Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για γυναίκα, που να γίνει κολλητή με τη δικιά μου, έτσι ώστε να μη μου πρήζει τα @#@#$ από το πρωί ως το βράδυ...Χαχαχαχαχχχχ (ευτυχώς δεν μπαίνει στο insomnia...)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μηπως υπαρχει κανα καλο dual-sim τηλεφωνο, μεχρι 120-130 ευρω;;;

 

 

μόνο από Κίνα....

Γιατί μόνο από Κίνα ρε παιδιά?Δεν ζήτησε κινητό με 4 sim και 20€ ο άνθρωπος..

 

3 σελίδες έχει στο σκρουτζ μέχρι 130€ με μια χαρά επώνυμα τηλέφωνα http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/f/355566/Dual-SIM.html?order_dir=asc&page=1

 

Σε αυτά τα χρήματα νομίζω το Xperia Tipo είναι καλό

http://www.skroutz.gr/s/2225645/Sony-Xperia-Tipo-Dual.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μόνο από Κίνα ρε παιδιά?Δεν ζήτησε κινητό με 4 sim και 20€ ο άνθρωπος..

 

3 σελίδες έχει στο σκρουτζ μέχρι 130€ με μια χαρά επώνυμα τηλέφωνα http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/f/355566/Dual-SIM.html?order_dir=asc&page=1

 

Σε αυτά τα χρήματα νομίζω το Xperia Tipo είναι καλό

http://www.skroutz.gr/s/2225645/Sony-Xperia-Tipo-Dual.html

Αμα θες να γινει το κεφαλι σου τοστιερα καλο ειναι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το SAR λες προφανώς.Δεν με απασχολεί προσωπικά καθόλου,δεν είναι κριτήριο αγοράς για μένα όσο χαζό κι αν σου φαίνεται.Για όποιον έχει σημασία έχει 3 σελίδες ακόμα με τηλέφωνα όπως ανέφερα.

 

Άλλωστε περισσότερο είχα ένσταση για την Κίνα και όχι για να προτείνω το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμες για ασύρματο τηλέφωνο ή καμιά προσφορά που να έχετε δει ;

 

Είχα ένα καλό Panasonic αλλά το έδωσα στην μητέρα μου. Δυστυχώς έκανα το τραγικό λάθος να αγοράσω Philips επειδή το βρήκα φτηνά.. το οποίο στην πρώτη πτώση από τα χέρια μας (σε μοκέτα παρακαλώ ..) παρέδωσε το πνεύμα.. Να μην πω πόσες φορές είχε πεσει το Panasonic χωρίς να πάθει το παραμικρό..

 

Θα προτιμούσα λοιπόν Panasonic.. Από χαρακτηριστικά, με ενδιαφέρει μόνο να έχει τηλεφωνικό  κατάλογο και ανοικτή ακρόαση (αναγν κλήσης κλπ πλέον είναι στάνταρ φαντάζομαι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμες για ασύρματο τηλέφωνο ή καμιά προσφορά που να έχετε δει ;

 

Είχα ένα καλό Panasonic αλλά το έδωσα στην μητέρα μου. Δυστυχώς έκανα το τραγικό λάθος να αγοράσω Philips επειδή το βρήκα φτηνά.. το οποίο στην πρώτη πτώση από τα χέρια μας (σε μοκέτα παρακαλώ ..) παρέδωσε το πνεύμα.. Να μην πω πόσες φορές είχε πεσει το Panasonic χωρίς να πάθει το παραμικρό..

 

Θα προτιμούσα λοιπόν Panasonic.. Από χαρακτηριστικά, με ενδιαφέρει μόνο να έχει τηλεφωνικό  κατάλογο και ανοικτή ακρόαση (αναγν κλήσης κλπ πλέον είναι στάνταρ φαντάζομαι..)

 

Έχουμε και λέμε...

Αυτό που ζητάς...

+Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο

+Τηλεφωνητής

 

Διαλέγεις και παίρνεις...Όλα δωρεάν αποστολή για Ελλάδα.

 

EDIT: Παίρνεις και αυτό και είσαι έτοιμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο sakis!Αν θες πάντως το 2511 το έχει ίδια τιμή στο Electroworld,τα άλλα συμφέρουν από amazon.

 

Α,κοίτα και γενικά τα panasonic βάζοντας το κουπόνι BDW10983 στο καλάθι,μπορεί να έχει και κανα άλλο καλή τιμή,δεν τα έψαξα.

http://www.electroworld.gr/site/products.jsp?catid=7455

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ψαχνω για καποιο σετ ηχειων Edifier η Teufel (αν το γραφω καλα) οπως τα s530 η τα s730.τα ψαχνω εδω και μερες και περα απο 1-2 αγγελιες που δεν προλαβα οι οποιες ηταν σε αρκετα καλη τιμη δεν μπορω να βρω καποια "λογικη" τιμη.Any help?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να αγοράσω ισοθερμικές κάλτσες/καλτσόν για τη μάνα μου, που παγώνουν τα πόδια της τώρα το χειμώνα (εντάξει, το ξέρω ότι είναι λίγο γελοίο, αλλά τι να κάνουμε).

 

Πήγα στο skroutz.gr και βρήκα ένα σωρό ισοθερμικές κάλτσες, αλλά επειδή είμαι άσχετος δεν ξέρω τι να προσέξω και τι να πάρω. Μπερδέυτηκα δηλαδή με τα πολλά διαφορετικά μοντέλα, και θα ήθελα αν γίνεται να μου προτείνετε κάτι πιο συγκεκριμένο εσείς, είτε από το skroutz.gr είτε από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε...

Αυτό που ζητάς...

+Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο

+Τηλεφωνητής

 

Διαλέγεις και παίρνεις...Όλα δωρεάν αποστολή για Ελλάδα.

 

EDIT: Παίρνεις και αυτό και είσαι έτοιμος...

 

 Στο skroutz εχουν 25 , 33  και 44 ευρο. δεν νομιζω οτι αξιζει να τα παρει απο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Στο skroutz εχουν 25 , 33  και 44 ευρο. δεν νομιζω οτι αξιζει να τα παρει απο amazon.

 

Το συλλογισμό σου, πραγματικά, αδυνατώ να τον καταλάβω...

Στο amazon είναι αντίστοιχα 25, 27, 35 και δωρεάν αποστολή.

Ποιό δεν αξίζει λοιπόν;

Όταν στην καλύτερη περίπτωση τα μεταφορικά στην Ελλάδα είναι από 5 ευρώ...

Για προσέθεσε στις τιμούλες που έβαλες και τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλα τωρα μεχρι 10ε νομιζω πως πρεπει να τονιζουμε την ντοπια αγορα.....Μην το παραμπιπ :)

 

Απο εκει και περα εγω θελω το 910 της Siemens αλλα 140ε προς το παρον ειναι πολλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...