Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιγουρα ειναι cheater????? γιατι σε εναν αλλον αγωνα εχανα 1-0 και στο πρωτο  10λεπτο παλι εβγαλε το ιδιο μηνυμα.....εκτος αν δεν ηθελε να κερδισει ο τυπος!!! χαχαχα   :-D  

Παντως το ονλινε σε μενα 8 στις 10 ειναι ελεινο ......οι συνδεσεις ειναι για τον λουτσο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pro Evolution 2013 - Αγορά μόνο code για online games (gift)

Ξερει κανεις αν γινεται να αγορασω μονο τον κωδικο για on line games και οχι ολο το παιχνιδι ??

για δωρο προκειται ! ευχαριστω ..

Το ίδιο πράγμα είναι. στην ουσία πληρώνεις τον κωδικό. δε έχει διαφορά. πάρε το πακέτο και δώσε του μόνο το κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν γινεται να αγορασω μονο τον κωδικο για on line games και οχι ολο το παιχνιδι ??

 για δωρο προκειται ! ευχαριστω ..

Στο Ebay θα βρείς περιπτώσεις που τον πουλάνε πιο φθηνά τον κωδικό μονο (digital) δηλαδή , εχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια για steam φθηνότερα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν γινεται να αγορασω μονο τον κωδικο για on line games και οχι ολο το παιχνιδι ??

 για δωρο προκειται ! ευχαριστω ..

Η παλιά γινοταν  τώρα οχι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ebay θα βρείς περιπτώσεις που τον πουλάνε πιο φθηνά τον κωδικό μονο (digital) δηλαδή , εχω αγοράσει αρκετά παιχνίδια για steam φθηνότερα

αυτο εννοουσα ! η μηπως πουλαει η  κοναμι των κωδικο μονο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εννοουσα ! η μηπως πουλαει η  κοναμι των κωδικο μονο ..

 

Να πουλάει τον κωδικό η ιδια η Konami δύσκολο το αλλο που σου ειπα παίζει ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι. εγω στο pro παιζω μονο online. επειδη βαριεμαι να βαζω βγαζω το dvd αν κατεβασω το αρχειακι απο τον θειο θα παιζει κανονικα?. η θα φαω κανενα ban!..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mα τον Τουτατη τι λαλακια μεγκα ειναι αυτο το σουπερ κανσελ????? ποσες φορες θα την πατησω ακομα ποσες????

 

Εχει κανεις να προτεινει κανα gamepad γιατι ειμαι τελικα πολυ αχρηστος.....εχω το 360 & το logitech f510 και δεν μπορω να κανω παιχνιδι, δεν εχω τον ελεγχο στις πασες αρα δεν μπορω να παιξω.......το d-pad και στα 2 δεν με βολευει καλα του 360 ειναι απλα τραγικο και με τους αναλογικους δεν ξερω τι γινεται απλα ΔΕΝ!!!!!.......

Πως θα γινει να παιξω με gamepad οπως με το πληκτρολογιο ?κοφτες πασες και να πηγαινουν εκει που τις στελνω.....?????

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ξερει κανεις πως να σταματησω ενα ξαφνικο lag που κανει το παιχνιδι αρκετα σπαστικο!δεν ξερω τι το επιασε ξαφνικα!

jenkey patch 3.05 εχω...εγκαταστησει αλλα πραγματικα δν ξερω τι ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pes 2013 προβλημα στο online

Eχω το pes13 και σε οτι σερβερ παω να μπω  λεει κατασταση συνδεσης πολυ κακη (μονο σε ελληνικα σερβερ εχει καλη κατασταση συνδεσης) μου ειχαν πει κατι για portfowarding αλλα δεν ξερω να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...