Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου λέω πάλι: Στο ebay κυκλοφορούν πάρα πολλές μούφες μέσα αποθήκευσης δεδομένων, ο συγκεκριμένος πωλητής έχει πάρει και αρνητικές για fake ...

 

Αν είσαι από Αθήνα μπορείς να πας ο ίδιος στην Disc Impex (Κων. Παλαιολόγου 43 | Λ. Αμφιθέας Π. Φάληρο) και να κάνεις και παζάρι (σηκώνει πολύ), είναι κατάστημα βασικά χονδρικής αλλά κάνει και λιανική, έχω αγοράσει αρκετές φορές από ΄κεί προϊόντα Plextor & Taiyo Yuden (όταν ήταν πρώτα ο αποκλειστικός και μετά ο επίσημος εισαγωγέας Plextor & Taiyo Yuden)...

 

To θέμα είναι ότι θέλω το πολύ 10αδα και βλέπω πως το κατάστημα που λες έχει μόνο 25αδα στα 63Ε!!! Συνεπώς η αναζήτηση για οικ. 10αδα σε 50GB είτε από εδώ είτε από έξω συνεχίζεται και αναμένω άλλες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To θέμα είναι ότι θέλω το πολύ 10αδα και βλέπω πως το κατάστημα που λες έχει μόνο 25αδα στα 63Ε!!! Συνεπώς η αναζήτηση για οικ. 10αδα σε 50GB είτε από εδώ είτε από έξω συνεχίζεται και αναμένω άλλες προτάσεις.

Εγώ έχω αγοράσει από ΄κεί και ένα ένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανα καλο tv monitor στις 24 ιντσες εχω βρει αυτα τα 2 

 

http://www.skroutz.gr/s/7030258/LG-24MT57D.html

 

http://www.skroutz.gr/s/6929813/Samsung-T24E390EW.html

 

υπαρχει καλυτερο εστω και απο εξωτερικο σε αυτα τα χρηματα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κανενα ακομα μονιτορ 22''??? Για συνδεση με ps4 σε γραφειο το θελω παιδες!!! Κατι οικονομικο!!! Οχι απο σκρουτζ, τα εχω δει αυτα.

http://www.cheaptocheap.gr/p.Hyundai-22HYN276-Diagonios-22-Typos-LED-Analysi-HD-Ready-Rythmos-Ananeosis-50-Hz.1241433.html

http://www.papadatoshome.gr/hyundai-24hyn226.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Ψάχνω θήκες περιοδικών χάρτινες ή πλαστικοποιημένες με μικρό όμως βάθος (22 - 22,5 cm). Είχα βρει παλιά κάποιες στο πλαίσιο αλλά δεν τις φέρνει πια. Όπου και να κοίταξα (skroutz, amazon) το βάθος ξεκινά από τα 24 cm, οι πιο πολλές στα 26 cm.

 

ΥΓ. Προφανώς η τιμή τους δεν θα είναι υψηλή, οπότε δεν είναι θέμα προσφοράς. Αν κρίνετε ότι δεν ταιριάζει στο νήμα ας διαγραφεί.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άκυρη η ερώτηση σε σχέση με το όλο θέμα αλλά μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορώ να δηλώσω ότι θέλω το δέμα να είναι συστημένο στο gearbest? Για να μην το αφήνουν σαν απλό γράμμα στην είσοδο της πολυκατοικίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορώ να δηλώσω ότι θέλω το δέμα να είναι συστημένο στο gearbest? Για να μην το αφήνουν σαν απλό γράμμα στην είσοδο της πολυκατοικίας.

Τσεκάροντας και "Tracking Number" όταν τσεκάρεις "Shipping Method" στην παραγγελία...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές έχω πάρει μου τα έχουν αφήσει στην είσοδο της πολυκατοικίας μαζί με τους λογαριασμούς! :P

Συστημένα με Tracking Number που χρειάζεται υπογραφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άκυρη η ερώτηση σε σχέση με το όλο θέμα αλλά μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορώ να δηλώσω ότι θέλω το δέμα να είναι συστημένο στο gearbest? Για να μην το αφήνουν σαν απλό γράμμα στην είσοδο της πολυκατοικίας.

Επιλέγεις το tracking number. Με έξτρα χρέωση όπως βλέπεις

post-61606-0-28567900-1455779276_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ευχαριστώ. Όχι δεν είχα επιλέξει tracking number γιατί μέχρι τώρα είχα πάρει πράματα αξίας κάτω από 5 ευρώ την φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...