Προς το περιεχόμενο

Wii Remote Plus - Λευκό - Public 16,97€


fwtonio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και θα το σκεφτομουν να παρω για τον emulator dolphin, αλλα δεν υπαρχει σαλιο

 

είχα πάρει και εγω ένα μαζί με nunchuck αλλα σερνόταν το dolphin στο desktop μου (τότε δεν επαιζε σε 7)... Αν κάποιος δε προλάβει, κ ενδιαφέρεται το δίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάρει και εγω ένα μαζί με nunchuck αλλα σερνόταν το dolphin στο desktop μου (τότε δεν επαιζε σε 7)... Αν κάποιος δε προλάβει, κ ενδιαφέρεται το δίνω

 

Τι εστι dolphin ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Thanks! Παρε και το +1 σου, στο θεμα δεν βαζω ακομα, αν παραλαβω θα βαλω - δεν εχω ιδιαιτερη εμπιστοσυνη στο μαγαζι :rolleyes:

Εβαλα 5 αστερακια και στο θεμα αφου πριν λιγο παρελαβα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελια ενω ηταν διαθεσιμο...Τωρα πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχουν εξαντληθει και τα περιμενουν ξανα αρχες Μαιου...Με βλεπω να τρωω ακυρο για αλλη μια φορα απο το Public....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχος ξεατυχος το μονο που εχω να πω ειναι οτι ενω εχω παραγγειλει πολλες φορες πραγματα απο public σε τιμες προσφορων ΠΟΤΕ δεν εχω παραλαβει ουτε ενα....

 

Ατυχος ξεατυχος το μονο που εχω να πω ειναι οτι ενω εχω παραγγειλει πολλες φορες πραγματα απο public σε τιμες προσφορων ΠΟΤΕ δεν εχω παραλαβει ουτε ενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχος ξεατυχος το μονο που εχω να πω ειναι οτι ενω εχω παραγγειλει πολλες φορες πραγματα απο public σε τιμες προσφορων ΠΟΤΕ δεν εχω παραλαβει ουτε ενα....

 

Ατυχος ξεατυχος το μονο που εχω να πω ειναι οτι ενω εχω παραγγειλει πολλες φορες πραγματα απο public σε τιμες προσφορων ΠΟΤΕ δεν εχω παραλαβει ουτε ενα....

 

παραλαβή από κατάστημα είχες βάλει ή αποστολή σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

   Το ερωτημα Πετρο ειναι τι ωρα παρηγγειλε, πιστευω οτι η ιστορια τελειωσε στις 12.25 (οποτε και τελειωσαν τα αποθεματα και πηγε "κατοπιν παραγγελιας"). Οταν εμφανιστηκε ξανα διαθεσιμο το απογευματακι, προφανως εμφανιστηκε απο λαθος του συστηματος.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το ερωτημα Πετρο ειναι τι ωρα παρηγγειλε, πιστευω οτι η ιστορια τελειωσε στις 12.25. Οταν εμφανιστηκε ξανα διαθεσιμο το απογευματακι, προφανως εμφανιστηκε απο λαθος του συστηματος.  

 

Και εγώ είχα παραγγείλει με παραλαβή από κατάστημα και είναι ακόμα υπό επεξεργασία (έχω την εντύπωση ότι έδωσαν προτεραιότητα σε αυτά που ήταν αποστολή στο σπίτι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

  Αν παρηγγειλες πριν τις 12.20 τοτε μπορει να ειναι αυτο που λες. (Την αλλη φορα παντως με τα πολυπριζα εδωσαν προτεραιότητα σε οσους ειχαν παραλαβη απο καταστημα, οι αλλοι περιμεναν μεεεεεεερες...) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...