Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω μαγαζί με φθηνά γυαλιά ηλίου Αθήνα μόνο για να δοκιμάσω ( γιατί τα παλιά μου είναι σε άσχημη κατάσταση οπότε πάω για καινούργια ) όχι μαιμούδες γνήσια μοντέλα αν ξέρουμε και κανένα που να έχει στοκ ακόμα καλύτερα ( κάτι θα βρω ;) )

 

edit

δεν με ενδιαφέρει να πάρω μεταχ. οπότε μην μου στείλει κανένας καμία αγγελία δεν θα του απαντήσω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για ακουστικά του iohone 5 γιατι μου χάλασαν αυτα που είχε μέσα στο κουτί που πήρα το κινητο. Βασικα μου τα δάγκωσε το κουνέλι μου :P

Έχω δει οτι ειναι πανάκριβα και έψαξα ebay και βρήκα αυτα http://viewitem.eim.ebay.gr/New-Apple-iPhone-5-Earpods-Headphones-for-iPhone--Remote--Mic-/181110981467/item πολυ φθηνά όμως. Δεν θα ειναι τα αυθεντικά νομίζω αν και φαίνονται ίδια, γι λέτε ?

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο πιθανο ειναι το κουνελι  να επισκευασει τα ακουστικα που δαγκωσε αλλο τοσο πιθανο ειναι αυτα στο ebay να ειναι αυθεντικα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grand Theft Auto Complete Pack: 7.49€

http://store.steampowered.com/sub/18832/

Δε μ' ενδιαφέρει το θέμα αλλά φίλε είσαι θεός. Τι του βρήκες με 7,5Ε;

 

 

Θα μ' ενδιέφερε αν υπάρχει σε προσφορά αυτή την εποχή κουρευτική - ξυριστική μηχανή με τριμ και γτπ όπως πριν λίγο καιρό υπήρχε κάτι σε remington από amazon όχι κάτι τρομερό αλλά όσο γίνεται value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ψανω για καρτα tv usb για να την βαλω στο Pc  μου να βλεπω tv.θελω να συνδεσω το καλωδιο της κεραιας που εχω στην ταρατσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grand Theft Auto Complete Pack: 7.49€

http://store.steampowered.com/sub/18832/

thanks , το ειδα τη παρασκευη κ το αγορασα αμεσως ! το ποσταρα στο pc games section κιολας. παντως ευχαριστω που με σκεφτηκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που παίρνουμε φτηνές επαγγελματικές κάρτες;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Φιλε μου, αν δε εχεις ηδη παραγγειλει, αυριο θα σου δωσω διευθυνση Αγγλια, που στελνεις με email την καρτα σου και σου εκτυπωνουν 500 τεμαχια, πληρωνοντας ΜΟΝΟ περιπου 3 λιρες μεταφορικα. Κι οποιος αλλος ενδιαφερεται, ας μου πει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Φιλε μου, αν δε εχεις ηδη παραγγειλει, αυριο θα σου δωσω διευθυνση Αγγλια, που στελνεις με email την καρτα σου και σου εκτυπωνουν 500 τεμαχια, πληρωνοντας ΜΟΝΟ περιπου 3 λιρες μεταφορικα. Κι οποιος αλλος ενδιαφερεται, ας μου πει

 

Θα ενδιέφερε και εμένα. Όταν μπορέσεις ενημέρωσέ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ασύρματο πληκτρολόγιο, συμβατό με mac, μέχρι 25€, που να έχει πληκτρα για ένταση φωνής, pause και >>next για μουσική.

Αγόρασα Link.png Site: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004JVTMGO">αυτό εδώ , που θα έκανε τέλεια την δουλειά μου... αν δούλευε (μου επιστρέψαν τα χρήματα, αλλά δεν ξαναπαραγγέλνω γιατί, αν κρίνω από τα σχόλια, μάλλον πάλι χαλασμένο θα μου στείλουν).

Στην Ελλάδα παρόμοια πληκτρολόγια, αλλά ακόμη και ακριβώς το ίδο μοντέλο, τα πουλάνε 30-40€. Οπότε δεν αξίζει καν το ρίσκο.

Όποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο (κυρίως από Ελλάδα) θα βοηθούσε αρκετά. Προτιμώ bluetooth, αλλά και απλό ασύρματο μια χαρά θα με καλύπτε.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks , το ειδα τη παρασκευη κ το αγορασα αμεσως ! το ποσταρα στο pc games section κιολας. παντως ευχαριστω που με σκεφτηκες

 

Πλάκα έχει, γιατί εγώ από το pc games section το είδα!

Απλώς δεν πρόσεξα ότι ήσουν ο ίδιος χρήστης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...