Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω καταφέρει να δω αν ισχύει ακόμα, αλλά είδα στην Q πως με 2 Ευρώ/μήνα δίνει 250 MB(+150MB δώρο) που δεν είναι καθόλου άσχημη τιμή.

 

https://goo.gl/BCCA8P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην ομάδα ψάχνομαι για ένα πλυστικό φορητό όχι κανένα τέρας με ενδιαφέρει η πίεση και όχι τόσο το ζεστό νερό.

Καμία ιδέα κάποιος?

Και μεταχειρισμένο δεν θα με πείραζε!!!

Προτίμηση μάρκας αδιάφορο αρκεί να είναι λειτουργικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κάποια καρτοκινητή, οποιασδήποτε εταιρείας, ώστε να πάρω μια sim και να βάζω όοοοσο γίνεται λιγότερα χρήματα για να διατηρώ το νούμερο. Η sim θα μπει σε συσκευή απομακρυσμένης διαχείρισης ρεύματος και θα δέχεται sms για να δίνει-κόβει ρεύμα 2-3 φορές τον χρόνο. Με την cosmoκάρτα που είχαμε μέχρι τώρα, δεν τα βρήκαμε, και πλέον μου είπαν οτι αν για 90 μέρες δεν κινηθεί η sim, χάνεις τα λεφτά που έχει μέσα.

Οπότε ψάχνω για sim που να μπορώ να βάζω λίγα χρήματα, και να μην μου κόβουν το νούμερο μέτα από κάποιους μήνες ακινησίας.

Τι προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κάποια καρτοκινητή, οποιασδήποτε εταιρείας, ώστε να πάρω μια sim και να βάζω όοοοσο γίνεται λιγότερα χρήματα για να διατηρώ το νούμερο. Η sim θα μπει σε συσκευή απομακρυσμένης διαχείρισης ρεύματος και θα δέχεται sms για να δίνει-κόβει ρεύμα 2-3 φορές τον χρόνο. Με την cosmoκάρτα που είχαμε μέχρι τώρα, δεν τα βρήκαμε, και πλέον μου είπαν οτι αν για 90 μέρες δεν κινηθεί η sim, χάνεις τα λεφτά που έχει μέσα.

Οπότε ψάχνω για sim που να μπορώ να βάζω λίγα χρήματα, και να μην μου κόβουν το νούμερο μέτα από κάποιους μήνες ακινησίας.

Τι προτείνετε;

 

Cosmote και Vodafone (πιθανόν και η Wind) έχουν προγράμματα μηδενικού παγίου σε νέα σύνδεση. Δεν το διαφημίζουν βέβαια (μια χαρά την έχουν βρει με τα «πάγια» μέχρι και στις κάρτες), αλλά μάλλον είναι η καλύτερη λύση για σένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω 2 κινητα για φιλαρακι μεχρι 100 ευρω +  10€ πανω-κατω... σε αυτα τα χρηματα κοιτουσα το cubot x10..εχει κανεις να προτεινει κανενα φθηνοτερο ή καλυτερο...αυτο που με νοιαζει ειναι καλη μπαταρια και να μην κολλαει(ram)....


 


Eυχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιο power bank για κινητό υπάρχει;

 

βασικό να είναι ίσο/μικρότερο κινητό, μου φτάνει να βγάζει 1-2 φορτίσεις

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_tp-link-tl-pb10400-1145817.html

 

Παιδιά ψάχνω για σκληρό δίσκο 120γιγα ssd φτηνό για λαπτοπ εσωτερικό. Καμία προσφορά?

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_san-disk-ssd-plus-120-gb-sdssda-120g-g25--1165654.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για 4άδα καλών επαναφορτιζόμενων μπαταριών ΑΑ NiMH και για φορτιστή τους, κατά προτίμηση

να είναι γρήγορος (2-4 ώρες χρόνος φόρτισης).

Είχα καταλήξει στις Eneloop 1900mah + bq-cc16 (από e-shop περίπου στα 31-32 ευρώ, αλλά εξαντλήθηκε).

Υπάρχει κάποια επιλογή στα ίδια χρήματα και ποιότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για 4άδα καλών επαναφορτιζόμενων μπαταριών ΑΑ NiMH και για φορτιστή τους, κατά προτίμηση

να είναι γρήγορος (2-4 ώρες χρόνος φόρτισης).

Είχα καταλήξει στις Eneloop 1900mah + bq-cc16 (από e-shop περίπου στα 31-32 ευρώ, αλλά εξαντλήθηκε).

Υπάρχει κάποια επιλογή στα ίδια χρήματα και ποιότητα;

http://www.galaiosphoto.gr/index.php?cPath=15&sort=2a&filter_id=3&osCsid=mgrbfbb5oso3238letgu4ijoe1kk47riavhltj11icp2q9toac21

Παιδιά ψάχνω για σκληρό δίσκο 120γιγα ssd φτηνό για λαπτοπ εσωτερικό. Καμία προσφορά?

http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=151027o7ze5t917l127y0arpbd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για bluetooth μόνου αυτιού με γαντζακι, πχ plantronics m55 που από ότι διαβάζω είναι ποιοτικό, αλλά ακριβό. Με ενδιαφέρει να είναι συνδεδεμένο με το smartphone μου ακόμα και όταν το φορτίζω για να μην κάνω pairing ,όλη την ώρα. Έτσι έχω τώρα ένα nokia bt-108 αλλά ή μπαταρία του θέλει κάθε μέρα φορτισμα αν μιλάς πολύ.

Παλιότερα είχα ένα jabra , το χα πάρει 40 ευρώ και κράταγε καμία βδομάδα με εντατική χρήση.

Όπως καταλαβατε ψαχνω κατι vfm, και όχι κάτι περίπλοκο γιατί τα χανω. Θα συνδέεται με ένα μόνο κινητό, και δεν το θελω για μουσικές κλπ. Να έχει και ΚΑΠΟΙΟ noise cancellation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πανες ακρατειας ηλικιωμενου τυπου pants,
μεγεθος medium, για την ωρα προμηθευομαι sani pants medium αλλα ειναι πολυ ακριβες
και εχω σηκωσει τα χερια ψηλα, ενδεικτικα κοντα στο 0.8ε/pants οταν ενας ηλικιωμενος με αλτσαχαιμερ μπορει να αλλαξει εως και 4 την ημερα.
Eπιπροσθετα ολα τα αλλα, ανθρωπος να τον προσεχει, υποσεντονα, φαρμακα κλπ.

Τελοσπαντων, αν ξερεις κανεις πως θα μπορουσα να ριξω το κοστος εδω ειμαι.
Κοιταξα σε προιοντα ιδιωτικης ετικετας πχ carrefour, δεν βρηκα τιποτα σε χαμηλοτερη τιμη.
Το ιδιο και σε συσκευασιες "οικονομικες", δεν υπαρχει κατι. 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κάποια καρτοκινητή, οποιασδήποτε εταιρείας, ώστε να πάρω μια sim και να βάζω όοοοσο γίνεται λιγότερα χρήματα για να διατηρώ το νούμερο. Η sim θα μπει σε συσκευή απομακρυσμένης διαχείρισης ρεύματος και θα δέχεται sms για να δίνει-κόβει ρεύμα 2-3 φορές τον χρόνο. Με την cosmoκάρτα που είχαμε μέχρι τώρα, δεν τα βρήκαμε, και πλέον μου είπαν οτι αν για 90 μέρες δεν κινηθεί η sim, χάνεις τα λεφτά που έχει μέσα.

Οπότε ψάχνω για sim που να μπορώ να βάζω λίγα χρήματα, και να μην μου κόβουν το νούμερο μέτα από κάποιους μήνες ακινησίας.

Τι προτείνετε;

 

Χάνεις τα λεφτά που έχεις μέσα στην κάρτα υπόλοιπο αλλά όχι το νούμερο!!!

Αν το μόνο που σε νοιάζει είναι να δέχεται SMS και όχι να στέλνει, σε νοιάζει αν θα έχει υπόλοιπο μέσα ή όχι???

Αν δεν κάνω λάθος το νούμερο ισχύει για 1 χρόνο ενεργό ασχέτως ανανέωσης και έχεις και 1 έξτρα μήνα στον οποίο απενεργοποιείται αλλά δε το χάνεις, ώστε να ανανεώσεις και να επανέλθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάνεις τα λεφτά που έχεις μέσα στην κάρτα υπόλοιπο αλλά όχι το νούμερο!!!

Αν το μόνο που σε νοιάζει είναι να δέχεται SMS και όχι να στέλνει, σε νοιάζει αν θα έχει υπόλοιπο μέσα ή όχι???

Αν δεν κάνω λάθος το νούμερο ισχύει για 1 χρόνο ενεργό ασχέτως ανανέωσης και έχεις και 1 έξτρα μήνα στον οποίο απενεργοποιείται αλλά δε το χάνεις, ώστε να ανανεώσεις και να επανέλθει...

Έτσι όπως τα λες είναι, αλλά έχασα 2 φορές σε 2 χρόνια νούμερο οπότε είπα να δω μήπως με την ευκαιρία πάω σε άλλη εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...