Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κινητό και power bank.

Το πρωτο το κραταω. Το 2ο ειναι ταξιδιου και δε με βολευει να εχει θυρες επανω.

Thanks!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Ζητάω συγγνώμη από τον mod αλλά δεν ξέρω πως βάζουμε spoiler.

Πριν από το κείμενο που θέλεις να βάλεις εντός του spoiler βάζεις το

[spoiler]
.

Μετά από το κείμενο που θέλεις να βάλεις εντός του spoiler βάζεις το

[/spoiler]
.

Θα είναι δηλαδή κάπως έτσι:

[spoiler]Κείμενο εντός του spoiler[/spoiler]
.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πριν από το κείμενο που θέλεις να βάλεις εντός του spoiler βάζεις το

[spoiler]
.

Μετά από το κείμενο που θέλεις να βάλεις εντός του spoiler βάζεις το

[/spoiler]
.

Θα είναι δηλαδή κάπως έτσι:

[spoiler]Κείμενο εντός του spoiler[/spoiler]
.

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για εισιτήριο για το το ejekt με την προσφορά της Cosmote... Όχι για μένα, για το αίσθημα. Εγώ πρόλαβα και προμηθεύτηκα, δυστυχώς το κορίτσι δεν είναι και τόσο προνοητικό. Αν υπάρχει κανείς που συμμετείχε στο "ρίξε την τιμή" της Cosmote και δεν επιθυμεί να πάει στη συναυλία θα ήμουν ευγνώμων αν μου έδινε το εισιτήριό του.. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μου προτείνετε τηλεόραση 42" με budget 500-600 ευρώ; Άμα είναι και smart tv, υποστηρίζει 3D κλπ ακόμα καλύτερα!

ισως 46΄ ειναι καλυτερα

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/tv/tileoraseis/tileorasi-samsung-ue46f6100-46-3d-led-full-hd/prod4060096pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για Inkjet εκτυπωτή κλάσης 100-150 € σε όσο το δυνατόν καλύτερη διψήφια τιμή... (και μονοψήφια δε θα με χάλαγε :P )

http://www.skroutz.gr/s/427086/HP-OfficeJet-Pro-8600-e-All-in-One-Printer-N911a.html

Εχω το πιο ακριβο αδερφακι του.

Παιρνουν τα ιδια μελανια και ειναι ακρως οικονομικος. Σε οικονομια πλησιαζει laser ισως και να ξεπερναει μερικους απο αυτους.

Πληρης δικτυακη υποστηριξη τοσο με LAN (ετσι το εχω εγω) οσο και με wifi χωρις αποσυνδεσεις. Τυπωνω απο οποιονδηποτε υπολογιστη στο home network καθως επισης υποστηριζει και απευθειας εκτυπωση απο ios συσκευες.

 

Ψάχνω για Inkjet εκτυπωτή στα 300 ευρο..αν μπορει κανεισ να βρει κατι..

Το διδυμο αδερφακι που αναφερω παραπανω με τη διαφορα οτι εχει full duplex αντιγραφικο και με κλειστο υπολογιστη. Το πιο φθηνο μοντελο δεν εχει full duplex.

http://www.skroutz.gr/s/421627/HP-Officejet-Pro-8600-Plus-e-All-in-One.html

 

Επισης πολυ βασικο και ενας απο τους λογους που τον πηρα ειναι οτι δινουν official εγγυηση 3 χρονια με registration του προϊοντος μετα την αγορα. Ισχυει και για τα 2 μοντελα. Κανεις registration, σκαναρεις την αποδειξη την στελνεις και μετα απο 15-20 μερες σου ρχεται mail με το warranty extension

https://h41201.www4.hp.com/WMCF.Web/ie/en/promotion/4220/Details/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για Inkjet εκτυπωτή κλάσης 100-150 € σε όσο το δυνατόν καλύτερη διψήφια τιμή... (και μονοψήφια δε θα με χάλαγε :P )

 

+1 και από εμένα για τον HP Officejet Pro 8600. Με κλειστά μάτια. Βέβαια, εάν κατάλαβα καλά, ζητάς εκτυπωτή με τιμή κάτω από 100€. Εάν τυπώνεις πολύ, ούτε να το σκεφτείς για οικονομικότερα μοντέλα, αφού αρκετά σύντομα θα πληρώσεις πολλαπλάσια σε μελάνια.

 

Πριν από πολλά χρόνια, γνωστός μου που είχε τον μετριότατο HP Officejet 6500 και τύπωνε πάρα πολλές έγχρωμες σελίδες, έδινε ετησίως πολλές εκατοντάδες ευρώ σε μελάνια, οπότε μου ζήτησε τη γνώμη μου για το συγκεκριμένο θέμα.

 

Μετά από αρκετό ψάξιμο σε αξιόπιστα reviews για τον οικονομικότερο εκτυπωτή της εποχής, κατέληξα στον τότε διαθέσιμο HP Officejet Pro 8500, που προέκυψε εκπληκτικός.

 

Αργότερα, αφού ο HP Officejet Pro 8500 είχε πλέον αντικατασταθεί από τον HP Officejet Pro 8600, πρότεινα διστακτικά το καινούριο μοντέλο σε άλλο γνωστό, χωρίς να γνωρίζω ακριβώς εάν πιθανώς ήταν χειρότερος. Τελικά προέκυψε και αυτός εκπληκτικός, οπότε τον πρότεινα και σε άλλους που έχουν μείνει τρομερά ικανοποιημένοι από την ταχύτητα και τις ευκολίες του, και την πολύ οικονομική χρήση μελανιών.

 

Θα τον αγόραζα και εγώ για προσωπική χρήση, αλλά μιας και είναι πλέον και αυτός λίγο παλαιό μοντέλο, περιμένω τον επόμενο HP Officejet Pro 8700, που ίσως όμως και να αργήσει πολύ, και αρχικά θα είναι αρκετά ακριβότερος.

 

Είχα πάντα εκτυπωτές HP, αλλά για να λέμε την αλήθεια πολλές φορές μετάνιωσα που αγόρασα προϊόντα HP, αφού το service ήταν πάντα κάτι αντίστοιχο της Sony, για όποιον καταλαβαίνει. Δεν γνωρίζω εάν πλέον έχουν βελτιωθεί σε αυτόν τον τομέα. Εάν δεν είσαι γκαντέμης ώστε να σου τύχει θέμα βλάβης, τότε είναι αρκετά καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...