Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 215
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαμακια εκανα ; PES απο SNES μεχρι και περσυ ... Περσυ το γυρισα σε FiFa με κουρασε το PES και η καταντια του . Σημερα ειμουν ετοιμος να το παρω το PES αλλα λεω ασε μια απο τα ιδια θα ειναι παλι ας περιμενω το ΦιΦα σιγουρια..... απο οτι βλεπω ομως μαλλον λαθος μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαμακια εκανα ; PES απο SNES μεχρι και περσυ ... Περσυ το γυρισα σε FiFa με κουρασε το PES και η καταντια του . Σημερα ειμουν ετοιμος να το παρω το PES αλλα λεω ασε μια απο τα ιδια θα ειναι παλι ας περιμενω το ΦιΦα σιγουρια..... απο οτι βλεπω ομως μαλλον λαθος μου!

 

Φίλε οχι δεν έκανες λάθος. Πολύ καλό το φετινό προ αλλά το φιφα είναι ακόμα καλύτερο! Και φαντάσου κρίνω από το ντέμο μόνο! Φαντάσου την τελική έκδοση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχοληθηκα εχθες λιγο με το tutorial.Οι τριπλες στην αρχη μιαζουν δυσκολες (οχι οτι δεν ειναι) αλλα μετα το (utorial 9θελει λιγο υπομονη), γινονται και αν εχεις και καταλληλο παικτη πιανουν,οσο βεβεα ειναι diff level μεγαλυτερο πιανουν ολο και πιο δυσκολα.παντως ειδικα το animation στις τριπλες και skill moves ειναι φοβερο η κηνηση φοβερα φυσικη.ειναι πολυ ρεαλιστικο το παιχνιδι.το παρακατω βιντεο στο νετ στο you tube εχει tutorial για τις τριπλες στο παιχνιδι και στην πραγματικοτητα.δειτε απλα τις ομοιοτητες...

http://www.youtube.com/watch?v=FVLlIanTRKY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok το online κομματι...μπηκα κανονικα και επαιξα

μονο που μου λεει για ενα πακετο,του Σεπτεμβριου με 3 νεα γηπεδα κτλπ,οτι υπαρχει για download

αλλα δε βρισκω πως το κατεβαζω...γνωριζει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα πω πολλά,μου ήρθε σήμερα και έπαιξα κάνα 4ωρο,το προ φέτος έχει βρεί κάποια βασικά πατήματα που του έλειπε άλλες χρονιές, έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε όλους του τομείς,έχω παθει πλάκα με την A.I του παιχνιδιού που κάνει συνεχώς διαφορετικά πράγματα(master league η κάθε ομάδα σχεδόν έπαιζε διαφορετικά)

 

ένα μειωνέκτημα ,το super star mode, που είναι ανώτερο απο το top player, είναι αρκετά έυκολο, ασε το top player έτσι και ανέβασε ένα σκαλί ρε κοναμι,δεν ξέρω ίσως να μου φαίνεται εμένα έτσι αλλα αν κυκλοφορείς μπάλα αλλάζεις παιχνίδι κτλπ βρίσκεις αρκετά έυκολα χώρο ακόμα και στο superstar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πώ: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

 

Πολύ καλό το Pro φέτος. Βελτιωμένο σε όλους σχεδόν τους τομείς. Καμία σχέση με το αίσχος του 2012. Τέλειος ρυθμός παιχνιδιού και η εφαρμογή του tactical defending με βολεύει περισσότερο από την αντίστοιχη του FIFA.

 

Μένει να δούμε και το αντίπαλο δέος στην τελική έκδοση. Απο το ντέμο δεν μπορώ να κρίνω γιατί με έχουν απογοητεύσει και τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, μεχρι στιγμης δεν εχω δει κανεναν να μιλαει για βελτιωση ή μη των τερματοφυλακων. Να σας θυμισω οτι στο PRO 2012 , οταν σου εβγαινε ο αλλος τετ α τετ και παταγες το ΤΡΙΓΩΝΟ για να βγαλεις τον τερμα, αυτος εκανε ΠΑΝΤΑ οπου να ναι εξοδο.

 

Αυτο εχει φτιαξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν εχω παρατηρησει κατι κουφο ακομα.οτι γκελα εχω δει ειναι σε φυσιολογικα πλαισια πχ να μην μπλοκαρει σταθερα την μπαλα αλλα και παλι αυτο το κανουν οι μετριοι.το 12 ηταν τοσο τραγικο που δεν ειχα ασχοληθει πολυ αρα δεν μπορω να συγκρινω,απ αυτα που διαβαζω ομως κ απ αυτα που βλεπω στο 13 πρεπει εχουν βελτιωθει τα πραγματα.μεχρι τωρα παντως ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απ το παιχνιδι το μονο που θα ηθελα ειναι αλαγη στα πεναλτυ.δηλαδη δεν ειναι δυνατον να χρειαζεται να διαβασεις εγκυκλοπαιδια για να ριξεις καθε φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, για καποιο σ(π)ουστη λογο δεν μπορω να μπω σε online διοργάνωση.. και στους αγωνες επιδειξης που "λεει" δεν μου βρισκει αντιπαλο.

στις διοργανοσεις μου λεει για προβλημα στις ρυθμισεις του router, ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...