Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα..
ψαχμω για προσφορα σε καποιο compute stick ή γενικα compact pc, τυπου tv box ...με windows 10 2gb ram για kodi kai steam in-home-streaming

...δεν εχω καποια προτιμηση για το καταστημα... αρκει να ειναι οικονομικο

ευχαριστω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 21,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα. Ψαχνω αξιοπρεπες laptop στα 500-600ε~~~, που να μην κολλαει σε daily use, και να μπορει να παιξει παιχνιδακια τυπου HotS,LoL, ανετα. Προϋποθεση η δυνατοτητα αγορας με πιστωτικη!

Σας ευχαριστω :-)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

...Ψαχνω αξιοπρεπες laptop στα 500-600 ε, που να μην κολλαει σε daily use, και να μπορει να παιξει παιχνιδακια τυπου HotS,LoL, ανετα. Προϋποθεση η δυνατοτητα αγορας με πιστωτικη!

...

http://www.insomnia.gr/topic/522438-βοηθεια-για-αγορα-φορητου-υπολογιστη/

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα, ψάχνω για ένα καλό επαγωγικό μάτι, μέγεθος μεγάλης κατσαρόλας!  μπάτζετ μέχρι 150Ε 

Tefal IH2018S

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

καλημέρα, ψάχνω για low budget vr glasses(για κινητό), αλλά να μη χαλάσω και τα μάτια μου κιόλας :P Αν μπορείτε προτείνετε κανά δοκιμασμένο, που να χωράει όμως το 6" Nexus 6.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γεια σας παιδιά,

Ψάχνω ...

Powerbank το εχω και εγκρινω. Πολυ καλο. Εχει βγει και 20αρι, αλλα ειναι στα 30$ πανω κατω. Το 10400 μου εχει βγει μια χαρα.

Τα ακουστικα επισης τα εχω, πολυ καλη ποιοτητα ηχου. Value for money. Η ενσταση μου ειναι οτι δεν ειναι ακουστικα για τρεξιμο, αμφιβαλλω δηλαδη αν θα καθονται. Μηπως να δεις καποιο earphone sports?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Υπάρχει κάποια καλή-φθηνή πρόταση για smartphone Dual Sim που να μπορεί να τρέχει Viber, Messenger και λίγο browsing. Κοιτάω συσκευές με 1GB Ram για να τρέχουν απροβλημάτιστα τα παραπάνω και έχω βρει αυτές τις 2 : 
http://www.skroutz.gr/s/9542574/ZTE-Blade-L110-8GB.html?keyphrase=ZTE+Blade+L110
http://www.skroutz.gr/s/7621093/Lenovo-A1000-8GB.html

Υπάρχει κάτι καλύτερο ; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Στο τελευταιο newsletter του eshop με κωδικο προσφορας 1639, οτι προιον και να πατησω μου βγαζει αλλη τιμη σε σχεση με την τιμη προσφορας. Το κανει και σε εσας αυτο?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.