Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.aggeliopolis.gr/kriti/kinita_tilefonia_gadgets/Bluetooth_%CE%B1%CF%83%CF%8D%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1_%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC_Sony_Ericsson_MW600_11805042.htm

κανε μια προσπαθεια,αλλα μαλλον θα ειναι τζιφος.Γιατι δεν σκεφτεσαι κανουργιο μοντελο;

Το ειχε ενας φιλος και μου το ειχε δανησει για 2 μερες και με ειχε βολεψει απιστευτα.

 

Μετα δοκιμασα και το νεοτερο sony sbh52 αλλα ΔΕΝ θα ελεγα οτι μου αρεσε και τοσο οποτε οπως καταλαβαινεις εχω καταληξει στο mw600.

 

Το site μου που προτεινες το ξερω καιρο και εχω ηδη ψαξει εκει χωρις καποιο αποτελεσμα.

 

Σε ευχαριστω πολυ παντως για το χρονο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνω για laptop Dell κατα προτιμηση (λογω service) με i5 και 6-8GB RAM. Καρτα γραφικων δεν με απασχολει. Ως 500 ευρω. Ειχε το e-shop ενα προσφορα αλλα δεν το προλαβα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω για laptop Dell κατα προτιμηση (λογω service) με i5 και 6-8GB RAM. Καρτα γραφικων δεν με απασχολει. Ως 500 ευρω. Ειχε το e-shop ενα προσφορα αλλα δεν το προλαβα :(

Aξιζει το dell 3537 με 600€ αν μπορεις να ανεβεις λιγο στα λεφτα.επειδη το εχω ειναι καλο εργαλειο με i7 και 8gb ram και 2gb καρτα γραφικων αν και ειπες δεν θες.αξιζει αν μπορεσεις να ανεβεις σε χρηματα.αν οχι περιμενε καμια καλη προσφορα που παντα παιζουν στα μαγαζια.ολο και κατι καλο θα βρεις με αυτα τα χρηματα που δινεις!!

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι 500-550 το πολυ μπορω να δωσω. Η καρτα μου ειναι αχρηστη για την δουλεια που το θελω.

Άν δεν βιάζεσαι, το e-shop ανακυκλώνει πολύ τις προσφορές του.Κυριακή παρά Κυριακή όλο και κάποιο μοντέλο της dell "παιζει".

Διαφορετικά: https://www.skroutz.gr/c/25/laptop/m/1139/Dell/f/363862/Intel-Core-i5.html?keyphrase=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι 500-550 το πολυ μπορω να δωσω. Η καρτα μου ειναι αχρηστη για την δουλεια που το θελω.

περιμενε καμια προσφορα καμια κυριακη απο crazy sundays απο eshop η καμια προσφορα απο κανενα αλλο καταστημα που κατα καιρους βαζουν.ολο και κατι καλο θα χτυπησεις ;)

 

(ξεχνα το eshop γιατι απ οτι βλεπω θα εχεις θεμα με την εγγυηση... περιμενε καμια καλη προσφορα να παιξει απο κανενα αλλο καταστημα και τσιμπα το!!)

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις Dell από το eshop, γιατί λογικά θα έχεις πρόβλημα με την εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Όχι λογικά , σίγουρα.... αφού δεν τα παίρνει από Ελλάδα αλλά από τρίτες χώρες π.χ. Ρουμανία . Και μετά θα σου πουλάνε τρέλα στο eshop με την εγγύησή τους αν κάτσει η στραβή.

 

Αυτά είναι τα καταστήματα που εμφανίζει σαν επίσημους πωλητές η dell στην Ελλάδα : http://www.dell.com/learn/gr/el/grdhs1/campaigns/gr-new-retail και απ'ότι φαντάζομαι είναι και αυτά που προσφέρουν και την εγγύηση της , όλα τα άλλα είναι <<παραεισαγωγές>> και η εγγύηση ισχύει για την χώρα αγοράς-προέλευσης.

 

Φυσικά υπάρχουν και ανεξάρτητα μικρότερα μαγαζιά που συνεργάζονται μαζί της και αγοράζουν κατευθείαν απ'την ελληνική dell και είσαι ok και με την εγγύηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το σκεφτηκα αυτο με την εγγυηση, οτι παιζει να ειναι το e-shop και οχι της Dell. Αφου ειναι ετσι οπως λετε μακρια, δεν την ξαναπαταω απο αυτους.

 

stelios18120 απο ποια αλλα μου προτεινεις να κοιταω?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι, το σκεφτηκα αυτο με την εγγυηση, οτι παιζει να ειναι το e-shop και οχι της Dell. Αφου ειναι ετσι οπως λετε μακρια, δεν την ξαναπαταω απο αυτους.

 

stelios18120 απο ποια αλλα μου προτεινεις να κοιταω?

Τσεκαρε you.gr η καμια προσφορα απο κωτσοβολο η media markt ολο και κατι θα βρεις.βαζουν που και που καλες τιμες για λαπτοπ.αν κανεις υπομονη θα πετυχεις την καταλληλη ευκαιρια ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για αλλες εταιρείες αλλα για την dell τα πράγματα ειναι πολυ εύκολα.

 

Μπορείς να ζητήσεις το service tag του μηχανήματος που θα αγοράσεις και με αυτο να παρεις οτι πληροφορίες θελεις απο το site στης dell, ποια ειναι η σύνθεση του, τι εγγύηση εχει κλπ

 

 

 

Ναι, το σκεφτηκα αυτο με την εγγυηση, οτι παιζει να ειναι το e-shop και οχι της Dell. Αφου ειναι ετσι οπως λετε μακρια, δεν την ξαναπαταω απο αυτους.

 

stelios18120 απο ποια αλλα μου προτεινεις να κοιταω?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για αλλες εταιρείες αλλα για την dell τα πράγματα ειναι πολυ εύκολα.

 

Μπορείς να ζητήσεις το service tag του μηχανήματος που θα αγοράσεις και με αυτο να παρεις οτι πληροφορίες θελεις απο το site στης dell, ποια ειναι η σύνθεση του, τι εγγύηση εχει κλπ

 

Θεωρώ τουλάχιστον απίθανο να δώσουν έτσι (από το eshop τουλάχιστον) το service tag χωρίς να το έχεις αγοράσει πρώτα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.........Ψυγειο 1.60 εως 1.70 υψος με οροφη τα 300ευρω και TV 32" οσο καλυτερο VFM. Δεν ξερω αν αυτη η Arielli Απο το Crazy Sundays αξιζει κατι. Και τα δυο ειναι για δυαρακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...