Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

According to Konami, PES 2013′s demo will be released in the first week of September and the PC platform will be the first one to get it. Ironic, isn’t it? Still, it’s good to see that a demo will hit our platforms first. Konami will reveal more details, as well as a new trailer for PES 2013 tomorrow, so stay tuned.

PES 2013 Demo coming in first week of September on the PC, System Requirements Revealed

 

 

PES 2013 Demo System Requirements:

 

System: XP/Vista/Windows 7

CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor

RAM : 1 GB or more

Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000

SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0

DIRECT X : Direct X 9.0 or more

RESOLUTION : 800×600 or more

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω πολλές επιφυλάξεις, ειδικά τώρα που έχω στα χέρια μου το ps vita και το fifa 12. Έπαθα πλάκα με το σχετικό παιχνίδι, και αν είναι τόσο καλό σε φοριτή κονσόλα σκεφτείτε στο ps3. Λέω να το τσιμπήσω τώρα που έπεσε πολύ η τιμή του και να έχω την ευκαιρία να τα συγκρίνω. :rolleyes:

Προσωπική άποψη πως φέτος το fifa12 είναι καλύτερο από pes12, όπως το pes11 ήταν καλύτερο από το 11 του fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πολλές επιφυλάξεις, ειδικά τώρα που έχω στα χέρια μου το ps vita και το fifa 12. Έπαθα πλάκα με το σχετικό παιχνίδι, και αν είναι τόσο καλό σε φοριτή κονσόλα σκεφτείτε στο ps3. Λέω να το τσιμπήσω τώρα που έπεσε πολύ η τιμή του και να έχω την ευκαιρία να τα συγκρίνω. :rolleyes:

Προσωπική άποψη πως φέτος το fifa12 είναι καλύτερο από pes12, όπως το pes11 ήταν καλύτερο από το 11 του fifa.

 

Σε καθε αγωνα ποδοσφαιρου υπαρχουν τα φαουλς (fouls).Οταν το καταλαβει η ΕΑ θα ειναι ηδη αργα.Ασε που εχει χασει απο φετος τους offline παικτες με το αθλιο ΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω πολλές επιφυλάξεις, ειδικά τώρα που έχω στα χέρια μου το ps vita και το fifa 12. Έπαθα πλάκα με το σχετικό παιχνίδι, και αν είναι τόσο καλό σε φοριτή κονσόλα σκεφτείτε στο ps3. Λέω να το τσιμπήσω τώρα που έπεσε πολύ η τιμή του και να έχω την ευκαιρία να τα συγκρίνω. :rolleyes:

όπως το pes11 ήταν καλύτερο από το 11 του fifa.

σταληθεια το πιστευεις αυτο οτι το PES2011 ηταν καλυτερο του FIFA11? :shock:

 

με την καμια ομως, η ΚΟΝΑΜΙ εχει κατι χρονια να βγαλει καλυτερο ποδοσφαιρακι απο την EA και αυτο σιγουρα δεν ηταν το περσινο PES2011 το οποιο ηταν απο τα πιο αθλια που εχει βγαλει τα τελευταια χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταληθεια το πιστευεις αυτο οτι το PES2011 ηταν καλυτερο του FIFA11? :shock:

 

με την καμια ομως, η ΚΟΝΑΜΙ εχει κατι χρονια να βγαλει καλυτερο ποδοσφαιρακι απο την EA και αυτο σιγουρα δεν ηταν το περσινο PES2011 το οποιο ηταν απο τα πιο αθλια που εχει βγαλει τα τελευταια χρονια.

Γούστα είναι αυτά φίλε :rolleyes: Απλώς με το pes 2011 πέρασα πιο ευχάριστα την ώρα έναντι των άλλων pes, και όπως έχω γράψει έχει καιρό να πάρω κάποιο fifa για να συγκρίνω, τώρα πήρα το 12 αλλά σε ps vita. Προσωπική άποψη είναι.

Προσωπική άποψη πως φέτος το fifa12 είναι καλύτερο από pes12, όπως το pes11 ήταν καλύτερο από το 11 του fifa.

Το κόψες το ποστ και μάλλον δεν είδες το underline :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γούστα είναι αυτά φίλε :rolleyes: Απλώς με το pes 2011 πέρασα πιο ευχάριστα την ώρα έναντι των άλλων pes, και όπως έχω γράψει έχει καιρό να πάρω κάποιο fifa για να συγκρίνω, τώρα πήρα το 12 αλλά σε ps vita. Προσωπική άποψη είναι.

 

Το κόψες το ποστ και μάλλον δεν είδες το underline :P

το εκοψα γιατι στο 1ο που ειπες οτι το FIFA12 ειναι καλυτερο απο PES2012 συμφωνω αλλα δεν συμφωνω οτι το PES2011 ειναι καλυτερο του FIFA11.

 

αντιθετως το PES2012 ειναι πολυ καλυτερο του PES2011.

 

 

Υ.Γ.το τσιμπησες τελικα το FIFA για το Vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι :-D το μοναδικό μου παιχνίδι στο ps vita , περιμένω να βγουν και άλλα γιατί πόση ώρα μόνο φιφα; :-D

γιατι το UGA τι το εκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...