Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το αυτοκίνητο μια κερματοθήκη (την κλασική με τα ελατήρια) από το ebay μα δυστυχώς δεν βρίσκω κανένα σχετικο αποτέλεσμα.

 

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το αυτοκίνητο μια κερματοθήκη (την κλασική με τα ελατήρια) από το ebay μα δυστυχώς δεν βρίσκω κανένα σχετικο αποτέλεσμα.

 

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. :-)

Ψάξε 'κερματοθηκη' στο skroutz, έχει πάρα πολλές και σίγουρα κάποια θα σε κάνει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξα, αλλά οι Ελληναράδες επιχειρηματίες δεν βάζουν μυαλό με τα μεταφορικά.....5 με 6 ευρώ θέλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για πολύμπριζο ( μικρό ) ώστε να μπαίνει στις παρακάτω πρίζες ώστε να μπορώ να συνδέω 2-3 φορτιστές ταυτόχρονα. 

post-301431-0-23054900-1493574901_thumb.png

 

Μια και οι πρίζες θα είναι πάνω-κοντά στο κρεβάτι θα ήθελα να είναι όσο το δυνατόν περισσότερο ασφαλές και αξιόπιστο και όσο γίνεται να πιάνει λίγο χώρο. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το αυτοκίνητο μια κερματοθήκη (την κλασική με τα ελατήρια) από το ebay μα δυστυχώς δεν βρίσκω κανένα σχετικο αποτέλεσμα.

 

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.  :-)

https://www.e-jumbo.gr/home/-exypnoi-kodikoi-gadget/kermatodektis-mavros-8-theseon-10x8_302405/

 

http://www.safe-shop.gr/product/2994/kermatothiki-foriti-tsepis-se-diafora-xrwmata.html / http://www.safe-shop.gr/product/2422/metalliki-kermatothiki-tsepis-mporei-na-xwresei-mexri.html (Χέϋδεν 3, 3ος Όροφος, ΑΘΗΝΑ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή τον Jumbo είναι από τα λίγα προϊόντα που πήρα απο εκεί και που δε χάλασε στο χρόνο πάνω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχασα τα γυαλια του ηλιου μου σημερα

γνωριζετε που μπορω να βρω αυθεντικα σε χαμηλοτερη τιμη ?σας ευχαριστω παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχασα τα γυαλια του ηλιου μου σημερα

γνωριζετε που μπορω να βρω αυθεντικα σε χαμηλοτερη τιμη ?σας ευχαριστω παρα πολυ

?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο γνωστες εταιριες,,rayban,και αλλες τετοιες μαρκες


αν ελεγες και τη μάρκα ...

παιδια δεν εχω προτιμηση αρκει να ειναι κλη ποιοτητα  το γυαλι και ο σκελετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέντρο, απέναντι από το ΡΕΞ, σε μια πλατεία υπάρχει ένα μαγαζάκι με γυαλιά που τα έχει όλα 45€. Έχω αγοράσει και έχω στείλει και φίλους εκεί. Όλα αυθεντικά, αλλά μάλλον πιο παλιά μοντέλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέντρο, απέναντι από το ΡΕΞ, σε μια πλατεία υπάρχει ένα μαγαζάκι με γυαλιά που τα έχει όλα 45€. Έχω αγοράσει και έχω στείλει και φίλους εκεί. Όλα αυθεντικά, αλλά μάλλον πιο παλιά μοντέλα.

δε με ενδιαφερει . να ειναι μεσα στη μοδα της τελευταιας χρονιας...

σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου θα του ριξω μια ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ξέρετε αν παίζει καμία προσφορά σε SSD αυτές τις μέρες, κοντά στα 40 ευρώ;

Για να μου βγει κάνα 50αρι με τα μεταφορικά.

 

Σκέφτομαι να πάρω τον Intenso High Performance SSD 120GB που πρότεινε και ένας φίλος εδώ στο φόρουμ, αλλά βγαίνει γύρω στα 60 ευρώ με τα μεταφορικά, και βλέπω σε κριτικές του skroutz πως άλλοι τον έχουν τσιμπήσει με ένα 40αρι παλιότερα και νιώθω λίγο γκαντέμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...