Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν χάρτες Don't Panic μαζί με αγορά android κινητού από Πλαίσιο


denexo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφορουμίτες καλησπέρα,

στο πλαίσιο τρέχει μία προωθητική ενέργεια από την NGI και μαζί με αγορά android κινητού δίνουν δωρεάν το καινούριο πρόγραμμα πλοήγησης GPS Don't Panic. Δεν νομίζω να παίζει ρόλο η τιμή του κινητού μιας και εμένα μου το έδωσαν μαζί με την αγορά του Alcatel OT-918D (119€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτησω σου βγηκε καλο το αλκατελι?σε σχεση με το χ8,ποιο προτιμαμε??

 

Το κινητάκι με root και το links2SD έχει αναπνεύσει και γενικά το θεωρώ τίμιο για τα λεφτά του. Σε σύγκριση με το X8 νομίζω είναι πάνω κάτω τα ίδια με την σημαντική διαφορά ότι το alcatel είναι dual sim ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περισσότερες λεπτομέρειες εδώ

http://www.digitalli...tou-mhna-19320/

"H προσφορά της χρονιάς;" Πληρωμένη καταχώριση μου θυμίζει... Τέλος πάντων...

 

Το πρόγραμμα, για μένα, είναι το κορυφαίο για Android. Από πού έχει όμως 29; Στο site της NGI το έχουν 39...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, όχι και το κορυφαίο, υπάρχει και το iGO που είναι εγγύηση σε android.

Το Sygic είναι τραγικό σε δρομολογήσεις και έχει πολλές ελλείψεις σε POIs. Το iGO είναι πιο καλό στις δρομολογήσεις, αλλά και με τα Pois δεν τα πάει τόσο καλά, και οι χάρτες του έχουν ελλείψεις.

Δυστυχώς, έχω πληρώσει πολλά από αυτά, και θα αναγκαστώ να πληρώσω πάλι για το Don't Panic. Και πολύ καλούς χάρτες έχει και στα Pois δεν παίζεται. Χαρακτηριστικό παράδειγμα, στο χωριό μου (500 κατοίκων) η έκδοση της Mireo για το iPhone έχει όλα τα καφενεία, super market, σχολείο, κοινότητα, κτλ... Πάνω από 20 pois...

Είναι βέβαια το πιο άσχημο απ' όλα, αλλά μπρος τα κάλη... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...