Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε, παιδιά γιατί όχι turbo-x?  σκεφτόμουν και γω να πάρω την 24'' που την έχει σε προσφορά και την 40'' smart tv. πιστεύεται είναι πεταμένα λεφτά????

Εγώ πιστεύω ότι καθένας μας έχει απωθημένα με κάποιο κατάστημα και τα εκφράζει εδώ μέσα, παρασύροντας κι άλλους. Κολλητός έχει πάρει τη 40ρα και είναι πολύ πολύ ευχαριστημένος. Αυτό από εμπειρία κι όχι από κακεντρέχεια προς κάποιο όμιλο-μαγαζί-αλυσίδα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα η f2go έχει 15 ευρω, 5GB. Η Q με ανανεωση μεσω καρτας/paypal δινει 1GB δωρο. Αλλά εχει και πακετο 5ευρω 1GB και 2euro 400mb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

site εξωτερικού (εκτός του ebay αλλά με ασφάλεια και πληρωμή μέσω paypal) που να μπορούμε να βρούμε παπούτσια σε χαμηλές τιμές???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

site εξωτερικού (εκτός του ebay αλλά με ασφάλεια και πληρωμή μέσω paypal) που να μπορούμε να βρούμε παπούτσια σε χαμηλές τιμές???

διαβασε εδω, ισως βρεις κατι

http://www.insomnia.gr/topic/300720-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CF%89-internet-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βασικά δεν ψάχνω για αθλητικά αλλά hidden wedge για την γυναίκα μου σε χαμηλή τιμή...

 

elisa-hidden-wedge-lace-up-hi-top-traine

έχω βρεί κάποια στο ebay απο Κίνα αλλά είπα μήπως παίζει και κανένα άλλο μαγαζί ασφαλές και με καλύτερες τιμές όπως κάτι σε στύλ banggood για τα ελικοπτεράκια ταμπλετ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν ψάχνω για αθλητικά αλλά hidden wedge για την γυναίκα μου σε χαμηλή τιμή...

 

elisa-hidden-wedge-lace-up-hi-top-traine

έχω βρεί κάποια στο ebay απο Κίνα αλλά είπα μήπως παίζει και κανένα άλλο μαγαζί ασφαλές και με καλύτερες τιμές όπως κάτι σε στύλ banggood για τα ελικοπτεράκια ταμπλετ κτλ

.....εγω από το spartoo εχω παρει τρία ζευγάρια και είμαι ευχαριστημένος, αλλά δε νομίζω ότι είναι χαμηλές οι τιμές του. Απλά εχει τεράστια ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ακουστικά για το τηλέφωνο, όταν είχα εκείνο το ι σοπ κάθε βδομάδα έβγαζε τα σονυ προσφορά, τώρα που κόπηκαν δεν τα έχει βάλει ξανά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν ψάχνω για αθλητικά αλλά hidden wedge για την γυναίκα μου σε χαμηλή τιμή...

 

elisa-hidden-wedge-lace-up-hi-top-traine

έχω βρεί κάποια στο ebay απο Κίνα αλλά είπα μήπως παίζει και κανένα άλλο μαγαζί ασφαλές και με καλύτερες τιμές όπως κάτι σε στύλ banggood για τα ελικοπτεράκια ταμπλετ κτλ

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss/277-0615486-4104631?url=search-alias%3Daps&field-keywords=hidden%20wedge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ακουστικά για το τηλέφωνο, όταν είχα εκείνο το ι σοπ κάθε βδομάδα έβγαζε τα σονυ προσφορά, τώρα που κόπηκαν δεν τα έχει βάλει ξανά

 

Δες τα xiaomi pistons 2 από merimobiles.com

 

Απίστευτη ποιότητα. Και προσοχή στα μαϊμού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια, χρειαζομαι οικοσκευη (ψυγειο, πλυντηριο, κουζινα) - εκτος απο κοτσοβολο και mediamerkt που αλλου να κοιταξω? Υπαρχουν sites εξωτερικου που ειναι φθηνοτερα και κανουν παραδοσεις στην Αθηνα? 

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...