Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντα το PS4 και το Switch μου δίνανε NAT Type 3 αλλά για κάποιον λόγο δεν είχα θέμα.

Το πρόβλημα δημιουργήθηκε με το Animal Crossing, δεν έμπαινε σε online καθόλου λόγο NAT

12 ώρες πριν, Dinoel είπε

ερώτηση που είχες πρόβλημα με το nat? σε ποιο παιχνίδι? ή ήταν σε κονσόλα?

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, έχει κάνεις πρόβλημα στον συγχρονισμό ώρας στον υπολογιστή του με hcn? Δεν μπορώ να συγχρονίσω την ώρα του υπολογιστή εκτός αν χρησιμοποιήσω vpn ή άλλο (μη hcn) δίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, νομίζω κάνουν block τα NTP responses (ή κάποια από αυτά, δεν έχω καταλάβει σίγουρα). Βάλε τον NTP server της HCN στον υπολογιστή για να μην έχεις θέμα: 188.117.224.1

Παίζει και το gr.pool.ntp.org νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ όταν κατάλαβα ότι δεν δουλεύει ψαχνόμουν πολύ. Και το θέμα δεν είναι ότι δεν δούλευε εντελώς, μου δούλευε ξέρω γω 1 στις 100 φορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το "gr.pool.ntp.org" δουλεύει, όπως αναφέρθηκε παραπάνω, για το συγχρονισμό της ώρας. Κι εγώ είχα ταλαιπωρηθεί πριν κανά μήνα πριν το βρω.

Δεν ξέρω αν το είδατε, αλλά για τα 10 χρόνια λειτουργίας της η HCN κληρώνει αυτοκίνητο κι άλλα δώρα (κλήρωση Γενάρης '22), κι αυτόματα έχουν συμμετοχή όλοι οι υφιστάμενοι πελάτες κι όσοι συνδεθούν μέχρι 31/12/21.

Αν κάποιος έχει δύο γραμμές στο όνομά του, λαμβάνει 2 συμμετοχές.

Στο φατσοτέφτερο και στο ιστολόγιο της ιστοσελίδας για περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ενδιαφέρομαι να κανω σύνδεση  στην hcn υπάρχει κουτί στην πολυκατοικία μου απλώς επειδή έλεγα να βάλω το πρόγραμμα με τα 10/1 down/up ξέρει κάνεις πόσο θα πιάνω πραγματικά .Υπάρχει ελπίδα να συγχρονίζει λίγο υψηλότερα  ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, WhitePixel είπε

ενδιαφέρομαι να κανω σύνδεση  στην hcn υπάρχει κουτί στην πολυκατοικία μου απλώς επειδή έλεγα να βάλω το πρόγραμμα με τα 10/1 down/up ξέρει κάνεις πόσο θα πιάνω πραγματικά .Υπάρχει ελπίδα να συγχρονίζει λίγο υψηλότερα  ;

Δεν νομίζω να το έχουν πια αυτό το πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...