Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι η κάρτα δεν είναι καινούρια. 

Είναι η ρημάδα της υπογραφής.

Αααα, ναι σωστά. Δεν παρατήρησα. Κοίτα να δοκιμάσεις και μια καινούρια καρτούλα. Αλλά μια mobo έχει το πιθανότητο πρόβλημα. Επίσης, μπες λίγο στο http://www.canyourunit.com/ και δες αν σηκώνεις το PES.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω ενα προβλημα οταν παιζω online. πολλες φορες στην διαρκεια του παιχνιδιου μου βγαζει ενα μηνυμα "η συνδεση με τον διακομισττη χαθηκε". και χανω τον αγωνα.και μετα πρεπει να ξαναπατησω στο football masterleague online για να συνδεθω παλι. σε εσας σας το κανει αυτο?. ειναι πολυ ενοχλητικο αυτο γιατι ετσι χανω πολυ χρημα.

 

μου το έκανε και μένα πολύ συχνά όταν είχα forthnet. Θυμάμαι μια μέρα ούτε παιχνίδι δεν τελείωσα με τις αποσυνδέσεις.

Τώρα στον ΟΤΕ ζήτημα να μου το έχει κάνει πάνω από 2 φορές από τότε που το χω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις ανοιγω το παιχνιδι εμφανιζεται αυτο το μηνυμα

http://prntscr.com/2ejtu7

τι μπορω να κανω για να διορθωθει το προβλημα?

Επεξ/σία από AlphaAlpha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

το Pro Evolution Soccer 2013 για pc για το γνησιο μιλαμε θελει το dvd μεσα καθε φορα για να παιξεις και ειδικα online? αν κατεβασω crack για να παιξει χωρις dvd δεν θα το πιανει σαν γνησιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ωραια, αφου βρηκες το patch θα κανεις νεα εγκατασταση το παιχνιδι απο την αρχη, αφου γινει η εγκατασταση μετα θα μπεις μεσα στο παιχνιδι και θα σου ζητησει αναβαθμιση, δε θα την κανεις , θα τρεξεις το patch και μετα θα μπεις μεσα για να κανεις αναβαθμιση, οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ να το κανω απεγκατασταση.μετα να το κανω εγκατασταση και οταν γινει να μπω κανονικα και οταν μου ζητησει Update (να το κλείσω το game ή να το εχω κατω στην μπαρα ελαχιστοποιημενο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απεγκατασταση-εγκατασταση-μπαινεις στο game για να παιξεις online σου λεει ν αναβαθμισεις,κλεινεις το game και μετα κανεις εγκατασταση το patch και μπαινεις κανεις αναβαθμιση απο το game και εισαι ετοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω .οταν εβαλα το crack toy patch μπηκε κανονικα και εκανα Update. οταν πηγανα παιξω Online εβαλα τους κωδικους σωστα αλλα μετα μου ελεγε οτι ειναι εσφαλμενο κατι (μηπως το ελεγε επειδη ειχα το crack μεσα και οχι το cd) μετα ξαναβαζω το Update και παλι οπως πριν δεν επαιζε .τι να πω δεν ξερω θα το ψαξω παντως ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...