Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για εξωτερική θήκη σκληρού 3.5 inch οικονομική και σχετικά αξιόπιστη.

 

Έχει κανένας υπόψη κάτι;

 

Έχω αυτήν, ελάχιστα χρησιμοποιημένη, αγορά Ιανουάριο '11.

Αν σε ενδιαφέρει, στείλε μήνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για 2,5 inch εξωτερικο σκληρό 1Τ εως 80κατι ευρώ. Έχω δει αυτόν και πολλές φορές σε ebay.co.uk σε καλύτερη τιμή. Αν κάποιος έχει καμία ιδέα,ευπρόσδεκτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για 2,5 inch εξωτερικο σκληρό 1Τ εως 80κατι ευρώ. Έχω δει αυτόν και πολλές φορές σε ebay.co.uk σε καλύτερη τιμή. Αν κάποιος έχει καμία ιδέα,ευπρόσδεκτη..

 

Με 66 ευρώ σπίτι σου :-)

http://www.amazon.co.uk/Elements-1TB-Portable-Hard-Drive/dp/tech-data/B005A97APO/ref=de_a_smtd

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελωνείο μέσα στην ευρωπαική ένωση δεν έχεις πρόβλημα.Μεταφορικά νομίζω είναι δωρεαν.Από ταχύτητα τι λέει αυτός?Γιατί παίζουν και usb 3.0 με ταχύτητες usb 2.0 στην δοκιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω DIMMABLE GU10 LED spot lights στα 3 με 6w warm white....ξερει κανεις που θα βρω καλα και φτηνα.Υπαρχει κινδυνος απο το αμαζον μην σπασουν?Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω DIMMABLE GU10 LED spot lights στα 3 με 6w warm white....ξερει κανεις που θα βρω καλα και φτηνα.Υπαρχει κινδυνος απο το αμαζον μην σπασουν?Ευχαριστω!!!

Εγω να δεις ποσο καιρο ψαχνω τωρα να βρω.

Απο ebay που πηρε ο ξαδερφος μου καμια 20αρια πριν κανενα μηνα τα 5 του εχουν καει.

Ειχα σκοπο να παρω κι εγω αλλα μετα απο αυτο δεν παιρνω.

Θα δωσω κατι παραπανω και θα παω να παρω καποια της φιλιπς που εχουν και 5 χρονια εγγυηση.

Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν εχουν μεγαλη γωνια δεσμης.Εχουν μεχρι 40 αν θυμαμαι καλα αλλα ψαχνω να βρω τωρα με μεγαλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φωτογραφική μηχανή για άμεση αγορά ( Δευτέρα πάει για δώρο) με τιμή 120-150 ευρώ .

Προσανατολίζομαι σε αυτή : http://www.skroutz.gr/s/434743/Olympus-SP-620UZ.html

Κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι αναγκη για γρηγορη αγορα, οποτε μαλλον δεν σε βοηθα η προταση μου στα 140 ευρω τελικη τιμη, http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006Q8VAR2/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

καλυτερη πιστευω σε σχεση με την 620 (χωρις να εχω πιασει στα χερια μου καμια απο τις 2, κρινοντας απο δειγματα και απο το οτι η 4500 εχει και Μanual-Αperture-Τime modes που η 620 δεν εχει, +30x zoom αντι για 21x, +Viewfinder)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λόγω χωροταξικής αναδιάταξης (sic :X ) το pc σαλπάρισε μακρυά από το modem οπότε θα ήθελα προτάσεις για κανένα wifi usb stick (ή μήπως κάτι άλλο?)

Ο υπολογιστής βλέπει φάτσα το router αλλά είναι αδύνατο να τρέχω καλώδια μέσα στο σαλόνι (if you know what I mean <_< )

έχω δει τα παρακάτω... συμβατότητα με win8 θα εκτιμηθεί....

TP-LINK TL-WN822N TP-LINK TL-WDN3200 Crypto Airdata 300 S2 USB NetGear WNA3100

έχει δουλέψει κάποιο από αυτά κανένας φίλος?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω κατα κυριο λογο απο AMAZON.DE μια οθονη.

Επιδει ακουω κατι IPS και τετοια πραγματα δεν νιωθω..

Κατι στα 120€ κοντα και 22-24.

Ταινιες , emails και browsing (οχι games).

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω χωροταξικής αναδιάταξης (sic :X ) το pc σαλπάρισε μακρυά από το modem οπότε θα ήθελα προτάσεις για κανένα wifi usb stick (ή μήπως κάτι άλλο?)

Ο υπολογιστής βλέπει φάτσα το router αλλά είναι αδύνατο να τρέχω καλώδια μέσα στο σαλόνι (if you know what I mean <_< )

έχω δει τα παρακάτω... συμβατότητα με win8 θα εκτιμηθεί....

TP-LINK TL-WN822N TP-LINK TL-WDN3200 Crypto Airdata 300 S2 USB NetGear WNA3100

έχει δουλέψει κάποιο από αυτά κανένας φίλος?

ευχαριστώ

τα tplink τα εχω δουλεψει (εχω το 1ο απο αυτα που δειχνεις κ modem/router επισης tplink), ειναι μια χαρα κ γενικοτερα ανταγωνιστικα στις τιμες, δεν θα εχεις προβλημα. Νομιζω ολα θα σε καλυψουν, γιατι υπαρχουν generic drivers αναλογως τα τσιπακια που φορανε. Ειδικα τα 8αρια αναγνωριζουν 95% των συσκευων εξ'αρχης, μετα αν θες ψαχνεις για νεοτερο driver.

 

Οτι πιο οικονομικο με 2 θεσεις δισκων, raid, torrent σε nas τι προτεινετε?

Το οικονομικοτερο το τρωει η μαρμαγκα :-)

Δες μερικα μοντελα γιατι με λιγα παραπανω χρηματα παιρνεις συνηθως καλυτερο μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για ασύρματο πληκτρολόγιο για το Ipad 2 που έχω, έψαξα στο ebay και βρήκα κάτι οικονομικό αυτό http://viewitem.eim.ebay.gr/Luxury-PU-Leather-Case--New-Aluminum-Wireless-Bluetooth-Keyboard-for-iPad-234/171000922491/item

πως σας φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...