Προς το περιεχόμενο

Wii Remote Plus - Λευκό - Public 16,97€


fwtonio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακυρωση κι εδω...Ενταξει 2η φορα στη σειρα με τους συγκεκριμενους.Την προηγουμενη φορα παρηγγειλα ενα Bluray με τιμη 9ε και διαθεσιμοτητα μιας εβδομαδας.Μεσα στην εβδομαδα λοιπον με πηραν τηλ και μου ειπαν οτι βρεθηκε απο αλλον προμηθευτη με τιμη 25ε πλεον κι αν το ηθελα να το αγορασω τοσο...Ετσι απλα.Τωρα στο mail λενε για λαθος συστηματος παρολο τον κοσμο που παρελαβε σε αυτην την τιμη.Προφανως και τρολλαρουν οι τυποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παρήγγειλα 2 από το multirama την περασμένη Πέμπτη και παρέλαβα χτες από το κατάστημα χωρίς κανένα πρόβλημα. Κάτι είπανε στην αρχή για την τιμή, αλλά τελικά ok.

 

από Multirama ;

... το είχε σε προσφορά και το Μultirama ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το έλαβα και επειδή είναι ίδιο ακριβώς με αυτό από το getitnow ,θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι multirama-getit-public και γερμανός είναι ο ίδιος όμιλος.

Το πρόστιμο που είχε φάει ο όμιλος με την διαφήμιση των παιχνιδιών, που δεν υπήρχαν ,δεν φαίνεται να τους έχει βάλει μυαλό.

Είμαι μέσα για όποια κίνηση θα είναι προς την κατεύθυνση επιβολής νέου προστίμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου ακυρώθηκαν 2 παραγγελίες για παραλαβή από κατάστημα, και μάλιστα από τις πρώτες που δόθηκαν από εδώ (Τετάρτη 11/4/2012, 11:12 π.μ.). Για άλλη μια φορά μας δουλεύουν κανονικά, χρειάζονται 8+ μέρες για να καταλάβουν ότι έχει γίνει λάθος τιμολόγηση, να παραλάβουν αρκετοί που δήλωσαν ότι ήθελαν αποστολή στο σπίτι τους και το public μέχρι χθες να λέει ότι περιμένει νέα παραλαβή το Μάη για την εκτέλεση των παραγγελιών. Μια καταγγελία για παραπλανητική διαφήμιση δεν θα τους χάλαγε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία νωρίς 11:36:06 και την επόμενη ημέρα πήραν τηλέφωνο (!) και με ενημέρωσαν οτι μπορώ να παραλάβω από το κατάστημα Τσιμισκή Θεσσαλονίκης. 2 είχα παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Matrix τι τα κάνεις τόσα wii;

 

wii ενα εχω μονο - remotes οσα χρειαζονται. Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν εχεις wii (ή παρεα)... B)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε όποιος είχε παραγγείλει μετά τις 12:30 , όπως είχε πει αρχικά ο matrix , δεν πήρε.

 

'Εχεις λάθος, δεν παρέλαβα και ήμουν από τους πρώτους που παρήγγειλαν από εδώ, στις 11:12, αλλά με παραλαβή από κατάστημα. Το thread ανοιχτηκε στις 11:06. Απ' ότι φαίνεται, εξυπηρετήθηκαν πρώτα παραγγελίες με αποστολή στο σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχεις λάθος, δεν παρέλαβα και ήμουν από τους πρώτους που παρήγγειλαν από εδώ, στις 11:12, αλλά με παραλαβή από κατάστημα. Το thread ανοιχτηκε στις 11:06. Απ' ότι φαίνεται, εξυπηρετήθηκαν πρώτα παραγγελίες με αποστολή στο σπίτι...

 

οπότε στην τύχη διάλεξαν σε ποιους θα δώσουν με προτεραιότητα στις αποστολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ...

 

ας περιμένουμε λίγο απάντηση από κάποιον υπεύθυνο και από εβδομάδα κάνουμε λίστα για ομαδική καταγγελία ή πολλές ατομικές καταγγελίες στο:

http://www.efpolis.gr/el/form-ypovoli-paraponon.html

 

Στο 1520 μου είπαν ότι μπορεί να γίνει είτε ατομικά είτε ομαδικά στο mail τους.

 

Εφόσον προχωρήσουμε καλό είναι να ξέρουμε ποιοι περίπου θα είμαστε, καθώς και αν είναι διατεθειμένοι κάποιοι φίλοι να δώσουν αριθμούς παραγγελίας που έχουν ήδη εξυπηρετηθεί!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...