Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab 72€;;;;


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει να μη θυμουνται ουτε οι μισοι που ποσταραν το ονομα και κυριως το σαιτ της επιχειρησης, οπως εγω πχ...

 

Κατα τ'αλλα απλα αυτοι πετυχαν να φτιαξουν ευκολα και γρηγορα μια mail list για newsletter.

Γι αυτο τους βαζεις στα ανεπιθυμητα και τελιωνει η υποθεση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατι ασχολειστε δεν καταλαβαινω...

 

η σωστη αντιμετωπιση ειναι να γινει καταγγελεια στς αρμοδιες αρχες, καθως προκειτα για ξεκαθαρη παραπλανηση του αγοραστικου κοινου και οχι για ακουσιο λαθος

 

αν ηταν ενα προιον να λεγα παει στο καλο, λαθη γινονται.

Αλλα οταν προκειται για αρκετα προιοντα που το μονο που εχουν σκοπο ειναι να παραπλανησουν τον κοσμο, να διαφημισουν το μαγαζι και να κερδισουν emails για τις προοθητικες τους ενεργειες, τοτε δεν νομιζω πως υπαρχει αμφιβολια οτι γινεται σκοπιμα και με δολο...

 

Ας το κλειδωσει καποιος να τελειωνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καρφίτσα απο αυτούς ας στέλνουν 100 emails την μέρα !

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Αν ήταν έξυπνοι θα λειτουργούσαν διαφορετικά!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσαν να ζητήσουν μια συγνώμη. Αυτό το "Cancelled" είναι απαράδεκτο.

Ένα ευγενικό mail και τέλος η υπόθεση, δεν μπορείς να τους πεις κάτι.

Πλήρωσε κανείς σας με paypal; Τι θα γινόταν σε μια τέτοια περίπτωση; Δεν θα ήταν υποχρεωμένοι να παραδώσουν το προϊόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ασχολειστε δεν καταλαβαινω...

 

η σωστη αντιμετωπιση ειναι να γινει καταγγελεια στς αρμοδιες αρχες, καθως προκειτα για ξεκαθαρη παραπλανηση του αγοραστικου κοινου και οχι για ακουσιο λαθος

 

αν ηταν ενα προιον να λεγα παει στο καλο, λαθη γινονται.

Αλλα οταν προκειται για αρκετα προιοντα που το μονο που εχουν σκοπο ειναι να παραπλανησουν τον κοσμο, να διαφημισουν το μαγαζι και να κερδισουν emails για τις προοθητικες τους ενεργειες, τοτε δεν νομιζω πως υπαρχει αμφιβολια οτι γινεται σκοπιμα και με δολο...

 

Ας το κλειδωσει καποιος να τελειωνουμε..

Συμφωνω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσαν να ζητήσουν μια συγνώμη. Αυτό το "Cancelled" είναι απαράδεκτο.

Ένα ευγενικό mail και τέλος η υπόθεση, δεν μπορείς να τους πεις κάτι.

Πλήρωσε κανείς σας με paypal; Τι θα γινόταν σε μια τέτοια περίπτωση; Δεν θα ήταν υποχρεωμένοι να παραδώσουν το προϊόν;

 

OXI. Refund ειναι!

 

άλλη δουλειά δεν έχετε να κάνετε ή σας αρέσει να μαζοχίζεστε;

 

... :D

Αστα.. τα κλασικα.. και αμα και αμα..

Αν ειχαν ενα μαγαζι και ειχε γινει κατι αναλογο τι θα έκαναν.

 

Μερικα πραγματα δεν λεω.. φενονται καλη τιμη.. αλλα τωρα να βλεπεις 60 κ 70% εκπτωση.. χωρις μαλιστα καποιο Newsletter κτλ.. Φενεται το upload τιμών έγινε με καποιο mass software και μπλεξαν τα μπουτια τους!... Αντι ενας να παρει τηλ και να το πει.. (ακομα και καθημερινη κανεις δεν παιρνει.. σκεφτεται κουτοπονηρα αντι να παρει και να πει.. παιδια ειδα αυτο.. η τιμη εναι αυτη? στο φιναλε αν οχι δεν προκειτε να το παρεις και αν τοτε θα σου πουν ναι και ειναι δικο σου.)

Εγω μια φωρα αυτο εκανα (λαθος τιμη δισκου) και μου εδωσαν ενα κωδικο για εκπτοση 20€ τον οποιο ομορφα εξαργύρωσα

 

Γιατι ασχολειστε δεν καταλαβαινω...

 

η σωστη αντιμετωπιση ειναι να γινει καταγγελεια στς αρμοδιες αρχες, καθως προκειτα για ξεκαθαρη παραπλανηση του αγοραστικου κοινου και οχι για ακουσιο λαθος

 

αν ηταν ενα προιον να λεγα παει στο καλο, λαθη γινονται.

Αλλα οταν προκειται για αρκετα προιοντα που το μονο που εχουν σκοπο ειναι να παραπλανησουν τον κοσμο, να διαφημισουν το μαγαζι και να κερδισουν emails για τις προοθητικες τους ενεργειες, τοτε δεν νομιζω πως υπαρχει αμφιβολια οτι γινεται σκοπιμα και με δολο...

 

Ας το κλειδωσει καποιος να τελειωνουμε..

 

Ανεβικε μεσα απο καποια βαση δεδομένων MASS και καπου εγεινε λαθος αμαν.

 

Εσυ λες ΔΟΛΟΣ.. αυτος που πηγε απο εδω να αγωρασει κατι με 90% δεν ειναι δολος? Γιατι δεν πηρε ενα ΤΗΛ πρωτα? Ενα μαιλ.. και οκ.. αυτο ειναι κυριακη... Κατι αλλα που τα ψαχνουν και ειναι δευτερα τριτη.. κανεις δεν περνει τηλεφωνο ολοι αμαν παιδια να το παρουμε και αν ειναι τους κραζουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κάποια e-shops στέλνουν το rss feed τους στο skroutz και αυτό περιέχει επίτιδες μάλλον λάθη στις τιμές για να τους έρχετε traffic.καποιοι μάρκετερς πιστεύουν οτι αρνητική διαφήμιση = διαφήμιση .στην προκειμένη περίπτωση πιστεύω οτι κάνουν κακό στο κάθε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε απάντησαν στο email πολυ επαγγελματίες

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

για να είμαι δίκαιος εμένα μου απάντησαν:

 

Σας στέλνω σχετικά με τις παραγγελίες που εκανα την Κυριακή το πρωί με αριθμούς 1841, 1845, 1847 και 1853. Λίγη ώρα μετά την παραγγελία έλαβα email που μου έλεγε ότι οι παραγγελίες μου ακυρώθηκαν χωρίς καμία εξήγηση. Μπορείτε να μου αναφέρετε τον λόγο ακύρωσης των παραγγελιών μου?

Περιμένω απάντηση σας μέσω email. Ευχαριστώ.

 

Καλή σας ημέρα και καλή σας εβδομάδα. Σας ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση που σας προκαλέσαμε την Κυριακή.

 

Όσες παραγγελίες έγιναν την Κυριακή ακυρώθηκαν γιατί υπήρξε σφάλμα στο αρχείο αυτόματης ανανέωσης τιμών και διαθεσιμοτήτων. Σε όσες παραγγελίες χρησιμοποιήθηκε πιστωτική ή προπληρωμένη κάρτα, αυτή δε χρεώθηκε και μέσω τράπεζας ακυρώθηκε.

 

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

 

Είμαστε στη διάθεσή σας δια κάθε περαιτέρω διευκρίνιση ή πληροφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...