Προς το περιεχόμενο

Netgear NeoTv 550 στα 86,70 ( crazy you.gr)


soulkeeper4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yποστηριζει κανονικα ελληνικους υποτιτλους (δεν υποστηριζε μονο με το πρωτο fw).

Περναει κανονικα hd audio , και παιζει και blu ray menu.

Ειναι οντως ... crazy ... και φοβερο μηχανακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαφανιστηκε απο τα crazy you και πηγε 192,50 ευρω!!!!

ο,τι να 'ναι

το ειχαν ξαναβγαλει και παλιοτερα και ειχε παρει πολυς κοσμος. τωρα βλεπω και τα γνωστα pixmani-ομαγαζα να το εχουν σε σχεδον ιδιες τιμες.

αλλα μεχρι να βγει το media player που θα υποστηριζει full hd 3d bluray iso/folders αρχεια μαλλον δε θα παρω κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 κομμάτια είχε και φύγανε. Γενικά είναι τίμιο το Crazy U από την στιγμή που σου δείχνει πόσα κομμάτια υπάρχουν και σου βάζει περιορισμό στο πόσα θα πάρεις. Λέω γενικά διότι πολλές φορές εξαιρετικές προσφορές τις βγάζουν εξ' αρχής εξαντλημένες - απλά για να ψαρώνει ο κόσμος - πριν καν ορίσουν νέα τιμή, πριν καν εμφανίσουν τις προσφορές. Το κάνανε επανειλημμένα μέσα στα Χριστούγεννα όπου βγάζανε τρελές προσφορές σε τηλεοράσεις εξ αρχής εξαντλημένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 κομμάτια είχε και φύγανε. Γενικά είναι τίμιο το Crazy U από την στιγμή που σου δείχνει πόσα κομμάτια υπάρχουν και σου βάζει περιορισμό στο πόσα θα πάρεις. Λέω γενικά διότι πολλές φορές εξαιρετικές προσφορές τις βγάζουν εξ' αρχής εξαντλημένες - απλά για να ψαρώνει ο κόσμος - πριν καν ορίσουν νέα τιμή, πριν καν εμφανίσουν τις προσφορές. Το κάνανε επανειλημμένα μέσα στα Χριστούγεννα όπου βγάζανε τρελές προσφορές σε τηλεοράσεις εξ αρχής εξαντλημένες.

είσαι λάθος, το ότι βγάλανε τις τιμές crazy you γύρω στις 2:00 τα ξημερώματα και κάποιος σε πρόλαβε δεν σημαίνει ότι ήταν εξαρχής εξαντλημένη. Αν δεις κάποιος συμφορουμίτης είχε αναφέρει τότε μια τέτοια προσφορά χαράματα, το πρωι ήταν εξαντλημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι λάθος, το ότι βγάλανε τις τιμές crazy you γύρω στις 2:00 τα ξημερώματα και κάποιος σε πρόλαβε δεν σημαίνει ότι ήταν εξαρχής εξαντλημένη. Αν δεις κάποιος συμφορουμίτης είχε αναφέρει τότε μια τέτοια προσφορά χαράματα, το πρωι ήταν εξαντλημένη.

 

Δεν είμαι λάθος. Ξέρω πολύ καλά τι λέω διότι εκείνη την περίοδο παρακολουθούσα το U ανά 1'. Εκείνη την εβδομάδα ήμουν με το F5 κυριολεκτικά κάτω από το δάκτυλό μου. Η μία βγήκε εξαντλημένη εξ αρχής, η άλλη βγήκε με λάθος τιμή και εξαντλήθηκε με το που μπήκε η έκπτωση. Αν νομίζεις ότι είμαι λάθος προσπάθησε να εξηγήσεις την φωτογραφία από πάνω. Και προτιμώ να μην γράψω αναλυτικά για την παραπάνω φωτογραφία απλά να την παραθέσω.

 

 

Η μόνη TV που είχε τότε κομμάτια, αν θυμάμαι καλά ήταν η 6100 κάπου στα 450€, α θυμάμαι καλά. Έδινε μια έκπτωση γύρω στα 70-100€ έναντι του skroutz. Αυτή είχε νομίζω 6 κομμάτια και το σκεφτόμουν πολύ. Είχα όμως ξενερώσει έχοντας "χάσει"(ουσιαστικά τίποτα δεν χάνεις αλλά τέλος πάντων) εκπτώσεις της τάξης των 35-50%.

 

 

Έλα βρήκα και το thread που αναφέρεις

http://www.insomnia.gr/topic/431251-samsung-32-le32d550/page__p__4470476__hl__samsung__fromsearch__1#entry4470476

Από το δεύτερο post τους βρίζουν για εξαντλημένο. Αυτός που άνοιξε το θέμα δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι ήταν εξαντλημένη από πολύ ποιο πριν; Και δεν ήταν εξαντλημένη από τις 6 το πρωί αλλά με το ανέβασμα της προσφοράς. Τώρα αν την βγάζουν εξαντλημένη για να ξενερώσουν αυτόν που καθόταν μέχρι τις 2 το βράδυ και να την αλλάζουν σε διαθέσιμη στις 5 π.χ. το πρωί δεν ξέρω, αλλά ούτε και το αποκλείω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα βρήκα και το thread που αναφέρεις

http://www.insomnia.gr/topic/431251-samsung-32-le32d550/page__p__4470476__hl__samsung__fromsearch__1#entry4470476

Από το δεύτερο post τους βρίζουν για εξαντλημένο. Αυτός που άνοιξε το θέμα δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι ήταν εξαντλημένη από πολύ ποιο πριν; Και δεν ήταν εξαντλημένη από τις 6 το πρωί αλλά με το ανέβασμα της προσφοράς. Τώρα αν την βγάζουν εξαντλημένη για να ξενερώσουν αυτόν που καθόταν μέχρι τις 2 το βράδυ και να την αλλάζουν σε διαθέσιμη στις 5 π.χ. το πρωί δεν ξέρω, αλλά ούτε και το αποκλείω.

http://www.insomnia.gr/topic/431360-smart-tv-plasma-51-40-%CE%B1%CF%80%CE%BF-crazyu/page__p__4472007__hl__crazy+you+__fromsearch__1#entry4472007

 

σε αυτό αναφερόμουν, για το άλλο δεν ξέρω...Η δική μου εμπειρία πάντως αφορούσε σε αγορές της τάξης των 5κ ευρώ για το γραφείο, και έμεινα πολύ ευχαριστημένος...

λίγα κομμάτια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/431360-smart-tv-plasma-51-40-%CE%B1%CF%80%CE%BF-crazyu/page__p__4472007__hl__crazy+you+__fromsearch__1#entry4472007

 

σε αυτό αναφερόμουν, για το άλλο δεν ξέρω...Η δική μου εμπειρία πάντως αφορούσε σε αγορές της τάξης των 5κ ευρώ για το γραφείο, και έμεινα πολύ ευχαριστημένος...

λίγα κομμάτια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα...

 

Μα δεν είπα ότι είναι κακό μαγαζί και ανέφερα και εγώ μια προσφορά που είχαν κομμάτια και μάλιστα θυμάμαι το τελευταίο κομμάτι από την 6100 (αν θυμάμαι μοντέλο) είχε φύγει το απόγευμα. Είχα ψηθεί άγρια εκείνη την ημέρα.

Απλά βάζουν και προσφορές που δεν έχει ποτέ ο καταναλωτής την ευκαιρία να τις διεκδικήσει - αυτό έχω καταλάβει προσωπικά - διότι είναι εξ αρχής εξαντλημένες, είτε επειδή αυτές τις βλέπουν πρώτα οι υπάλληλοι και προφανώς τις χτυπάνε, είτε, ελπίζω πως δεν ισχύει αυτό, για να κάνουν ντόρο.

Την φωτογραφία ποιο πάνω την βλέπεις. Δεν με ενδιέφερε να αγοράσω θερμόμετρο, απλά είναι αστεία και δείχνει αυτό που λέω ξεκάθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...