Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου το φερε ο θείος, το δοκίμασα και έφαγε σβήσιμο αμέσως. Δεν είχα προσέξει το παραπάνω μήνυμα του φίλου και διαπίστωσα αργά ότι δεν έχει Bundesliga.... Και εκτός από αυτό δεν υπάρχει η Dortmund πουθενά... Fifa και φέτος για μένα...

Νομιζω παντως οτι δεν επρεπε να το βγαλεις καθως με τα διαφορα patch που θα βγουνε θα ειναι εντελως διαφορετικο παιχνιδι..Και εξηγω..Ηδη η Pesedit θα βγαλει αυριο http://pesedit.com/f...0-First-Screens και θα εχει Dortmund..Οσο για τα γραφικα και την καμερα και εμενα μου ξινισαν γιατι στο Demo με τα διαφορα unlock config+turf+Tweak ηταν πολυ καλυτερο...Σιγα σιγα θα βγαινουν και εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση, υπαρχει κανα patchακι να περασουμε την ελληνικη γλωσσα στα μενου?ο σχολιασμος δεν με πολυ ενδιαφερει μιας και μου την δινουν ολο μ@λ@κιες λενε και του κλεινω τους αγγλους τουλαχιστον δεν τους καταλαβαινω.χαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου κρασαρει στα exhibition match. εναν αγωνα προλαβα να παιξω μονο. εκνευριστηκα ομως απιστευτα με την βλακεια. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΦΕΛΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ;;; ΤΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ;;; ΜΟΝΟ ΤΗΝ MAN UTD ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;; ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΝΕ; μονο και μονο για αυτον τον λογο μου ερχεται να το κανω unistall απο εχθες. το fifa 13 DEMO μου αρεσει πιο πολυ γιατι απλα ειναι καλυτερο. μια θολουρα στα γραφικα ειδα... και κατι περιεργες καμερες... και παλι φετος fifa και μονο FIFA. θα περιμενω μπας και βγει κανενα official patch, το τονιζω αυτο official patch για το κρασαρισμα, θα παιξω περισσοτερα παιχνιδια και δεν νομιζω οτι θα αλλαξει πολυ η αποψη μου.

το fifa και το pro τωρα πια ειναι σαν τον ολυμπιακο και τον παναθηναικο αντιστοιχα. πχ το 2011 το pro ηταν ανωτερο απο το fifa. ετσι σαν συνηθισμενο στα"πρωταθληματα" το φιφα εβαλε πολλα καινουργια πραγματα και φτασαμε στο καλυτερο για μενα ποδοσφαιρακι το fifa 2012. το pro το 2012 ηταν μαπα (παλι). Οποτε λεει, κριση εχουμε, δεν θα βαλω τιποτα καινουργιο, απλα θα κανω καποιες μικρες αναβαθμισεις και θα το παρω παλι ευκολα. θα πουλησω τρελα επειδη το pro ειναι χαλια. ολυμπιακος και παναθηναικος αντιστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκνευριστηκα ομως απιστευτα με την βλακεια. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΦΕΛΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ;;; ΤΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ;;;

 

Πάντα το Pro είχε τέτοια προβλήματα από το International Superstar Soccer! Tώρα μου βγάζεις τη χολή;;

ΝΑ μου πεις αμα δε γκρινιαζουμε αυτοι θα εφησυχασουν!

 

το fifa και το pro τωρα πια ειναι σαν τον ολυμπιακο και τον παναθηναικο αντιστοιχα. πχ το 2011 το pro ηταν ανωτερο απο το fifa. ετσι σαν συνηθισμενο στα"πρωταθληματα" το φιφα εβαλε πολλα καινουργια πραγματα και φτασαμε στο καλυτερο για μενα ποδοσφαιρακι το fifa 2012. το pro το 2012 ηταν μαπα (παλι).

 

Πλάκα κάνεις ότι το Pro2011 ήταν ανώτερο του Fifa11 !!! Τέτοιο μπασταρδεμα στο gameplay στο Pro2011 να μου μπερδευει τη πάσα με την καθετη μπαλιά δεν έχω ξαναδει !!!

 

Επισης , μια ζωή τα animation του fifa είναι δεκαετιών! Και μια ζωή η μηχανή γραφικών η ιδια απλά βελτιώνουν καθε χρόνο κατι παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις ότι το Pro2011 ήταν ανώτερο του Fifa11 !!! Τέτοιο μπασταρδεμα στο gameplay στο Pro2011 να μου μπερδευει τη πάσα με την καθετη μπαλιά δεν έχω ξαναδει !!!

 

Επισης , μια ζωή τα animation του fifa είναι δεκαετιών! Και μια ζωή η μηχανή γραφικών η ιδια απλά βελτιώνουν καθε χρόνο κατι παραπανω!

 

ισως να κανω λαθος και να λεω για το fifa 10. ή το 10 ή το 11 ηταν αθλιο. δεν θυμαμαι πιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2011 το pro ηταν ανωτερο απο το fifa

καλα πλακα μας κανεις?ανωτερο το pes 2011 απο το fifa 11? :X :shock:

χειροτερο ποδοσφαιρακι απο το pes 11 δεν εχω ξανασυναντισει στην ζωη μου.

αυτη η μ@λ@κι@ με εκανε να "συχαθω" το pes και να ασχολειθω με το fifa.

 

το φετινο το pes 13 ναι ειναι αρκετα καλο θα ελεγα, το αγορασα χθες (για pc γιατι για ps3 ειχε 55Ε και αν ηταν μαπα θα κατευαζα ακομα μπινελικια) και ναι μου αρεσε αρκετα θα ελεγα.ανετα παιζω δλδ.τωρα περιμενω το fifa 13 να το βρω απτον θειο πρωτα με το καλο γιατι τα 60Ε που ζητανε (για ps3) δεν τα διαθετω αυτη την στιγμη, κατα τα χριστουγεννα (αν κανουν κανα θαυμα οπως περισυ ολα τα μαγαζια που το ειχαν στα 30Ε) παει σιγουρη αγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πλακα μας κανεις?ανωτερο το pes 2011 απο το fifa 11? :X :shock:

χειροτερο ποδοσφαιρακι απο το pes 11 δεν εχω ξανασυναντισει στην ζωη μου.

 

αν διαβαζες λιγο και το επομενο ποστ ολα θα ηταν οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου κρασαρει στα exhibition match. εναν αγωνα προλαβα να παιξω μονο. εκνευριστηκα ομως απιστευτα με την βλακεια

 

 

Η 1η έκδοση του θείου είχε πρόβλημα με κρασαρίσματα. Βγήκε άλλη έκδοση / αρχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Το εβαλα αλλα μου κολαει στην πρωτη μαυρη οθονη με το loading το στογκυλο κατω αριστερα..

Τι μπορει να φταιει??

εχω και ΧP και win7 και στα 2 το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανενας προβλημα με το data pack? δεν μπορει να το κανει install

 

Για του θείου την έκδοση μιλάς?

 

By the way πέρασα στην επόμενη φάση του champions League sto Professional με την Real madrid,

έπαιξα και 2 αγώνες στο World class αλλά έχασα και στους δύο.

Ημουνα αφηρημενος με την tv δίπλα.

Μπορώ να πω οτι το φίφα13 έχει καλύτερα γραφικά φέτος απο το PRO13 και ο χλοοτάπητας φαίνεται καλύτερος στο φιφα.

Το Μόνο που υπερέχει το PES 2013 είναι οτι στην αμυντική λειτουργία κλέβεις την μπάλα και κόβεις τον αντίπαλο με το κουμπί της πάσας και λειτουργεί ποιο κάλα γενικά αυτη η λειτουργία σε σχέση με πέρσι .Κλέβεις κ κόβεις πιο εύκολα πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. Okay, μέχρι την επόμενη γενιά ΔΕΝ θα δούμε βελτιωμένο Pro γιατί τα προβλήματα είναι στον πυρήνα του κώδικα και τα γίδια της Konami πολύ απλά δεν ξέρουν που πάνε τα τέσσερα. Είναι δυνατόν να κάνω μια εκπληκτική φάση κι ο λαλάκας ο Rafael να σταματάει να τρέχει ενώ έχω πατημένο το τρέξιμο; Δηλαδή, με ποια λογική την τρέλα μου δεν κάνεις στο τέλος της φάσης αυτό που σου λέω. Τρέχα αγορί μου, πατάω τρέξιμο αρά ΤΡΕΧΕΙΣ. Δεν σταματάς εντελώς ξαφνικά και χωρίς κανένα λόγο ενώ με το κωλοκουμπί σου λέω να κάνεις κάτι άλλο. Προτού κάποιος πάει να δικαιολογήσει, δεν παίζει πρόβλημα από stamina γιατί όταν κάνει το κοντρόλ με το στήθος πάει να τρέξει (πριν το σουτ). Ακόμα κι αν τελείωνε δε η stamina, όπως ξέρουμε στο Pro δεν αλλάζει ο παίκτης σε τζόκιν στα καλά καθούμενα αλλά διατηρεί το animation του τρεξίματος (χωρίς να καλύπτει όμως την ίδια απόσταση). Δηλαδή, δεν γίνεται αυτό. Είναι σαν να παίζεις FPS και μόλις εμφανίζεται ο αντίπαλος να πατάς το Shift για τρέξιμο και να μην τρέχει ο χαρακτήρας σου (κι ας μην του έχει τελειώσει η στάμινα).

 

http://youtu.be/12fD3YDxgOM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...