Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι κάνει το νούμερο, αλλά την σύνδεση στην μπλοκάρουν πλέον στο 6μηνο, οπότε κάθε εξάμηνο πρέπει να βάζεις χρήματα για την συνδρομή(παλαιότερα ήταν 1 χρόνος)

 

Έχουν συνεννοηθεί και ισχύει για όλες τις κινητες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για οικονομικό ηλεκτρονικό (περιοχή Αγία Παρασκευή-Χαλάνδρι και πέριξ)  που να επισκευάζει απλές κολλήσεις σε πλακέτα λαπτοπ και κινητού. Συγκεκριμένα μου έχει ξεκολλήσει το βύσμα φόρτισης του λάπτοπ και παίζει μία usb θύρα. Αν τα πιέζω ή τα σφηνώνω με οδοντογλυφίδες γίνεται επαφή αλλά μάλλον χρειάζομαι κάτι μονιμότερο.

 

Επίσης σε κινητό κινέζικο παίζει η βάση του usb που φορτίζει και φοβάμαι μην μου ξεκολλήσει.

 

Αν θέλετε στείλτε μου PM για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

ψάχνω τροφοδοτικό για Apple iBook G4/1.33. Είναι το Apple Portable Power Adapter M8943LL/A .Από Ελλάδα γιατί το βιάζομαι και μάλλον μεταχειρισμένο μιας και τα καινούργια είναι τόσο ακριβά που δεν αξίζει. (Μου έχει κοπεί το καλώδιο εκεί στο βίσμα. Την προηγούμενη φορά το είχα φτιάξει αλλά τώρα δε φαίνεται να γίνεται κάτι).

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για επαναφορτιζομενες μπαταριες,3α νομιζω λεγονται..Βλεπω αυτες,ειναι καλες?

 

http://www.el-shop.gr/maxell-epanafortizomenes-mpataries-3a-900-mah-4-tmx.html

 

Υπαρχει κατι πιο αξιολογο σε αυτα τα χρηματα?Θελω να εχουν μεγαλη αντοχη,γιατι εχω κατι approx και πλεον δε κρατανε ουτε 2 ωρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για επαναφορτιζομενες μπαταριες,3α νομιζω λεγονται..Βλεπω αυτες,ειναι καλες?

 

http://www.el-shop.gr/maxell-epanafortizomenes-mpataries-3a-900-mah-4-tmx.html

 

Υπαρχει κατι πιο αξιολογο σε αυτα τα χρηματα?Θελω να εχουν μεγαλη αντοχη,γιατι εχω κατι approx και πλεον δε κρατανε ουτε 2 ωρες...

 

Panasonic Eneloop στα 13,5€ είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή, από το κιτρινομάγαζο.

Καλή εναλλακτική και οι GP ReCyko+, μισό ευρώ παρακάτω η τετράδα, στον ζωντανό τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panasonic Eneloop στα 13,5€ είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή, από το κιτρινομάγαζο.

Καλή εναλλακτική και οι GP ReCyko+, μισό ευρώ παρακάτω η τετράδα, στον ζωντανό τζάμπα.

Ρωταω διοτι εκτος οτι ειμαι ασχετος,πηγα σε ενα μαγαζι και μου λεει αυτος 15ευρω για 2τμχ futsitsu,δηλαδη 30 ευρω (!!!) οι 4αδα.

αμα δωσω αλλα 30,παιρνω καινουρια ψηφιακη B)..Οι eneloop ειναι καλες δηλαδη?Πως να στο πω,θελω τη καλυτερη λυση κοντα σε αυτη τη τιμη...

Ευχαριστω που ασχοληθηκες κιολας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερη μπαταρία από τιην eneloop δεν θα βρεις. Θεωρείται και είναι κορυφή σε αυτού του τύπου μπαταρίες. Στο λέω εκ πείρας μιας και ασχολούμαι με φακούς και το γνωρίζω το θέμα καλά. Η τιμή από το κιτρινομάγαζο είναι αρκετά καλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Ψάχνω για προσφορά σε χαρτί εκτύπωσης. Έχει πάρει κάτι το μάτι σας;
Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για hands free για σταθερό. Δεν θέλω headset αλλά με ακουστικά τύπου ψείρες όπως είναι συνηθισμένο για κινητά. Θα πρέπει βέβαια να έχει κατάληξη σε RJ11 για να μπορώ να το συνδέσω. Εναλλακτικά θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω κάποιο βύσμα από θυληκό jack 3.5mm σε αρσενικό RJ11 (βρίσκω σε ξένα μαγαζιά και πιθανώς και στην Ελάδα) αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα λειτουργεί και ο ήχος και η ομιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα τις eneloop τελικα!Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Kανονισε να εχεις και ενα καλο φορτιστη γιατι αυτοι του κιλου που κυκλοφορουν καταστρεφουν τις μπαταριες

Ψαχνω για ηλεκτρικο κατσαβιδι 

Εαν ειναι δυνατον με μπαταρια 18650 (αποσπωμενη αν γινεται...ναι καλα) 

Αρκετα δυνατο να βιδωνει/ξεβιδωνει και μετριες/μεγαλες σφιχτες βιδες.

Μεχρι 30-40 ευρω εαν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι συγκεκριμενο λιγακι . Ψαχνω για πλυντηριο πιατων <400 ευρω εντοιχιζόμενο αν εχει κανεις καποιο και να εχει ο ιδιος αποψη. Ειμαι μεταξυ whirlpool 7200 και electrolux  5310 και ισως whirlpool 6500. Ευχαριστω προκαταβολικα
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανονισε να εχεις και ενα καλο φορτιστη γιατι αυτοι του κιλου που κυκλοφορουν καταστρεφουν τις μπαταριες

Ψαχνω για ηλεκτρικο κατσαβιδι 

Εαν ειναι δυνατον με μπαταρια 18650 (αποσπωμενη αν γινεται...ναι καλα) 

Αρκετα δυνατο να βιδωνει/ξεβιδωνει και μετριες/μεγαλες σφιχτες βιδες.

Μεχρι 30-40 ευρω εαν γινεται

Approx ειναι ο φορτιστης,δε παιρνω αλλον,γιατι σε λιγο θα ξοδεψω οσα ξοδεψα για να παρω τη ψηφιακη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...