Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab 72€;;;;


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανεβικε μεσα απο καποια βαση δεδομένων MASS και καπου εγεινε λαθος αμαν.

 

Εσυ λες ΔΟΛΟΣ.. αυτος που πηγε απο εδω να αγωρασει κατι με 90% δεν ειναι δολος? Γιατι δεν πηρε ενα ΤΗΛ πρωτα? Ενα μαιλ.. και οκ.. αυτο ειναι κυριακη... Κατι αλλα που τα ψαχνουν και ειναι δευτερα τριτη.. κανεις δεν περνει τηλεφωνο ολοι αμαν παιδια να το παρουμε και αν ειναι τους κραζουμε..

 

 

Γεγονος που επαναλαμβανεται, δεν ειναι τυχαιο ;)

 

εαν μιλουσαμε για λαθος σε ενα προιον θα ελεγα πως ναι, μπορει και να γινει

αλλα στην προκειμενη μιλαμε για αρκετα προιοντα

Αυτο εχει σαν αποτελεσμα να βγαινει το συγκεκριμενο μπακαλικο πρωτο στα ψαχτιρια, οποτε κανει πολυ καλη διαδημιση τσαμπα (αν και το κοστος απο τα hits στα ψαχτηρια ειναι μεγαλο)

 

Η συγκεκριμενη τακτικη εχει γινει μοδα τα τελευταια 2-3 χρονια και συνηθως γινεται επανελημενα απο καποια μαγαζια

 

το εαν ενας καταναλωτης παει να αγορασει κατι με99%, οχι 70% εκπτωση, φυσικα και δεν ειναι δολος..

αυτος που αγοραζει επιλεγει να παει να δωσει τα χρηματα του, πως μπορει να εχει δολο???

κοροιδευει τον μαγαζατορα δηλαδη? Οο

δεν καταλαβαινω την λογικη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αδικα το ψειριζετε τοσο καιρο... Το τοπικ έπρεπε να είχε κλείσει προ πολλού

 

2. Παρεχόμενες πληροφορίες & Προϊόντα

 

1. H PLUG ‘N’ PLAY δεσμεύεται ως προς την ποιότητα, και την εγκυρότητα των πληροφοριών που παρατίθενται στην ιστοσελίδα της www.pnpshop.gr , τόσο όσον αφορά τα ακριβή στοιχεία που εκτίθενται όσο και των παρεχομένων, από το ηλεκτρονικό κατάστημα της, υπηρεσιών, υπό την επιφύλαξη τυχόν τεχνικών ή τυπογραφικών λαθών, που δεν μπορούν να προβλεφθούν ή έχουν προκύψει ακούσια ή διακοπών λειτουργίας της ιστοσελίδας εκ λόγων ανωτέρας βίας.

 

http://www.pnpshop.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=152

 

και ειναι καλλυμενοι απο πασης φύσεως νομικά τερτίπια...

 

Δεν ξαβασχολεισαι με του ειδους μαγαζια, και τελειώνει το θέμα... Τωρα συνηγοροι καταναλωτη, συνηγοροι πολιτη κτλ, χαμένος χρόνος είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εαν ενας καταναλωτης παει να αγορασει κατι με99%, οχι 70% εκπτωση, φυσικα και δεν ειναι δολος..

αυτος που αγοραζει επιλεγει να παει να δωσει τα χρηματα του, πως μπορει να εχει δολο???

κοροιδευει τον μαγαζατορα δηλαδη? Οο

δεν καταλαβαινω την λογικη σου

 

Συγγνώμη αν βλέπω μια τιμή εντελώς εξωπραγματική πχ tablet από 599 - 72 και VGA από 550-25 και αγοράζω (υπόψιν η online διαφορές είναι τελείως διαφορετικές από τις κανονικές) δεν είναι δόλος του πελάτη ? Αν πάλι αυτός ο πελάτης δεν μείνει σε 1-2 πράγματα αλλά με 300 ευρώ κάνει 5-6 παραγγελίες κανονικής αξίας 2000 ευρώ δεν είναι δόλος ?

 

Και εγώ τις προάλλες κοίταζα σε ένα κατάστημα κοστούμι το οποίο η ταμπέλα έκρυβε ένα 0 και το είδα για 50 αντί για 500. Όσο πιστευτός και αν ήμουν δυστυχώς ο πωλητής δεν έλεγε να μου το δώσει στα 50 ευρώ επειδή το 0 ήθελε να παίξει κρυφτό :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν βλέπω μια τιμή εντελώς εξωπραγματική πχ tablet από 599 - 72 και VGA από 550-25 και αγοράζω (υπόψιν η online διαφορές είναι τελείως διαφορετικές από τις κανονικές) δεν είναι δόλος του πελάτη ? Αν πάλι αυτός ο πελάτης δεν μείνει σε 1-2 πράγματα αλλά με 300 ευρώ κάνει 5-6 παραγγελίες κανονικής αξίας 2000 ευρώ δεν είναι δόλος ?

 

ρε παιδια τι λετε τωρα?

 

Δεν μπορει να υπαρξει δολος απο αυτον που αγοραζει κατι απο ενα καταστημα....

Ειμαστε σοβαροι?

 

δηλαδη αν βγαλει προσφορα το Χ καταστημα ενα προιον (ο λογος δεν με ενδιαφερει) με εκπτωση 60% και παει καποιος και αγορασει 10 τεμαχια για ολο του το σοι, εχιε δολο η πραξη του???

 

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω αυτην την λογικη του Αγοραστη με Δολο...

 

@eko13

εχω ζητησει να κλεισει απο την πρωτη στιγμη το νημα και εχω κανει και σχετικη αναφορα στου Διαχειρηστες, αλλα οπως βλεπεις το νημα παραμενι ανοιχτο και περναμε την ωρα μας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν βγαλει προσφορα το Χ καταστημα ενα προιον (ο λογος δεν με ενδιαφερει) με εκπτωση 60% και παει καποιος και αγορασει 10 τεμαχια για ολο του το σοι, εχιε δολο η πραξη του???

 

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω αυτην την λογικη του Αγοραστη με Δολο...

 

 

Ξεκινάω από το τέλος

 

Ο αγοραστής που σηκώνει από τα multirama 100 παιχνίδια στα 5 ευρώ και μετά τα πουλά στο ebay στα 40 ευρώ έχει δόλο ή όχι ?Φανταζομαι έλεγε ότι θα πάει στα multirama και όποιος από συγγενεις και φίλους το άκουγε του έλεγε πάρε και εμενα 2 παιχνίδια που να τρέχω. Στην συνέχεια βέββαια για χ-ψ λόγους όλοι άλλαξαν γνώμη και από το να του μείνουν είπε να τα ανεβάσει το ebay...

 

Δηλ. θες να πείς πώς όποιος Κυριακή ξημερώματα πήρε 10 Samsung Tablet στα 72 ενώ γνωριζε ότι αυτή η τιμή δεν υπάρχει πουθενά τα πήρε για την οικογένεια ? Εγώ και πολλοί άλλοι που το είδαμε γιατί δεν παραγγείλαμε ούτε 1 δηλ. Βλάκες είμαστε ?

 

Και εγω την ωρα μου περναω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζεται αυτή συζήτηση.

Εάν κάποιος επιμένει να σκαλίζει ένα θέμα που δεν έχει ουσία πλέον, ας μην του απαντούν άλλοι, έως ότου κλειδωθεί το thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...