Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την είχα απορρίψει λόγω του D στα χαλιά και κάνα δυο λένε για πολύ πλαστικίλα. Δε θεωρείς ότι η pro silver είναι καλύτερη; Για τη σακούλα δε με πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεύτερη φορά που με απογοητεύει ο συγκεκριμένος φορτιστής. Ούτε χρόνο δεν έκλεισε, οπότε πάω σε άλλη μάρκα. Είχα δει κάτι anker ή aukey από amazon.de που είχαν προταθεί εδώ, και μιας και είμαι γερμανία συμφέρει. Υπάρχει κάποια άλλη πρόταση σε διπλό φορτιστή (QC δεν με ενδιαφέρει προς το παρόν). Ποιοι ήταν αυτοί που είχαν προταθεί;

 

1J6mPfTvDtLzooxGSWacHXpXagxiLQDcdyJi-3BNΗ πλάκα είναι πως είναι τόσο συμπαγής που δεν ξέρω πως να τον ανοίξω χωρίς να τον σπάσω, μήπως και φτιάχνεται...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έπαθε; Είναι αυτός με τις 2 εξόδους 2,4Α;

Σε review που εχω διαβάσει ουσιαστικά τον έκοψε

για να δείξει το εσωτερικό του.

Μπήκαν μέσα τα σιδεράκια και παίζουν ελεύθερα. Καλή κατασκευή, αλλά πάσχει απ' ότι φαίνεται...

 

Και η πλάκα είναι ότι δεν δούλεψε και ποτέ σωστά, μιας και δεν έπιανε το touch στο κινητό μου όταν το φορτίζω και μου έχουν κάνει ήδη refund γι' αυτό τον λόγο...

 

Άρα πρόβλημα και μέσα και έξω. Κρίμα και την εμπιστευόμουν πολύ την bw παρ'όλ'αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οικονομικο Πιστόλι σιλικόνης ψάχνω, με φαρδιά ραβδάκια, να ζεσταίνεται γρήγορα και να έχει λεπτή μύτη σε απόσταση από το κυρίως σώμα.

Είχα ένα αυστριακό αλλά το έχασα! πήρα κάτι από τα jumbo που έλεγαν 60w αλλά δεν ήταν ούτε 30w.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ψαχνω ακουστικά ψείρες σε λογικές τιμές με περιπου αυτα τα χαρακτηριστικά ή παραπλήσια 

Τύπος   In-Ear Ευαισθησία   103 dB Αντίσταση   16 Ohm Συχνότητα   20 - 20000 Hz Μήκος Καλωδίου   1,2 m Συνδεσιμότητα   3.5 mm
Πρόσθετα Μικρόφωνο   Ναι Volume Control   Όχι Δυνατότητες & Λειτουργίες   Sound Isolation
όλες οι προτάσεις ειναι αποδεκτές 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ψαχνω ακουστικά ψείρες σε λογικές τιμές με περιπου αυτα τα χαρακτηριστικά ή παραπλήσια 

Τύπος   In-Ear Ευαισθησία   103 dB Αντίσταση   16 Ohm Συχνότητα   20 - 20000 Hz Μήκος Καλωδίου   1,2 m Συνδεσιμότητα   3.5 mm

Πρόσθετα Μικρόφωνο   Ναι Volume Control   Όχι Δυνατότητες & Λειτουργίες   Sound Isolation

όλες οι προτάσεις ειναι αποδεκτές 

http://www.soundimage.gr/product.php?id_product=15121
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...