Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για ένα πλυντήριο πιάτων για φοιτητικό σπίτι οπότε δεν θέλω κάτι όχι πολύ ακριβό και όσο πιο μικρό σε διαστάσεις.μπατζετ δεν έχω συγκεκριμένο αφού δεν ξέρω που κυμαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για ένα πλυντήριο πιάτων για φοιτητικό σπίτι οπότε δεν θέλω κάτι όχι πολύ ακριβό και όσο πιο μικρό σε διαστάσεις.μπατζετ δεν έχω συγκεκριμένο αφού δεν ξέρω που κυμαίνονται.

http://www.tsampas.gr/product/10474/zanussi-zsf-2415-επιτραπέζιο-πλυντήριο-πιάτων-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα να μην ανοιξω νεο θεμα, ισως καλυφτει απο εδω η ερωτηση,

 

ψαχνω ενα συστημα υπολογιστη ετσι ωστε να ειναι επαρκες για σχεδιο 3D, αλλα το μπατζετ ειναι σχετικα σφιχτο.

Εχει κανεις καποια προταση γιατι κυριως κολλαω στη καρτα γραφικων που ειμαι ασχετος με το θεμα,

δεν ξερω ποια σηκωνει και ποια οχι....  :confused:  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ένα πλυντήριο πιάτων για φοιτητικό σπίτι οπότε δεν θέλω κάτι όχι πολύ ακριβό και όσο πιο μικρό σε διαστάσεις.μπατζετ δεν έχω συγκεκριμένο αφού δεν ξέρω που κυμαίνονται.

 

δεν κολλάει ακριβως στο θέμα και εαν νομιζει ο γιαννης ας το βρησει αλλα υπαρχει ενα καινουργιο (κατα τα λεγόμενα της αγγελίας) στις αγγελιες εδω απο καποιον χρήστη και μιας και εισαι και φοιτητης θα σε εξυπηρετησει μιας και είναι στη μιση τιμη απο οτι εχει στην αγορά.. Λινκ δε δινω, δεν υπαρχει λογος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Over budget! Max 60 αντε να παει 65... Κατα προτίμηση στα 50 αν υπαρχει κατι (πριν λιγο καιρό επαιζε μια προσφορά αλλα δε την πρόλαβα).

Ειδα αυτό αλλα δε ξερω εαν εχει Ελληνικά http://www.dx.com/p/lenovo-a806-android-4-4-octa-core-3g-wcdma-phone-w-5-0-screen-wi-fi-gps-black-342377#.V-o0n_mLSUk

καλο ειναι ,παρτο απο εδω http://www.tinydeal.com/lenovo-a806-5-ips-hd-mtk6592-octa-core-android-44-4g-lte-phone-p-139638.html?js_redirect=1  που λεει σιγουρα οτι εχει ελληνικα....προσοχη η τιμη που βγαζει ειναι απο γερμανια ,εσυ θα τσεκαρεις απο china...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι ,παρτο απο εδω http://www.tinydeal.com/lenovo-a806-5-ips-hd-mtk6592-octa-core-android-44-4g-lte-phone-p-139638.html?js_redirect=1  που λεει σιγουρα οτι εχει ελληνικα....προσοχη η τιμη που βγαζει ειναι απο γερμανια ,εσυ θα τσεκαρεις απο china...

 

To ιδιο με αυτό δεν ειναι; Λιγο το kinezobloatware με ανησυχει ειναι η αληθεια γιατι ειμαι ασχετος με τα android αλλα μάλλον θα το χτυπήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο ειναι να ξερεις ομως 2 πραγματακια ...παιρνει μονο μια sim ...και στο 4g εχει μονο 3 μπαντες(1800-2100-2600)....για να μην σε μπερδεψω δεν υπαρχει προβλημα ,θα δουλευει το 4g αλλα μπορει καποια στιγμη να βρεθει σε σημειο που η κεραια να δουλευει στην μπαντα των 800 ,που εκει πιθανον να εχει μονο 3g...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αν και δεν είναι τεχνολογίας δεν γνωρίζω αν μπορώ να απευθυνθώ εδώ.

 

Έχουμε υπόψιν κανα καλό βιβλίο να διαβάσω για polynomial neural network? Διάβασα για Differential Evolution, PSO κτλ, και αυτό είναι το επόμενο στην λίστα. Στο youtube δεν βρήκα κάτι σχετικό, παρά στο πανεπιστήμιο της Ιερουσαλήμ με διάλεξη στα εβραικά που αν και κάτι έπιανα, ήταν κουραστικά.

 

Τα paper είναι ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, εγώ ψάχνω για το γενικό για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια sim δε με ενοχλει, οι μπαντες του 4G που με επηρεάζουν; ΔεθΘα παιζει ελλάδα (Vodafone)?

 

Παιζει μια χαρα, δεν εχει προβλημα, απλα επειδη εχει 3 συχνοτητες στις οποιες πιανει 4g ( αλλα κινητα εχουν πανω απο 3 ), μπορει να βρεθεις σε καποια περιοχη της οποιας η vodafono-κεραια να εκπεμπει σε μια 4η συχνοτητα και οχι στις 3 που αναγνωριζει το κινητο, οποτε μεχρι να βρεις κεραια μπαντας που αναγνωριζει το κινητο θα παιζεις με 3g (αλλαζει αυτοματα δεν μενεις χωρις σημα). Μικρο το κακο δηλαδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μια sim δε με ενοχλει, οι μπαντες του 4G που με επηρεάζουν; ΔεθΘα παιζει ελλάδα (Vodafone)?

οι μπαντες που λεμε φιλε paylidis ,εχουν αποκλειστικα σχεση με το internet  ,οχι με την λειτουργια του τηλεφωνου σαν κλησεις....απλως οπως λεει και ο φιλος απο πανω σε καποιες κεραιες δεν θα πιανει 4g αλλα μονο 3g.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok με ικανοποιεί και το 3G για τη χρήση που προορίζεται (ούτε καν εγω δε χρησιμοποιώ το LTE λόγω κατανάλωσης της μπαταρίας)...

 

Ευχαριστώ πολύ, κατα 99% θα το παραγγείλω κιολας εντος της μέρας. Αν τυχόν κάποιος εχει εμπειρία απο το τηλέφωνο, ευπρόσδεκτη κάθε ακομα γνώμη, ιδιώς για το bloatware του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...