Προς το περιεχόμενο

Nova sports pack+απεριόριστα αστικά+απεριόριστα υπεραστικά+internet 24mbps+αποκωδικοποιητής+router 53,90/μήνα


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο φτυσιμο σε εταιρειες οπως η NOVA και η Forthnet οπου δινουν σε εταιρειες που δεν εχουν καμια σχεση τα προσωπικα μας δεδομενα για να μας ενημερωνουν ταχα για προσφορες και για ανεξοφλητους λογαριασμους! Βρε ΟΥΣΤ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια η digea εκπέμπει free από δορυφόρο; Κατατοπίστε με please!

 

Δες Eutelsat 33A (11161Η και 11181Η) με σταθερό (και γνωστό) κλειδί BISS. Θέλει όμως μεγάλο πιάτο και δέκτη HD με δυνατότητα BISS (σχεδόν όλοι είναι ικανοί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θέλει όμως μεγάλο πιάτο...

Γιατι μεγαλο; Ειναι στις δεσμες A+D, η Α ειναι δυτικη Ευρωπη, η D ομως ειναι αυτη και δινει 50 ολοκληρα dBw: (και βαριεμαι τωρα να γυριζω το polar mount...)

 

EUTELSAT_33A_SpotD_Down.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λόγους αποκλεισμού των μαζών από τη λήψη αυξομειώνουν την ισχύ κατά τη διάρκεια της μέρας.

 

Υποθέτω εγώ ότι τα διαπλεκόμενα επέβαλαν αυτή τη μέθοδο αυτή ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον πιάνουν λίγο τα χεράκια του η εγκατάσταση γίνεται με ένα εργαλειάκι των 2 ευρώ για να βρεθεί ο δορυφόρος

 

υπαρχει πεδιομετρο με 2 ευρω? αν ναι, που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες Eutelsat 33A (11161Η και 11181Η) με σταθερό (και γνωστό) κλειδί BISS. Θέλει όμως μεγάλο πιάτο και δέκτη HD με δυνατότητα BISS (σχεδόν όλοι είναι ικανοί).

 

 

Μεγαλυτερο απο 1μ ? Οποιος γνωριζει το κλειδι πμ please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο φτυσιμο σε εταιρειες οπως η NOVA και η Forthnet οπου δινουν σε εταιρειες που δεν εχουν καμια σχεση τα προσωπικα μας δεδομενα για να μας ενημερωνουν ταχα για προσφορες και για ανεξοφλητους λογαριασμους! Βρε ΟΥΣΤ...

Φτύσιμο τότε και στις τράπεζες, στις εταιρίες κινητής, στις εταιρίες σταθερής...

Πάγια τακτική που ακολουθούν όλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

υπαρχει πεδιομετρο με 2 ευρω? αν ναι' date=' που?[/quote']

 

Ψέματα είπα, 5 ευρώ έχει!

http://bit.ly/yP1lb9

 

Εγω πάντως το είχα πάρει 2,5 αν θυμάμαι καλά...

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλυτερο απο 1μ ? Οποιος γνωριζει το κλειδι πμ please.

 

google is your friend.

Πιάτο έχω τεράστιο και δεν το χάνω ποτέ, με το 1.20 την μισή μέρα είναι οριακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα ισχυει και για υφισταμενους nova+ forthnet που ληγει η ετησια συνδρομη τους συντομα?

 

μην πληρωνετε κερατιατικα για εγκατασταση αν λιγο πιανει το χερι σας και εχετε ορεξη να διαβασετε...εγω το εβαλα πριν κανα 1 χρονο μονος μου με πεδιομετρο....δεν ειναι τιποτα..να ρωτησω ομως, επιασα 93% και 80% σταθμη σηματος....και δεν το ξαναπειραξα...να το προσπαθησω για περισσοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα ισχυει και για υφισταμενους nova+ forthnet που ληγει η ετησια συνδρομη τους συντομα?

 

μην πληρωνετε κερατιατικα για εγκατασταση αν λιγο πιανει το χερι σας και εχετε ορεξη να διαβασετε...εγω το εβαλα πριν κανα 1 χρονο μονος μου με πεδιομετρο....δεν ειναι τιποτα..να ρωτησω ομως' date=' επιασα 93% και 80% σταθμη σηματος....και δεν το ξαναπειραξα...να το προσπαθησω για περισσοτερο?[/quote']

 

Είχες πεδιομετρο όμως - ότι έχουν και οι τεχνικοί. Ένας απλός συνδρομητής που να το βρει.. Θέλει δε θέλει θα καλέσει τον τεχνικό.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...