Προς το περιεχόμενο

Wii Remote Plus - Λευκό - Public 16,97€


fwtonio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Αν παρηγγειλες πριν τις 12.20 τοτε μπορει να ειναι αυτο που λες. (Την αλλη φορα παντως με τα πολυπριζα εδωσαν προτεραιότητα σε οσους ειχαν παραλαβη απο καταστημα, οι αλλοι περιμεναν μεεεεεεερες...) 

 

Τώρα είδα την ώρα που παρήγγειλα. Στις 3.. για να δούμε όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε εμένα πάντως που έκανα παραγγελία σε φάση "Περιορισμένη Διαθεσιμότητα" και με κούριερ για Χανιά μόλις μου έστειλαν mail ότι μου έχει αποσταλεί η παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαβη απο καταστημα εχω βαλει.Δεν θυμαμαι τι ωρα εκανα την παραγγελια.Δεν γραφει στο ιστορικο.Παραγγελία # o11579972 - Υπό επεξεργασία.Αυτο μου γραφει κ μετα απο τηλεφωνο μου ειπαν περιμενουν παραλαβει το Μαιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορεις να την δεις απο την ωρα που εχει το mail που ελαβες απο το public ακριβως μετα την παραγγελια σου. Εχει τιτλο "Καταχώρηση παραγγελίας"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα λυπαμαι που θα στω πω αλλα η δικια μου παραγγελια εγινε λιγακι αργοτερα απο την δικια σου (και οπως ειπα ηρθε Μ.Παρασκευη, μαλιστα επαρχια, δηλαδη ειχε ηδη φυγει Μ.Πεμπτη)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν βρεθει αλλος ενας που ΔΕΝ παρελαβε ενω παρηγγειλε πριν τις 12.20 και επελεξε "παραλαβη απο καταστημα" και ταυτοχρονα αν δεν βρεθει κανεις που εβαλε αποστολη στον χωρο και δεν παρελαβε, τοτε θα αρχισουμε να εχουμε δειγμα που να επιβεβαιωνει αυτο που λες. Εσυ δεν "μετρας" αφου ηδη ειχαν τελειωσει. Το δειγμα των 4 ανθρωπων ειναι πολυ μικρο για εξαγωγη συμπερασματων.

 

Μην ξεχναμε οτι συνηθως δουλευουν με την μεθοδο του "ο,τι να 'ναι", μην ψαχνεις λογικες και πολιτικες, δεν ειναι τοσο επαγγελματιες σε αυτα τα μαγαζια...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 11:11 + παραλαβή από το κατάστημα = Επεξεργασία (for ever?)

 

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν το ποίημα με τον προμηθευτή.

 

Τώρα ξέρω! Την επόμενη φορά 1 παραγγελία + 1 στο κατάστημα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους

 

Είχα παραγγείλει 2 Wii Remotes για παραλαβή από το κατάστημα. Μόλις μου ήρθε mail από Public:

 

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω απρόβλεπτων τεχνικών προβλημάτων, τα προϊόντα μας, κατά τη στιγμή της καταχώρησης της παραγγελία σας. εμφανίζονταν στην ιστοσελίδα μας σε ασυνήθιστα κατά αντικειμενική πραγματικότητα χαμηλή τιμή"

 

Ακύρωσαν την παραγγελία λοιπόν... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα 2 από το multirama την περασμένη Πέμπτη και παρέλαβα χτες από το κατάστημα χωρίς κανένα πρόβλημα. Κάτι είπανε στην αρχή για την τιμή, αλλά τελικά ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που παρέβαλε σε αυτή την τιμή?

 

Και εμένα με την ακύρωσαν

 

Διαβασε παραπανω να δεις....Παρελαβαν κανονικα καποιοι....Και τωρα μας λενε για λαθος στην τιμη...

Αν καποιος που εχει ηδη παραλαβει μπορει να μου στειλει με PM τον αριθμο παραγγελιας θα τον ευχαριστουσα πολυ!

Ξαναπηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι οι παραγγελιες που παραδοθηκαν εγιναν κατα λαθος και ηταν μονο οι πρωτες μεχρι να το παρουν χαμπαρι και να το διορθωσουν....

Αν καποιος εχει την καλοσυνη ας μου στειλει ενα PM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το διαβασα αυτό!!!

 

Απλά αν μπορούν να γράψουν αυτοί που παρέλαβαν, το πότε και το πόσο... και πόσα τεμάχια...

 

... και αν μπορούμε να τους "χρησιμοποιήσουμε" ως "μάρτυρες" στα τηλέφωνά μας στο παμπλικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...