For-TV-PC-Speaker-Home-Sound-System-p-1732062.html Transmitter / Receiver

https://www.banggood.com/Bakeey-OLED-Display-NFC-enabled-bluetooth-V5_0-Audio-Transmitter-Receiver-Wireless-3_5mm-Aux-or-2RCA-or-Optical-Audio-Adapter-or-FM-Transmittter-Support-USB-Disk-TF-Card-For-TV-PC-Speaker-Car-Sould-System-Home-Sound-System-p-1862442.html Transmitter / Receiver

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sithodor είπε

Σε ευχαριστώ, οπότε πρέπει να πάρω και τα 2'?

Ναι, εγώ θα 'παιρνα δύο τα ίδια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για τηλεωραση γιατι χαλασε η παλια samsung 

55αρα μεχρι 600ευρω 

κατα προτιμηση απο πλαισιο η κωτσοβολο για ευκολια στις δοσεις.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, imblish είπε

ψαχνω για τηλεωραση γιατι χαλασε η παλια samsung 

55αρα μεχρι 600ευρω 

κατα προτιμηση απο πλαισιο η κωτσοβολο για ευκολια στις δοσεις.

ευχαριστω.

https://www.schinas-electric.gr/ell/product/Hisense-H55U8B-55-ULED-TV-Smart-TV-4K-Tileorasi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο, κάμερα αυτοκινήτου για μωρά σε ελληνικό μαγαζί; https://m.banggood.com/HD-1000-Smart-Baby-Car-Mirror-Camera-with-Night-Vision-for-Safely-Monitor-Infant-Child-in-Rear-Facing-Car-Seat-p-1788508.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SMARTHPHONE 300€?

 

θελω να εχει nfc για πληρωμες και αυτοματη φωτεινοτητα και αφου θα το κρατησω μερικα χρονια να εχει και 5G? ιδανικα και dual sim αλλα δεν θα πεθανω κι ολας...
οθονη Oled για καλυτερη μπαταρια;;
τελος θα ηθελα να εχει ενα συστημα για unlock ειτε face ειτε δαχτυλικό, να μη καθομαι να βαζω κωδικο κτλ


δεν με νοιαζει καινουργιο/ μτχ ωστοσο ελεγα καινουργιο μια και σημερα θα υπαρχει καμια καλη προσφορα

εχω ενα xiaomi mi a2. ικανοποιητικο ειναι αλλα επειδη εχω ποολλλεεες εφαρμογες (που κατα καιρους τις χρησιμοποιω ολες) καποιες φορες κολλαει

Νομιζω ειναι η εκδοση με τα 4gb ram 64 rom

Αν συνεχιζα σε android θεωρω καλο θα ηταν να παω στα 6gb? γιατι καποιες φορες αν κλεισω τις πολλες εφαρμογες που εχω ανοιχτες, δειχνει να πηγαινει καλυτερα

θελω κατι να αντεχει. το xiaomi που εχω σκυλι, κανενα προβλημα, αναβαθμισεις πηρε για αρκετο καιρο (εχει και android one), εχω και μια θηκη πανω καλη (θεωρω) + τζαμακι και ευτυχως δεν ειχα θεμα απο πτωσεις. το κινητο το εχω σαν εργαλειο (οχι για παιχνιδια) ουτε σαν κοσμημα (να το προσεχω κτλ. ναι μου τη σπαει αμα πεσει και θα νευριασω αμα σπασει). email, browsing, σημειωσεις, maps, orders, bank, youtube, και γενικα βοηθηματα να μου κανουν τι ζωη πιο ευκολη

σαν μεγεθος το Mi a2 δεν θα το ελεγα και μικρο. θελει 2 χερια αρκετες φορες (και δεν εχω μικρα χερια) εχει και τα bezel πανω κατω, οπου ενα καινουργιο σε αντιστοιχο μεγεθος θα ειχε ακομη μεγαλυτερη οθονη. νομιζω μεγεθος Iphone 12mini ειναι φοβερο, αλλα χανεις απο usability μετα. βλεπω βιντεο και νετφλιξ που και που απο το κινητο.

 

Θεωρω με ενδιαφερει να εχει επεξεργαστικη ισχυ και μνημη γενικα

Φωτογραφιες νταξι δεν θα βασιστω σε αυτο. να ειναι αξιοπρεπη οπως και με το mi a2

 

βλεπω κατι επεξεργαστες πχ snap 480 5G. αυτος μιας πιο καινουργιος ειναι καλυτερος απο τον 660 που εχει το Mi a2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ξαναγράψει στο παρελθόν αλλά δεν βρήκα άκρη. 

Θέλω να αγοράσω mp3 player που να υποστηρίζει κι FM Radio για κολύμβηση , κάτω από το νερό δηλαδή. Να είναι 100% αδιάβροχο ( ipx8 ; ) . Δεν με πειράζει να μην έχει bluetooth απλά να είναι καλό σε ποιότητα κατασκευής. Μπάτζετ μέχρι στα 60ευρω ταβάνι. 

Από Ελλάδα ή Ευρώπη. 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, μπαρμπαγιωργος είπε

SMARTHPHONE 300€?

 

θελω να εχει nfc για πληρωμες και αυτοματη φωτεινοτητα και αφου θα το κρατησω μερικα χρονια να εχει και 5G? ιδανικα και dual sim αλλα δεν θα πεθανω κι ολας...
οθονη Oled για καλυτερη μπαταρια;;
τελος θα ηθελα να εχει ενα συστημα για unlock ειτε face ειτε δαχτυλικό, να μη καθομαι να βαζω κωδικο κτλ


δεν με νοιαζει καινουργιο/ μτχ ωστοσο ελεγα καινουργιο μια και σημερα θα υπαρχει καμια καλη προσφορα

εχω ενα xiaomi mi a2. ικανοποιητικο ειναι αλλα επειδη εχω ποολλλεεες εφαρμογες (που κατα καιρους τις χρησιμοποιω ολες) καποιες φορες κολλαει

Νομιζω ειναι η εκδοση με τα 4gb ram 64 rom

Αν συνεχιζα σε android θεωρω καλο θα ηταν να παω στα 6gb? γιατι καποιες φορες αν κλεισω τις πολλες εφαρμογες που εχω ανοιχτες, δειχνει να πηγαινει καλυτερα

θελω κατι να αντεχει. το xiaomi που εχω σκυλι, κανενα προβλημα, αναβαθμισεις πηρε για αρκετο καιρο (εχει και android one), εχω και μια θηκη πανω καλη (θεωρω) + τζαμακι και ευτυχως δεν ειχα θεμα απο πτωσεις. το κινητο το εχω σαν εργαλειο (οχι για παιχνιδια) ουτε σαν κοσμημα (να το προσεχω κτλ. ναι μου τη σπαει αμα πεσει και θα νευριασω αμα σπασει). email, browsing, σημειωσεις, maps, orders, bank, youtube, και γενικα βοηθηματα να μου κανουν τι ζωη πιο ευκολη

σαν μεγεθος το Mi a2 δεν θα το ελεγα και μικρο. θελει 2 χερια αρκετες φορες (και δεν εχω μικρα χερια) εχει και τα bezel πανω κατω, οπου ενα καινουργιο σε αντιστοιχο μεγεθος θα ειχε ακομη μεγαλυτερη οθονη. νομιζω μεγεθος Iphone 12mini ειναι φοβερο, αλλα χανεις απο usability μετα. βλεπω βιντεο και νετφλιξ που και που απο το κινητο.

 

Θεωρω με ενδιαφερει να εχει επεξεργαστικη ισχυ και μνημη γενικα

Φωτογραφιες νταξι δεν θα βασιστω σε αυτο. να ειναι αξιοπρεπη οπως και με το mi a2

 

βλεπω κατι επεξεργαστες πχ snap 480 5G. αυτος μιας πιο καινουργιος ειναι καλυτερος απο τον 660 που εχει το Mi a2?

Αν μπορείς να κάνεις μια μικρή υπέρβαση  στην τιμή, δες αυτό που είναι σε 20% έκπτωση αυτή την εβδομάδα. 

Compact μέγεθος με ποιοτικά υλικά

Αδιάβροχο (IPX5/IPX8), Ανθεκτικό στη σκόνη (IP6X)4

Γυαλί Corning® Gorilla® Glass 6

Αν δεν παίζεις παιχνίδια, μην σε τρομάζει ο λίγο πιο αδύναμος επεξεργαστής. Στα υπόλοιπα θα σε καλύψει πλήρως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...