Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις, αλλά γιατί "μακρυα απο Arielli" ;; Έχεις ακούσει κάτι ή το λες από προσωπική εμπειρία ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις, αλλά γιατί "μακρυα απο Arielli" ;; Έχεις ακούσει κάτι ή το λες από προσωπική εμπειρία ;;

vfm και Arielli δεν συμβαδιζουν....και εγγυηση e-shop

ενω η lg αξιζει τη διαφορα σε βαθος χρονου και εγγυηση απο τη μαμα εταιρεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ψάχνω μια προέκταση για ανεμιστηράκι που είναι τουλάχιστον 1 μέτρο όμως, όσες έχω βρει μέχρι τώρα είναι το πολύ 60 εκατοστά..
π.χ. :
http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200012755

ακόμα και ebay να είναι δεν με πειράζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να βρεις στην ελλαδα

ψάχνω για μετατροπέα από ide σε σάτα για σκληρό δίσκο 3.5" και dvd-rw. Από Ελλάδα μόνο. Όσο πιο οικονομικό τόσο το καλυτερο.

 

Παρε αυτο που λες και βάλε τσόντα καλώδια

παιδιά ψάχνω μια προέκταση για ανεμιστηράκι που είναι τουλάχιστον 1 μέτρο όμως, όσες έχω βρει μέχρι τώρα είναι το πολύ 60 εκατοστά..
π.χ. :
http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200012755

ακόμα και ebay να είναι δεν με πειράζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να βρεις στην ελλαδα

 

Παρε αυτο που λες και βάλε τσόντα καλώδια

εννοείς πχ να πάρω από ένα usb μαύρο,κόκκινο και να τα ενόσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To usb που κολλάει

αν κατάλαβα καλά μου είπες να πάρω μια προέκταση να την κόψω στην μέση και να βάλω κάποιο άλλο καλώδιο στην μέση, το usb ήταν απλά παράδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για μετατροπέα από ide σε σάτα για σκληρό δίσκο 3.5" και dvd-rw. Από Ελλάδα μόνο. Όσο πιο οικονομικό τόσο το καλυτερο.

ισως βρεις εδω . βεβαια απο εκει επερνα μεσω της εταιριας που δουλευα αλλα πριν πολλα χρονια. δεν χανεις τιποτα να παρεις ενα τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι!! ειμαι αναμεσα σε κλιματιστικο τογιοτομι 9αρι με ενεργειακη κλαση α+ και σε 12αρι με ενεργειακλη κλαση α.και τα 2 ειναι inverter. το χρειαζομαι για δωματιο περιπου 32 ττετραγωνικά μετρα!τι μο προτεινετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι!! ειμαι αναμεσα σε κλιματιστικο τογιοτομι 9αρι με ενεργειακη κλαση α+ και σε 12αρι με ενεργειακλη κλαση α.και τα 2 ειναι inverter. το χρειαζομαι για δωματιο περιπου 32 ττετραγωνικά μετρα!τι μο προτεινετε??

 

Το 9άρι θα δουλεύει κόφτες για να σου καλύψει 32 ΤΜ ειδικά αν το χώρο τον χτυπάει ήλιος και θες τη θερμοκρασία αρκετά χαμηλή σε συνθήκες καύσωνα.

 

Το 12άρι θα είναι πιο ξεκούραστο σαφώς.

 

Αν είναι και τα 2 Toyotomi και η τιμή παρεμφερής, εννοείται πως θα πας για το 12άρι.

Αν το δεύτερο είναι κατασκευής Matsupitsu Electronicos, τότε ενδεχομένως να πρέπει να δείς και άλλα μοντέλα/μάρκες σε 12άρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για 3.5'' hdd cage/bay/tray ή όπως λέγεται η κατασκευή με πολλαπλές θέσεις για σκληρούς για παλιό κουτί που δεν τους χωράει (και ούτε υπάρχει χώρος για αντάπτορα στις θέσεις 5.25'')

 

Σε όσο γίνεται χαμηλότερη τιμή, μόνο και μόνο για να μην βάλω τους σκληρούς στο δάπεδο του κουτιού

 

έχει κανείς καμια ιδέα? μήπως λέγεται διαφορετικά αυτό το πράμα και δεντο βρίσκω πουθενά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς καμια ιδέα? μήπως λέγεται διαφορετικά αυτό το πράμα και δεντο βρίσκω πουθενά?

δεν ξερω αν σε βολεψει μια πατεντα τετοιου τυπου να κανεις στο κουτι σου

http://www.ebay.com/itm/5-in-3-Device-Module-Hard-Disk-Cage-SAS-SATA-Expander-Enclosure-/221477440316?pt=US_Computer_Case_Accessories_Tool_Kits&hash=item3391158b3c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...