Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ, αλλά σε πρόλαβε για λίγο ο dobro και ήδη παράγγειλα την πρόταση του !!! :-) :-)

Κοιτα η προταση του ζαχαρια ειναι κορυφη και ειναι και USB 3.0,αν αυτο ειναι κατι που θα ηθελες αλλα και η τιμη ειναι λιγο τσιμπημενη(μπορεις να αλλαξεις την παραγγελια σου ευκολα).το νατεκ ειναι καλο για μεταφορα απο διαφορα μεσα....αλλα δε θελει κακομεταχειριση(πλαστικο μαλακο=εκει ισως να φταιει και οι κακες κριτικες καποιων)..αλλα τιμιο κανει τη δουλεια του αψογα.αν και για Micro SD το reader του geekbuying με τα 0,01€ ειναι τοπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για αθλητικό παπουτσι ως 35€ με καλη σολα οπως αυτα του τρεξιματος, αποκλειστικά για τις ωρες εργασίας (οχι για τρεξιμο ή γυμναστική). Μου αρεσε το Nike Dart 10 αλλα δεν βρισκω νουμερο και οσοι εχουν το χτυπανε στα 45+ ευρω.

Αν εχει καμμια παρομοια προταση κανεις (ειδα πολλά Lotto στο σκρουτζ).

*Αγορά από Ελλάδα μόνο.

http://www.intersport.gr/pl/papoutsia-11519.htm?lang=el&path=-218366950&gender=andrika&Sort=Price-Ascending&ps=270

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα η προταση του ζαχαρια ειναι κορυφη και ειναι και USB 3.0,αν αυτο ειναι κατι που θα ηθελες αλλα και η τιμη ειναι λιγο τσιμπημενη(μπορεις να αλλαξεις την παραγγελια σου ευκολα).το νατεκ ειναι καλο για μεταφορα απο διαφορα μεσα....αλλα δε θελει κακομεταχειριση(πλαστικο μαλακο=εκει ισως να φταιει και οι κακες κριτικες καποιων)..αλλα τιμιο κανει τη δουλεια του αψογα.αν και για Micro SD το reader του geekbuying με τα 0,01€ ειναι τοπ.

Το χρειάζομαι δύο τρείς φορές το χρόνο, για να "ξεφορτώνω" μια καρτούλα από το κινητό. Οπότε η ποιότητα κατασκευής δε θα με προβληματίσει. Αν όμως είναι αξιόπιστο, ώστε να μην τα "φτύσει" στη μέση κάποιας διαδικασίας και χάσω αρχεία, μου κάνει. Όπως μου κάνει και η τιμούλα !! Τέλος πάντων, το παράγγειλα. Ευχαριστώ ξανά !! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για BUZZ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ QUIZ Ελληνικη εκδοση ξερει κανεις που μπορω να την βρω ;?

 

http://www.getitnow.gr/prod/gaming-and-gadgets/paihnidia/ps3/buzz-pagkosmio-quiz-and-buzzers-ps3-game/prod508729/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πλυντηριο απο 10 κιλα και πανω. Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι η αξιοπιστια του και η καλυψη της αντιπροσωπειας στη χωρα μας. Τεχνικος που γνωριζω μου προτεινε τα AEG και τα LG σαν κορυφαιες επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για ταμπλετ 7-8 ιντσες για τη μικρή. 50-60 ευρώ, τουλάχιστον 1 gb ram. Έχω δει αυτό (http://www.mediamarkt.gr/el/product/_bitmore-tab702q-black-7-quad-core-1-3-ghz-8gb-tab702q8bla--1171450.html). Η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πλυντηριο απο 10 κιλα και πανω. Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι η αξιοπιστια του και η καλυψη της αντιπροσωπειας στη χωρα μας. Τεχνικος που γνωριζω μου προτεινε τα AEG και τα LG σαν κορυφαιες επιλογες

Για πλυντήρια, έκανα πέρσυ μια ψαχτική για να αγοράσω. Ρώτησα πωλητές σε καταστήματα αλλά και μάστορες που τα φτιάχνουν. Όλοι, οι μάστορες πιο άνετα, οι πωλητές πιο μασημένα, μου είπαν το ίδιο πράγμα. Όλα τα πλυντήρια είναι ίδια. Είτε πάρεις bosch, είτε mekapses, οι κάδοι που είναι το βασικό εξάρτημα σε κάθε πλυντήριο, είναι φτιαγμένοι από τα ίδια κωλοϋλικά και μετά από καμιά 5ετία, μπάι μπάι.

Δεν τα φτιάχνουν πλέον για να κρατάνε 20 χρόνια, κανένας. Χαρακτηριστικά, ο πιο γνωστός μου μάστορας μου είπε να πάω πράκτικερ και να πάρω ότι πιο απλό υπάρχει, όλα ίδια είναι, μου είπε.

Οπότε, με βάση τις ανάγκες σου, επέλεξε τι συσκευή θέλεις.

Πχ εδώ που μένουμε εμείς, έχει πολύ υγρασία, οπότε το πήρα 1400άρι για να τα βγάζει σχεδόν στεγνά.

Το καλοκαίρι που ψηνόμαστε το βάζω στις 800 για να μην τα διαλύσω τα ρούχα.

(για την ιστορία, έσκασα πολλά λεφτά, 380€ δηλαδή για να πάρω ένα AEG με 6 χρόνια εγγύηση).

 

Επίσης, κάθε 10 πλύσεις περίπου, να το βάζεις μία σύντομη χωρίς ρούχα, και να βάζεις στην θήκη του απορρυπαντικού μαγειρική σόδα και ξινό, μπας και κρατήσει το φίλτρο λίγο παραπάνω.

Και να μην το φορτώνεις παραπάνω από τα κιλά που σηκώνει.

και δες και τον διάλογο -2-3 απαντήσεις ακόμα- που έγινε στην συνέχεια, είναι λίγο πιο κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα στον καδο και εμενα μου εβγαλε....και η Ariston-Hotpoint δινει ολα τα εξαρτηματα του καδου μαζι. Πιο συγκεκριμενα δημιουργηθηκε ρωγμη στο πλαστικο περιβλιμα του καδου εκει που περναει ο αγονας που γυρναει το τυμπανο. Δε δινει λοιπον μονο το πλαστικο περιβλημα ωστε να το αλλαξεις οικονομικα και να ξεμπερδευεις αλλα σου δινει ολο τον καδο μαζι. Με εργασια μαζι, χωρις ΦΠΑ, 320 ευρω συν αλλα 55 ευρω που εσκασα νταβατζηλικι για τον ελεγχο....

 

Ασφαλως και δεν το επισκευαζω. Του εκανα μια πατεντα και οσο με παει. Μετα το πεταω και παω για καινουριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πλυντηριο απο 10 κιλα και πανω. Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι η αξιοπιστια του και η καλυψη της αντιπροσωπειας στη χωρα μας. Τεχνικος που γνωριζω μου προτεινε τα AEG και τα LG σαν κορυφαιες επιλογες

Beko WMY 111444 LB1, πολύ καλό μεγάλο πλυντήριο...

Ψαχνω για ταμπλετ 7-8 ιντσες για τη μικρή. 50-60 ευρώ, τουλάχιστον 1 gb ram. Έχω δει αυτό (http://www.mediamarkt.gr/el/product/_bitmore-tab702q-black-7-quad-core-1-3-ghz-8gb-tab702q8bla--1171450.html). Η γνώμη σας;

http://www.you.gr/proionta/laptop,tablet/tablets-accessories/tablets/tablet-bestuse-pal9-9-8gb

Τα πολύ φτηνά ρολόγια του gearbest λένε τίποτα; 

πχ αυτό: http://www.gearbest.com/men-s-watches/pp_141213.html

 

 
 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζacharis1955  ετσι απο περιεργεια....γιατι να προτιμησει καποιος ενα πλυντηριο BEKO απο καποιο LG ή Bosch πχ???

 

Το συγκεκριμενο που προτεινεις παντως αν ειχε αλλο brandname πανω του πιστευω οτι θα εσκιζε στις πωλησεις. Μοτερ με 8 κινησεις στον καδο, πολλααααα κιλα και τιμη πειρασμος...δεν ξερω μονο απο service και ανταλλακτικα τι γινεται με τη συγκεκριμενη εταιρεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να μαξιλαράκια για τα κουστικά του bluetooth μου να'χω καβάντζα, γιατί βγαίνουν πολλές φορές. Προσωπικά έχω τα Sony MW1, αλλά αναρωτιέμαι αν πρέπει να ψάξω sony και καλά (see what I did there?? :P ) για τα pads για τα συγκεκριμένα ακουστικά ή αν έχει απλά κάποιες "κατηγορίες" με βάση πχ την διάμετρο ή/και το ύψος...

 

rBEhU1GwZvIIAAAAAAEjdcNB9iwAAACNQIQAjQAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...