Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, από που μπορώ να προμηθευτώ φύλλο αλουμινίου διατρητο; (perforated aluminium) Θέλω μικρό κομμάτι (29x14cm), και θα προτιμούσα οι τρύπες να είναι σε σχήμα εξαγώνου. Βασικά δεν με ενδιαφέρει και τόσο το υλικό, απλά ναι είναι φθηνό, και όχι πολύ βαρυ

Επεξ/σία από THD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς δυσκολεύεσαι. Εγώ σήμερα πήρα από τα ΕΛΤΑ ένα σέικερ από ali 4€ και μου χρέωσαν 3€ κερατιάτικα επειδή άνοιξαν το δέμα για έλεγχο στο τελωνείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς δυσκολεύεσαι. Εγώ σήμερα πήρα από τα ΕΛΤΑ ένα σέικερ από ali 4€ και μου χρέωσαν 3€ κερατιάτικα επειδή άνοιξαν το δέμα για έλεγχο στο τελωνείο...

Το έχουμε πει στο forum 1000000 φορές: Tα ΕΛΤΑ χαράτσωναν από ΠΑΝΤΑ τα 3 € σχεδόν σε όλα τα πακέτα (ανεξαρτήτως όγκου, αξίας περιεχομένου κλπ) από χώρες εκτός ΕΕ σαν έξοδα διεκπεραίωσης ή κάτι τέτοιο! Εσείς τώρα το ανακαλύψατε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση zacharis1955.

 

Θεωρείς ότι αξίζει την υπέρβαση το παρακάτω μοντέλο?

 

http://www.skroutz.gr/s/28877/Kenwood-KM336-Chef-Classic.html

 

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση zacharis1955.

 

Θεωρείς ότι αξίζει την υπέρβαση το παρακάτω μοντέλο?

 

http://www.skroutz.gr/s/28877/Kenwood-KM336-Chef-Classic.html

 

 

 

Ευχαριστώ

Για 'μένα όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά

ψάχνω για καρεκλα γραφείου max έως 250 ευρώ. Για θεσσαλονίκη. Οποιαδήποτε συμβουλή δεκτη, δεν έχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες την ακριβή του ΙΚΕΑ (Volmar).Την έχω 10 χρόνια με 14+ ώρες χρήση καθημερινά και από κάποιον που ζύγιζε 110kg.Η μόνη φθορά της είναι λίγο στα υφάσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει στο forum 1000000 φορές: Tα ΕΛΤΑ χαράτσωναν από ΠΑΝΤΑ τα 3 € σχεδόν σε όλα τα πακέτα (ανεξαρτήτως όγκου, αξίας περιεχομένου κλπ) από χώρες εκτός ΕΕ σαν έξοδα διεκπεραίωσης ή κάτι τέτοιο! Εσείς τώρα το ανακαλύψατε? 

10000000 φορές και δεν είχα δει, ούτε είχα πέσει ποτέ σε μία τέτοια περίπτωση. Και δεν ξεκίνησα να αγοράζω πριν ένα μήνα από Κίνα...

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι εθελοτυφλείτε εντελώς και δεν βλέπετε πως έχει αλλάξει η κατάσταση. Φοβάστε κάτι;

Το θέμα είναι πως αν πλέον ανοίγουν κάθε δέμα στο τελωνείο, τότε προϊόντα αξίας πάνω από 25€ (αν θυμάμαι καλά) θα δασμολογούνται με ΦΠΑ. Οπότε πάπαλα πλέον τα τάμπλετ και τα κινητά από Κίνα. Και σιγά σιγά ακόμα και τα μικρά, όπως smartwatch και τέτοια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια

 

ψαχνω για ακουστικα apple για Iphone 5s 

 

ειχα παει αυτα http://www.e-shop.gr/apple-md827zm-a-earpods-with-remote-and-mic-case-p-TEL.030173 αλλα δεν βγηκαν καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...